'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

door
'Feyenoord mikt op transferbom bij Belgische topclub'

AA Gent gaat een drukke zomer tegemoet, waarin vooral tal van overbodige pionnen de Planet Group Arena mogen verlaten. Om zelf te kunnen toeslaan op de transfermarkt zal er evenwel ook moeten worden gecasht op een aantal sterkhouders. Rond een van hen begint er alvast wat te bewegen.

Jordan Torunarigha dreigt gratis te vertrekken, maar achterin kunnen Archie Brown en Tsuyoshi Watanabe allicht wél de kassa doen rinkelen. Rond die eerste, die tegenwoordig in een flinke vormdip verkeert en woensdag tegen Anderlecht daarom op de bank mocht plaatsnemen, blijft het ondanks eerdere geruchten voorlopig wel opvallend stil.

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Feyenoord wil Watanabe

De interesse in Watanabe leek eveneens bekoeld, al duikt zijn naam nu toch weer op in de internationale geruchtenmolen. Volgens het Nederlandse medium 1908 zou Feyenoord namelijk een concreet oogje op de 28-jarige Japanner hebben laten vallen. Meer nog: ondertussen zou er zelfs reeds sprake zijn van een officieel bod uit Rotterdam.

"Over de hoogte van het openingsbod willen ingewijden voorlopig geen uitspraken doen. Sportief directeur Arnar Vidarsson heeft de Rotterdamse miljoenenaanbieding in beraad", blijft het wel nog gissen naar het prijskaartje van Watanabe, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. De verdediger ligt nog tot medio 2027 vast in Gent.

Jackpot voor AA Gent?

Indien de Buffalo's nog het onderste uit de kan willen halen voor Watanabe, twee jaar geleden voor 3,5 miljoen weggeplukt bij KV Kortrijk en sindsdien al goed voor zes treffers en vier assists in 98 optredens, lijkt het dan ook stilaan nu of nooit te worden. Zelf zou de drievoudig international bovendien openstaan voor een overstap naar De Kuip.

Daar wordt de eventuele komst van Watanabe, die naar verluidt uitvoerig gescout werd door het nummer drie in de Eredivisie en er al langer op de verlanglijst prijkt, nog volgens dezelfde bron dan ook als "realistisch ingeschat". Afwachten dus of alle betrokken partijen al snel een overeenkomst zullen bereiken. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Hoeveel is Watanabe volgens u waard?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

38
38
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

110
110
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

102
102
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

127
127
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

65
65
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

559
559
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

283
283
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

135
135
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

296
296
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

208
208
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

368
368
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

351
351
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

473
473
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

211
211
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

102
102
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

413
413
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

379
379
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

291
291
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

222
222
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

297
297
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws