Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

door
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. Trainer Danijel Milicevic moet met zijn team zondag de rug proberen te rechten tegen RSC Anderlecht. Een match die ze moéten winnen.

LEES OOK: Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Geen mirakels bij AA Gent

"De fighting spirit moet er altijd zijn. Er bestaan geen mirakels. Je moet blijven vechten om het beste van jezelf te geven. Deze periode zal ons betere spelers en mannen opleveren, want dit is een jong team. Het gaat ook om ervaring", vertelde de coach via Het Belang van Limburg op zijn persbabbel. 

AA Gent doet het onder Milicevic zeker niet beter dan onder Wouter Vrancken, meer zelfs het gemiddeld aantal punten ligt (al een tijdje) lager. Ging het bestuur niet té fel mee in de perceptie van bepaalde media, die net als bij David Hubert bij Anderlecht (te) snel héél lovend waren? 

Winnen is broodnodig

Voor de coach is het niet makkelijk. "Voor mij persoonlijk is het ook lastig maar ik geef niet op. We hebben nog vijf matchen en zitten nog steeds in de race. Er resten ons bovendien nog drie thuismatchen. Ik wil zondag dan ook een ander AA Gent zien", verklaarde hij nog.

AA Gent staat op een vijfde plaats in de competitie. Ze tellen vier punten minder dan Anderlecht dat vierde staat. Als de Brusselaars dit weekend de zege pakken, dan lijken ze toch stilaan zekerheid te gaan verschaffen over die vierde stek. Ook daar breekt er dus een cruciaal weekend aan.

Gaat Gent winnen van RSCA?

Meest recent

Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

5
5
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

17
17
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

27
27
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

91
91
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

76
76
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

113
113
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

114
114
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

23
23
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

205
205
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

284
284
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

94
94
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

389
389
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

309
309
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

125
125
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

209
209
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

422
422
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

112
112
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

287
287
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

211
211
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

273
273
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

467
467
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

192
192
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

321
321
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

191
191

Meer sportnieuws