'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

door
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group Arena mogen verlaten. Om zelf te kunnen toeslaan op de transfermarkt zal er evenwel ook moeten worden gecasht op een aantal sterkhouders. Rond een van hen begint er alvast wat te bewegen.

Jordan Torunarigha dreigt gratis te vertrekken, maar achterin kunnen Archie Brown en Tsuyoshi Watanabe allicht wél de kassa doen rinkelen. Rond die eerste, die tegenwoordig in een flinke vormdip verkeert en woensdag tegen Anderlecht daarom op de bank mocht plaatsnemen, blijft het ondanks eerdere geruchten voorlopig wel opvallend stil.

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

Feyenoord wil Watanabe

De interesse in Watanabe leek eveneens bekoeld, al duikt zijn naam nu toch weer op in de internationale geruchtenmolen. Volgens het Nederlandse medium 1908 zou Feyenoord namelijk een concreet oogje op de 28-jarige Japanner hebben laten vallen. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een officieel bod uit Rotterdam.

"Over de hoogte van het openingsbod willen ingewijden voorlopig geen uitspraken doen. Sportief directeur Arnar Vidarsson heeft de Rotterdamse miljoenenaanbieding in beraad", blijft het wel nog gissen naar het prijskaartje van Watanabe, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. De verdediger ligt nog tot medio 2027 vast in Gent.

Jackpot voor AA Gent?

Indien de Buffalo's nog het onderste uit de kan willen halen voor Watanabe, twee jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij KV Kortrijk en sindsdien al goed voor zes treffers en vier assists in 98 optredens, lijkt het dan ook stilaan nu of nooit te worden. Zelf zou de drievoudig international bovendien openstaan voor een overstap naar De Kuip.

Daar wordt de eventuele komst van Watanabe, die naar verluidt uitvoerig gescout werd door het nummer drie in de Eredivisie en er al langer op de verlanglijst prijkt, nog volgens dezelfde bron dan ook als "realistisch ingeschat". Afwachten dus of alle betrokken partijen al snel een overeenkomst zullen bereiken. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Hoeveel is Watanabe volgens u waard?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

160
160
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

64
64
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

32
32
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

35
35
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

294
294
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

53
53
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

409
409
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

209
209
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

378
378
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

332
332
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

331
331
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1277
1277
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

426
426
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

716
716
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

318
318
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1038
1038
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

469
469
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

487
487
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws