TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Jupiler Pro League

Bij KRC Genk hopen ze in de zomer hun kern zoveel mogelijk bijeen te houden. Zo hopen ze bijvoorbeeld om Mike Penders nog een extra jaartje te kunnen huren van Chelsea. De kans daarop lijkt alvast te stijgen, want de Blues zouden op zoek zijn naar een nieuwe doelman. Ze zouden zich mengen in de strijd om Diogo Costa (FC Porto).

Antwerp zou ook een transfer à la Penders af willen ronden. Senne Lammens geniet heel veel interesse vanuit Engeland, ook van de absolute topclubs. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te kunnen vangen én de Rode Duivel nog een jaartje te huren.

Bij Anderlecht wordt het ook druk. Met het oog op de toekomst lijken ze nadrukkelijk de Afrikaanse markt af te speuren, want daar worden ze aan de ene na de andere speler gelinkt. Ook Tiemoko Berthé, een 16-jarige Malinese verdediger, wordt nu genoemd.

Aan uitgaande zijde lijkt de kans op een vertrek van Jan-Carlo Simic te groeien. Naast Duitse interesse zijn er ook een aantal Italiaanse clubs die de verdediger graag zouden willen binnenhalen. Lazio, AS Roma en Fiorentina zouden hem volgen.

Ook een transfer van Kasper Dolberg lijkt niet uitgesloten. Enerzijds zou Anderlecht de Deense spits graag houden, anderzijds wordt het stilaan ook de laatste kans om op hem te cashen. De verwachting is dat Dolberg voor een som rond de 15 miljoen euro wel zal mogen vertrekken.

Club Brugge onderhandelde de laatste tijd met Union over een transfer. De Brusselaars willen immers Lynnt Audoor binnenhalen, maar de onderhandelingen zouden moeizaam lopen. Club wil het 21-jarige talent niet zomaar naar een concurrent laten gaan en zou daarom een veelvoud eisen van wat Union voorlopig wil betalen.

Wie ook niet lijkt te gaan vertrekken, is Romeo Vermant. De spits manifesteert zich alsmaar meer en de gesprekken over een nieuw contract zouden ook de goede richting uitgaan. Ondanks dat hij dit seizoen niet al te veel speelde, zou Vermant ook niet aandringen op een vertrek bij Club.

Buitenland

Er wordt druk gespeculeerd over waar de toekomst van Kevin De Bruyne kan liggen. Ook een Engelse topclub zou zich nu in de strijd mengen, want Chelsea zou aan zijn komst denken. De Bruyne was in het begin van zijn carrière al even op Stamford Bridge actief en zou nu kunnen terugkeren.

Zal Antwerp erin slagen om 20 miljoen te krijgen voor Lammens?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

23
23
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

185
185
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

247
247
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

175
175
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

515
515
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

200
200
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

745
745
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

191
191
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

239
239
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

321
321
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

329
329

Meer sportnieuws