Wat Kompany zo uniek maakt volgens Bayern-ster Kane

865 stemmen
Wat Kompany zo uniek maakt volgens Bayern-ster Kane

Als alles wat meezit kan Bayern München dit weekend de titel vieren in de Bundesliga. Vincent Kompany kent een zeer goed seizoen in Duitsland en bewijst er zijn talent als coach. Harry Kane strooide met lof naar de trainer die hem zijn eerste prijs gaat bezorgen.

LEES OOK: 'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Kane lovend over Kompany

Over Kompany doen steevast goede geluiden de ronde, ook in Anderlecht en Burnley was er veel lof voor zijn kwaliteiten als coach én als peoplemanager. Kane was in de Duitse pers lovend over het Belgische voetbalicoon. Wat had hij te zeggen?

"Hij is echt goed voor ons. Hij laat zich niet meeslepen als het goed gaat, en hij raakt niet ontmoedigd als het minder gaat. Als ik naar onze prestaties dit seizoen kijk, zou ik zeggen dat 90% ervan erg goed was. We controleren veel wedstrijden en spelen met hoge intensiteit; het is gewoon leuk", zei Kane.

Eerste prijs voor Kane

En de lof ging verder. " Ik heb het gevoel dat we dit seizoen een team hebben opgebouwd dat echt weet hoe het moet uitvoeren wat de coach wil. Iedereen geeft 110%, elke training en elke wedstrijd. Dat zegt veel over de coach." 

We zijn zo dicht bij het behalen van een van onze doelen en het winnen van de competitie. Maar ik weet dat hij zich meteen zal richten op het WK voor clubs en zal proberen daar ook succesvol te zijn."

Kane maakt zich alvast klaar voor de eerste trofee uit zijn carrière. En of hij Kompany dankbaar zal zijn als Bayern de titel gaat winnen. Met 36 goals en 12 assists in 43 partijen kent hij weer een topseizoen.

Gaat Bayern dit weekend al kampioen spelen?

Meest recent

Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

0
0
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

25
25
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

27
27
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

21
21
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

291
291
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

95
95
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

17
17
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

92
92
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

284
284
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

189
189
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

52
52
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

103
103
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

245
245
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

89
89
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

526
526
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

390
390
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

201
201
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

194
194
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

628
628
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

463
463
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

132
132
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

356
356
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

251
251
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

311
311
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

187
187

Meer sportnieuws