Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

355
Milicevic trekt sombere conclusie voor duel met Anderlecht

AA Gent incasseerde 17 tegengoals, scoorde 1 keer en boekte een 1 op 15. Dramatische cijfers. Trainer Danijel Milicevic moet met zijn team zondag de rug proberen te rechten tegen RSC Anderlecht. Een match die ze moéten winnen.

LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Geen mirakels bij AA Gent

"De fighting spirit moet er altijd zijn. Er bestaan geen mirakels. Je moet blijven vechten om het beste van jezelf te geven. Deze periode zal ons betere spelers en mannen opleveren, want dit is een jong team. Het gaat ook om ervaring", vertelde de coach via Het Belang van Limburg op zijn persbabbel. 

AA Gent doet het onder Milicevic zeker niet beter dan onder Wouter Vrancken, meer zelfs het gemiddeld aantal punten ligt (al een tijdje) lager. Ging het bestuur niet té fel mee in de perceptie van bepaalde media, die net als bij David Hubert bij Anderlecht (te) snel héél lovend waren? 

Winnen is broodnodig

Voor de coach is het niet makkelijk. "Voor mij persoonlijk is het ook lastig maar ik geef niet op. We hebben nog vijf matchen en zitten nog steeds in de race. Er resten ons bovendien nog drie thuismatchen. Ik wil zondag dan ook een ander AA Gent zien", verklaarde hij nog.

AA Gent staat op een vijfde plaats in de competitie. Ze tellen vier punten minder dan Anderlecht dat vierde staat. Als de Brusselaars dit weekend de zege pakken, dan lijken ze toch stilaan zekerheid te gaan verschaffen over die vierde stek. Ook daar breekt er dus een cruciaal weekend aan.

Gaat Gent winnen van RSCA?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

91
91
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

229
229
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

151
151
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

175
175
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

88
88
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

103
103
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws