TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Jupiler Pro League

Bij KRC Genk hopen ze in de zomer hun kern zoveel mogelijk bijeen te houden. Zo hopen ze bijvoorbeeld om Mike Penders nog een extra jaartje te kunnen huren van Chelsea. De kans daarop lijkt alvast te stijgen, want de Blues zouden op zoek zijn naar een nieuwe doelman. Ze zouden zich mengen in de strijd om Diogo Costa (FC Porto).

Antwerp zou ook een transfer à la Penders af willen ronden. Senne Lammens geniet heel veel interesse vanuit Engeland, ook van de absolute topclubs. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te kunnen vangen én de Rode Duivel nog een jaartje te huren.

Bij Anderlecht wordt het ook druk. Met het oog op de toekomst lijken ze nadrukkelijk de Afrikaanse markt af te speuren, want daar worden ze aan de ene na de andere speler gelinkt. Ook Tiemoko Berthé, een 16-jarige Malinese verdediger, wordt nu genoemd.

Aan uitgaande zijde lijkt de kans op een vertrek van Jan-Carlo Simic te groeien. Naast Duitse interesse zijn er ook een aantal Italiaanse clubs die de verdediger graag zouden willen binnenhalen. Lazio, AS Roma en Fiorentina zouden hem volgen.

Ook een transfer van Kasper Dolberg lijkt niet uitgesloten. Enerzijds zou Anderlecht de Deense spits graag houden, anderzijds wordt het stilaan ook de laatste kans om op hem te cashen. De verwachting is dat Dolberg voor een som rond de 15 miljoen euro wel zal mogen vertrekken.

Club Brugge onderhandelde de laatste tijd met Union over een transfer. De Brusselaars willen immers Lynnt Audoor binnenhalen, maar de onderhandelingen zouden moeizaam lopen. Club wil het 21-jarige talent niet zomaar naar een concurrent laten gaan en zou daarom een veelvoud eisen van wat Union voorlopig wil betalen.

Wie ook niet lijkt te gaan vertrekken, is Romeo Vermant. De spits manifesteert zich alsmaar meer en de gesprekken over een nieuw contract zouden ook de goede richting uitgaan. Ondanks dat hij dit seizoen niet al te veel speelde, zou Vermant ook niet aandringen op een vertrek bij Club.

Buitenland

Er wordt druk gespeculeerd over waar de toekomst van Kevin De Bruyne kan liggen. Ook een Engelse topclub zou zich nu in de strijd mengen, want Chelsea zou aan zijn komst denken. De Bruyne was in het begin van zijn carrière al even op Stamford Bridge actief en zou nu kunnen terugkeren.

Zal Antwerp erin slagen om 20 miljoen te krijgen voor Lammens?

Meest recent

'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

35
35
Kompany verrast bij Bayern met opvallende boodschap

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

54
54
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

33
33
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

178
178
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

97
97
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

63
63
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

68
68
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

52
52
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

159
159
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

339
339
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

257
257
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

114
114
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

184
184
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

449
449
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

810
810
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

85
85
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

317
317
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

55
55
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

539
539
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

122
122
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

459
459
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

73
73
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

202
202

Meer sportnieuws