City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

5124 stemmen
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij een absolute smaakmaker van The Cityzens, maar uiteindelijk kreeg hij géén nieuw contract. De teleurstelling bij De Bruyne was uiteraard groot, maar KDB kijkt al uit naar een nieuwe uitdaging.

Als ‘last dance’ hoopte Man City dat De Bruyne nog zou deelnemen aan het WK voor Clubs met een mini-contract. Het hernieuwde clubtornooi vindt van 14 juni tot 13 juli plaats in de Verenigde Staten. Volgens Engelse media heeft De Bruyne daar echter géén zin.

LEES OOK: Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Koekje van eigen deeg

De Bruyne liet eerder zijn teleurstelling al merken over zijn afscheid bij Man City en de Rode Duivel denkt dat ook de sportieve klappen invloed hadden op de plotse ommekeer. Volgens The Daily Star verkoopt De Bruyne de Engelse topclub nu een koekje van eigen deeg. Het WK voor Clubs in de VS zal er niet inzitten. ‘Een trip waar De Bruyne naar verluidt weinig zin in heeft. Hij focust zich liever op het vinden van een nieuwe club. En wil ook risico’s op blessures schuwen.’

Het contract van De Bruyne loopt eind juni af dus eigenlijk zou KDB nog mee moeten afreizen. Het ziet er echter naar uit dat de Rode Duivel daar weinig zin in heeft en Man City zal ook niet moeilijk doen. Zondag wacht op Wembley het Nottingham Forest van Matz Sels. Een laatste kans voor De Bruyne om nog een trofee met Manchester City de lucht in te steken.

Guardiola reageert op KDB

Pep Guardiola gaf een persconferentie en sprak onder meer over De Bruyne en de aankomende FA Cup-finale. “Nog een trofee winnen zou hem goed doen. Kijk naar de minuten die hij gemaakt heeft sinds het nieuws over zijn vertrek… Hij heeft bewezen dat hij toegewijd is.”

Wanneer een journalist over de ontgoocheling van De Bruyne sprak over zijn vertrek bij Man City was Guardiola zéér duidelijk in zijn antwoord. “De reden daarvoor heb ik jullie reeds verteld”, citeert Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester.

Snap jij dat De Bruyne geen zin heeft in het WK voor Clubs met Man City?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

79
79
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

49
49
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

25
25
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

134
134
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

24
24
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

34
34
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

173
173
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

535
535
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

166
166
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

69
69
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

431
431
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

203
203
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

529
529
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

502
502
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

479
479
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

355
355
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

189
189
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

589
589
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

267
267
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1028
1028
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

325
325
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

668
668
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

476
476
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

152
152

Meer sportnieuws