City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

door
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij een absolute smaakmaker van The Cityzens, maar uiteindelijk kreeg hij géén nieuw contract. De teleurstelling bij De Bruyne was uiteraard groot, maar KDB kijkt al uit naar een nieuwe uitdaging.

Als ‘last dance’ hoopte Man City dat De Bruyne nog zou deelnemen aan het WK voor Clubs met een mini-contract. Het hernieuwde clubtornooi vindt van 14 juni tot 13 juli plaats in de Verenigde Staten. Volgens Engelse media heeft De Bruyne daar echter géén zin.

LEES OOK: ‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Koekje van eigen deeg

De Bruyne liet eerder zijn teleurstelling al merken over zijn afscheid bij Man City en de Rode Duivel denkt dat ook de sportieve klappen invloed hadden op de plotse ommekeer. Volgens The Daily Star verkoopt De Bruyne de Engelse topclub nu een koekje van eigen deeg. Het WK voor Clubs in de VS zal er niet inzitten. ‘Een trip waar De Bruyne naar verluidt weinig zin in heeft. Hij focust zich liever op het vinden van een nieuwe club. En wil ook risico’s op blessures schuwen.’

Het contract van De Bruyne loopt eind juni af dus eigenlijk zou KDB nog mee moeten afreizen. Het ziet er echter naar uit dat de Rode Duivel daar weinig zin in heeft en Man City zal ook niet moeilijk doen. Zondag wacht op Wembley het Nottingham Forest van Matz Sels. Een laatste kans voor De Bruyne om nog een trofee met Manchester City de lucht in te steken.

Guardiola reageert op KDB

Pep Guardiola gaf een persconferentie en sprak onder meer over De Bruyne en de aankomende FA Cup-finale. “Nog een trofee winnen zou hem goed doen. Kijk naar de minuten die hij gemaakt heeft sinds het nieuws over zijn vertrek… Hij heeft bewezen dat hij toegewijd is.”

Wanneer een journalist over de ontgoocheling van De Bruyne sprak over zijn vertrek bij Man City was Guardiola zéér duidelijk in zijn antwoord. “De reden daarvoor heb ik jullie reeds verteld”, citeert Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester.

🚀

Snap jij dat De Bruyne geen zin heeft in het WK voor Clubs met Man City?

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

0
0
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

5
5
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

28
28
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

21
21
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

18
18
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

88
88
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

180
180
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

42
42
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

133
133
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

148
148
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

194
194
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

214
214
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

39
39
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

294
294
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

173
173
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

519
519
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

393
393
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

314
314
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

653
653
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

655
655
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws