Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

2014 stemmen
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie over te nemen, maar enkele dagen later zijn ze die alweer kwijt. Door een thuisnederlaag tegen Union zagen ze donderdagavond de Brusselaars passeren.

Na de klinkende 0-5 van vorig weekend werd Club zo weer met de voetjes op de grond gezet. Tegen Union kwam het nooit helemaal in zijn ritme. Het kwam voor rust op achterstand en kon dat niet meer goedmaken.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Ongelukkige hoofdrol voor Jashari

Ardon Jashari speelde daarbij een ongelukkige hoofdrol. Het was door zijn wegglijden dat Castro-Montes de tijd kreeg om de 0-1 fraai tegen de netten te krullen. Hij vond dat die score echter niet verdiend was.

"Wat er gebeurd is? Simpel, we hebben een wedstrijd verloren. Zij hebben een kans afgemaakt, wij niet. Terwijl we ook hadden moeten scoren", oordeelde Jashari immers bij Het Nieuwsblad.

Geen paniek bij Club Brugge

Club ziet zijn zegereeks op die manier wel afgestopt. Het zal nu vol aan de bak moeten in de laatste vijf matchen. Te beginnen met zondag, wanneer ze opnieuw Union treffen. Dat zal deze keer wel buitenshuis gebeuren.

"Jullie weten waarschijnlijk nog beter dan ik hoe alles kan veranderen in de play-offs. Na vijf speeldagen is het te vroeg om te rekenen", houdt Jashari er wel de moed in. "Paniek in de kleedkamer? Die is er helemaal niet. Op naar de volgende en zondag gaan we opnieuw om te winnen. We mogen terugblikken op een goede heenronde in deze play-offs."

Had Club Brugge minstens een punt verdiend?

Meest recent

'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

4
4
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

20
20
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

119
119
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

53
53
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

36
36
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

135
135
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

47
47
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

51
51
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

93
93
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

80
80
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

33
33
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

52
52
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

312
312
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

182
182
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

251
251
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

66
66
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

172
172
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

257
257
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

193
193
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

382
382
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

251
251
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

254
254
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

290
290

Meer sportnieuws