Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

577 stemmen
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion plots een mokerslag van Union SG. De Brusselse club won met 0-1 en nam het stokje over van Blauw-Zwart in het klassement. Marc Degryse velde zijn voordeel tegenover Het Laatste Nieuws.

Titelkandidaat KRC Genk liep vorige speeldag ook al tegen de stugge muur van Union SG aan en deze keer was het de beurt aan Club Brugge. Sebastien Pocognoli en zijn manschappen verrasten vriend en vijand door de grote titelfavoriet in eigen huis de mond te snoeren.

LEES OOK: 'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Rol van aanjager

Club Brugge kan, net zoals vorig seizoen, weer in de achtervolging. “Club Brugge en Genk daarentegen kunnen nu weer in de rol van de jager kruipen. Het is wel een ferme opdracht voor Nicky Hayen, hoor. Hij verloor donderdag voor het eerst als hoofdcoach in de Champions’ Play-offs. Hayen vond tot dusver altijd oplossingen om zijn ploeg te doen draaien, zelfs in de Champions League. Maar tegen Union vond hij geen succesformule.”

Degryse zag ook wat Club Brugge wél moet doen om Union volgende speeldag te kunnen verslaan. “Wil je dit Union kloppen, dan moet je op je best zijn. Dat was bij Club niet het geval. Zeker offensief moet het beter. Club moet meer één-tegen-éénacties proberen te creëren. Dan denk ik aan Talbi. Met zijn snelheid op de flank zou hij een wapen kunnen zijn. Club zal aanvallend alleszins meer moeten brengen zondag. Anders kan je tegen dit Union niks beginnen.”

Gouden raad

Degryse had ook gouden raad voor Hayen. “Vanuit het middenveld moet er meer initiatief genomen worden. In de spits had Romeo Vermant het ook moeilijk. Vandaar denk ik: waarom niet spelen zoals in de Champions League op Atalanta, ook een stevige ploeg? Tzolis en Talbi als wingers en Jutglà in de spits. Daar zou ik voor gaan.”

Heeft Marc Degryse hier gelijk?

Meest recent

'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

46
46
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

39
39
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

156
156
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

201
201
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

55
55
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

156
156
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

163
163
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

134
134
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

220
220
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

441
441
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

143
143
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

136
136
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

149
149
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

154
154
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

127
127
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

280
280
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

360
360
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

588
588
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

459
459
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

555
555
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

294
294
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

103
103
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

596
596
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

367
367
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

398
398

Meer sportnieuws