TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Jupiler Pro League

Bij KRC Genk hopen ze in de zomer hun kern zoveel mogelijk bijeen te houden. Zo hopen ze bijvoorbeeld om Mike Penders nog een extra jaartje te kunnen huren van Chelsea. De kans daarop lijkt alvast te stijgen, want de Blues zouden op zoek zijn naar een nieuwe doelman. Ze zouden zich mengen in de strijd om Diogo Costa (FC Porto).

Antwerp zou ook een transfer à la Penders af willen ronden. Senne Lammens geniet heel veel interesse vanuit Engeland, ook van de absolute topclubs. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te kunnen vangen én de Rode Duivel nog een jaartje te huren.

Bij Anderlecht wordt het ook druk. Met het oog op de toekomst lijken ze nadrukkelijk de Afrikaanse markt af te speuren, want daar worden ze aan de ene na de andere speler gelinkt. Ook Tiemoko Berthé, een 16-jarige Malinese verdediger, wordt nu genoemd.

Aan uitgaande zijde lijkt de kans op een vertrek van Jan-Carlo Simic te groeien. Naast Duitse interesse zijn er ook een aantal Italiaanse clubs die de verdediger graag zouden willen binnenhalen. Lazio, AS Roma en Fiorentina zouden hem volgen.

Ook een transfer van Kasper Dolberg lijkt niet uitgesloten. Enerzijds zou Anderlecht de Deense spits graag houden, anderzijds wordt het stilaan ook de laatste kans om op hem te cashen. De verwachting is dat Dolberg voor een som rond de 15 miljoen euro wel zal mogen vertrekken.

Club Brugge onderhandelde de laatste tijd met Union over een transfer. De Brusselaars willen immers Lynnt Audoor binnenhalen, maar de onderhandelingen zouden moeizaam lopen. Club wil het 21-jarige talent niet zomaar naar een concurrent laten gaan en zou daarom een veelvoud eisen van wat Union voorlopig wil betalen.

Wie ook niet lijkt te gaan vertrekken, is Romeo Vermant. De spits manifesteert zich alsmaar meer en de gesprekken over een nieuw contract zouden ook de goede richting uitgaan. Ondanks dat hij dit seizoen niet al te veel speelde, zou Vermant ook niet aandringen op een vertrek bij Club.

Buitenland

Er wordt druk gespeculeerd over waar de toekomst van Kevin De Bruyne kan liggen. Ook een Engelse topclub zou zich nu in de strijd mengen, want Chelsea zou aan zijn komst denken. De Bruyne was in het begin van zijn carrière al even op Stamford Bridge actief en zou nu kunnen terugkeren.

Zal Antwerp erin slagen om 20 miljoen te krijgen voor Lammens?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

66
66
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

17
17
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

47
47
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

124
124
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

90
90
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

30
30
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

83
83
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

146
146
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

106
106
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

147
147
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

217
217
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

216
216
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

749
749
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

166
166
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

92
92
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

142
142
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

184
184
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

59
59
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

339
339
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

452
452
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

23
23
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

337
337
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

231
231
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

589
589

Meer sportnieuws