'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

463 stemmen
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group Arena mogen verlaten. Om zelf te kunnen toeslaan op de transfermarkt zal er evenwel ook moeten worden gecasht op een aantal sterkhouders. Rond een van hen begint er alvast wat te bewegen.

Jordan Torunarigha dreigt gratis te vertrekken, maar achterin kunnen Archie Brown en Tsuyoshi Watanabe allicht wél de kassa doen rinkelen. Rond die eerste, die tegenwoordig in een flinke vormdip verkeert en woensdag tegen Anderlecht daarom op de bank mocht plaatsnemen, blijft het ondanks eerdere geruchten voorlopig wel opvallend stil.

LEES OOK: ‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Feyenoord wil Watanabe

De interesse in Watanabe leek eveneens bekoeld, al duikt zijn naam nu toch weer op in de internationale geruchtenmolen. Volgens het Nederlandse medium 1908 zou Feyenoord namelijk een concreet oogje op de 28-jarige Japanner hebben laten vallen. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een officieel bod uit Rotterdam.

"Over de hoogte van het openingsbod willen ingewijden voorlopig geen uitspraken doen. Sportief directeur Arnar Vidarsson heeft de Rotterdamse miljoenenaanbieding in beraad", blijft het wel nog gissen naar het prijskaartje van Watanabe, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. De verdediger ligt nog tot medio 2027 vast in Gent.

Jackpot voor AA Gent?

Indien de Buffalo's nog het onderste uit de kan willen halen voor Watanabe, twee jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij KV Kortrijk en sindsdien al goed voor zes treffers en vier assists in 98 optredens, lijkt het dan ook stilaan nu of nooit te worden. Zelf zou de drievoudig international bovendien openstaan voor een overstap naar De Kuip.

Daar wordt de eventuele komst van Watanabe, die naar verluidt uitvoerig gescout werd door het nummer drie in de Eredivisie en er al langer op de verlanglijst prijkt, nog volgens dezelfde bron dan ook als "realistisch ingeschat". Afwachten dus of alle betrokken partijen al snel een overeenkomst zullen bereiken. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Hoeveel is Watanabe volgens u waard?

Meest recent

San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

20
20
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

41
41
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

81
81
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

312
312
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

273
273
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

483
483
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

161
161
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

30
30
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

260
260
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

93
93
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

70
70
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

52
52
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

411
411
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

211
211
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

259
259
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

125
125
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

165
165
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

448
448
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

296
296
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

264
264
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

231
231
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

312
312
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

246
246
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

100
100
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

59
59

Meer sportnieuws