Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

door
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien Pocognoli wonnen met 0-1 in het Jan Breydelstadion. Na afloop sprak de oefenmeester met Sporza over de belangrijke topper.

Union SG staat plots aan de leiding in de Champions Play-Offs, een enorme ommekeer na de moeilijke seizoenstart onder Pocognoli. Ook Christian Burgess werd ferm in vraag gesteld, maar toonde zich weer één van de leiders.

LEES OOK: Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Echt fantastisch

Pocognoli haalde dan ook de loftrompet boven voor zijn aanvoerder. "Hij is echt fantastisch. In het begin van het seizoen was hij geblesseerd en hielden we vaak de nul. Maar bij zijn terugkeer viel hij onmiddellijk op met zijn leiderschap.”

De fitheid van Burgess werd tijdens de winterperiode ferm in vraag gesteld. "Ik heb dat met hem besproken, en sindsdien traint hij extra hard. Ik wil hem graag complimenteren, maar ik kan niet zeggen dat ik verrast ben”, aldus Pocognoli.

Klinisch Union

Pocognoli zag een hecht team en Union is plots grote titelfavoriet na een 15 op 15. "Het is fantastisch. Het was een moeilijke uitwedstrijd tegen een ploeg die vanaf de eerste minuut het balbezit domineerde. Maar wij konden ons tactisch plan perfect uitvoeren en waren klinisch op de juiste momenten."

Is Union SG vanaf nu de grote titelfavoriet?

Meest recent

Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

88
88
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

60
60
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

21
21
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

74
74
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

98
98
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

191
191
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

88
88
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

733
733
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

107
107
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

157
157
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

14
14
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

609
609
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

305
305
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

220
220
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

117
117
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

37
37
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

379
379
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

294
294
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

160
160
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

216
216
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

115
115
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

42
42
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

109
109
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

580
580
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

73
73

Meer sportnieuws