'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

door
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group Arena mogen verlaten. Om zelf te kunnen toeslaan op de transfermarkt zal er evenwel ook moeten worden gecasht op een aantal sterkhouders. Rond een van hen begint er alvast wat te bewegen.

Jordan Torunarigha dreigt gratis te vertrekken, maar achterin kunnen Archie Brown en Tsuyoshi Watanabe allicht wél de kassa doen rinkelen. Rond die eerste, die tegenwoordig in een flinke vormdip verkeert en woensdag tegen Anderlecht daarom op de bank mocht plaatsnemen, blijft het ondanks eerdere geruchten voorlopig wel opvallend stil.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Feyenoord wil Watanabe

De interesse in Watanabe leek eveneens bekoeld, al duikt zijn naam nu toch weer op in de internationale geruchtenmolen. Volgens het Nederlandse medium 1908 zou Feyenoord namelijk een concreet oogje op de 28-jarige Japanner hebben laten vallen. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een officieel bod uit Rotterdam.

"Over de hoogte van het openingsbod willen ingewijden voorlopig geen uitspraken doen. Sportief directeur Arnar Vidarsson heeft de Rotterdamse miljoenenaanbieding in beraad", blijft het wel nog gissen naar het prijskaartje van Watanabe, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. De verdediger ligt nog tot medio 2027 vast in Gent.

Jackpot voor AA Gent?

Indien de Buffalo's nog het onderste uit de kan willen halen voor Watanabe, twee jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij KV Kortrijk en sindsdien al goed voor zes treffers en vier assists in 98 optredens, lijkt het dan ook stilaan nu of nooit te worden. Zelf zou de drievoudig international bovendien openstaan voor een overstap naar De Kuip.

Daar wordt de eventuele komst van Watanabe, die naar verluidt uitvoerig gescout werd door het nummer drie in de Eredivisie en er al langer op de verlanglijst prijkt, nog volgens dezelfde bron dan ook als "realistisch ingeschat". Afwachten dus of alle betrokken partijen al snel een overeenkomst zullen bereiken. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Hoeveel is Watanabe volgens u waard?

Meest recent

Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

135
135
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

21
21
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

106
106
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

769
769
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

68
68
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

30
30
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

54
54
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

517
517
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

387
387
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1073
1073
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

343
343
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

37
37
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

184
184
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

480
480
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

319
319
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

820
820
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

237
237
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

628
628
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

106
106
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

613
613
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

406
406
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

763
763
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

679
679
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

202
202
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

129
129

Meer sportnieuws