TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

Jupiler Pro League

Bij KRC Genk hopen ze in de zomer hun kern zoveel mogelijk bijeen te houden. Zo hopen ze bijvoorbeeld om Mike Penders nog een extra jaartje te kunnen huren van Chelsea. De kans daarop lijkt alvast te stijgen, want de Blues zouden op zoek zijn naar een nieuwe doelman. Ze zouden zich mengen in de strijd om Diogo Costa (FC Porto).

Antwerp zou ook een transfer à la Penders af willen ronden. Senne Lammens geniet heel veel interesse vanuit Engeland, ook van de absolute topclubs. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te kunnen vangen én de Rode Duivel nog een jaartje te huren.

Bij Anderlecht wordt het ook druk. Met het oog op de toekomst lijken ze nadrukkelijk de Afrikaanse markt af te speuren, want daar worden ze aan de ene na de andere speler gelinkt. Ook Tiemoko Berthé, een 16-jarige Malinese verdediger, wordt nu genoemd.

Aan uitgaande zijde lijkt de kans op een vertrek van Jan-Carlo Simic te groeien. Naast Duitse interesse zijn er ook een aantal Italiaanse clubs die de verdediger graag zouden willen binnenhalen. Lazio, AS Roma en Fiorentina zouden hem volgen.

Ook een transfer van Kasper Dolberg lijkt niet uitgesloten. Enerzijds zou Anderlecht de Deense spits graag houden, anderzijds wordt het stilaan ook de laatste kans om op hem te cashen. De verwachting is dat Dolberg voor een som rond de 15 miljoen euro wel zal mogen vertrekken.

Club Brugge onderhandelde de laatste tijd met Union over een transfer. De Brusselaars willen immers Lynnt Audoor binnenhalen, maar de onderhandelingen zouden moeizaam lopen. Club wil het 21-jarige talent niet zomaar naar een concurrent laten gaan en zou daarom een veelvoud eisen van wat Union voorlopig wil betalen.

Wie ook niet lijkt te gaan vertrekken, is Romeo Vermant. De spits manifesteert zich alsmaar meer en de gesprekken over een nieuw contract zouden ook de goede richting uitgaan. Ondanks dat hij dit seizoen niet al te veel speelde, zou Vermant ook niet aandringen op een vertrek bij Club.

Buitenland

Er wordt druk gespeculeerd over waar de toekomst van Kevin De Bruyne kan liggen. Ook een Engelse topclub zou zich nu in de strijd mengen, want Chelsea zou aan zijn komst denken. De Bruyne was in het begin van zijn carrière al even op Stamford Bridge actief en zou nu kunnen terugkeren.

Zal Antwerp erin slagen om 20 miljoen te krijgen voor Lammens?

Meest recent

Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

3
3
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

33
33
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

18
18
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

84
84
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

48
48
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

43
43
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

248
248
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

55
55
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

46
46
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

260
260
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

117
117
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

156
156
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

157
157
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

126
126
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

170
170
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

129
129
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

136
136
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

484
484
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

217
217

Meer sportnieuws