City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

5124 stemmen
City schrikt van De Bruyne: dit zagen ze niet aankomen

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. Tien jaar lang was hij een absolute smaakmaker van The Cityzens, maar uiteindelijk kreeg hij géén nieuw contract. De teleurstelling bij De Bruyne was uiteraard groot, maar KDB kijkt al uit naar een nieuwe uitdaging.

Als ‘last dance’ hoopte Man City dat De Bruyne nog zou deelnemen aan het WK voor Clubs met een mini-contract. Het hernieuwde clubtornooi vindt van 14 juni tot 13 juli plaats in de Verenigde Staten. Volgens Engelse media heeft De Bruyne daar echter géén zin.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Koekje van eigen deeg

De Bruyne liet eerder zijn teleurstelling al merken over zijn afscheid bij Man City en de Rode Duivel denkt dat ook de sportieve klappen invloed hadden op de plotse ommekeer. Volgens The Daily Star verkoopt De Bruyne de Engelse topclub nu een koekje van eigen deeg. Het WK voor Clubs in de VS zal er niet inzitten. ‘Een trip waar De Bruyne naar verluidt weinig zin in heeft. Hij focust zich liever op het vinden van een nieuwe club. En wil ook risico’s op blessures schuwen.’

Het contract van De Bruyne loopt eind juni af dus eigenlijk zou KDB nog mee moeten afreizen. Het ziet er echter naar uit dat de Rode Duivel daar weinig zin in heeft en Man City zal ook niet moeilijk doen. Zondag wacht op Wembley het Nottingham Forest van Matz Sels. Een laatste kans voor De Bruyne om nog een trofee met Manchester City de lucht in te steken.

Guardiola reageert op KDB

Pep Guardiola gaf een persconferentie en sprak onder meer over De Bruyne en de aankomende FA Cup-finale. “Nog een trofee winnen zou hem goed doen. Kijk naar de minuten die hij gemaakt heeft sinds het nieuws over zijn vertrek… Hij heeft bewezen dat hij toegewijd is.”

Wanneer een journalist over de ontgoocheling van De Bruyne sprak over zijn vertrek bij Man City was Guardiola zéér duidelijk in zijn antwoord. “De reden daarvoor heb ik jullie reeds verteld”, citeert Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester.

🚀

Snap jij dat De Bruyne geen zin heeft in het WK voor Clubs met Man City?

Meest recent

Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

10
10
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

50
50
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

40
40
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

198
198
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

29
29
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

358
358
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

528
528
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

135
135
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

270
270
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

788
788
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

470
470
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

135
135
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

832
832
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

227
227
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

283
283
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

176
176
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

63
63
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

85
85
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

163
163
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

593
593
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

111
111
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

205
205

Meer sportnieuws