Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

door
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie over te nemen, maar enkele dagen later zijn ze die alweer kwijt. Door een thuisnederlaag tegen Union zagen ze donderdagavond de Brusselaars passeren.

Na de klinkende 0-5 van vorig weekend werd Club zo weer met de voetjes op de grond gezet. Tegen Union kwam het nooit helemaal in zijn ritme. Het kwam voor rust op achterstand en kon dat niet meer goedmaken.

LEES OOK: Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

Ongelukkige hoofdrol voor Jashari

Ardon Jashari speelde daarbij een ongelukkige hoofdrol. Het was door zijn wegglijden dat Castro-Montes de tijd kreeg om de 0-1 fraai tegen de netten te krullen. Hij vond dat die score echter niet verdiend was.

"Wat er gebeurd is? Simpel, we hebben een wedstrijd verloren. Zij hebben een kans afgemaakt, wij niet. Terwijl we ook hadden moeten scoren", oordeelde Jashari immers bij Het Nieuwsblad.

Geen paniek bij Club Brugge

Club ziet zijn zegereeks op die manier wel afgestopt. Het zal nu vol aan de bak moeten in de laatste vijf matchen. Te beginnen met zondag, wanneer ze opnieuw Union treffen. Dat zal deze keer wel buitenshuis gebeuren.

"Jullie weten waarschijnlijk nog beter dan ik hoe alles kan veranderen in de play-offs. Na vijf speeldagen is het te vroeg om te rekenen", houdt Jashari er wel de moed in. "Paniek in de kleedkamer? Die is er helemaal niet. Op naar de volgende en zondag gaan we opnieuw om te winnen. We mogen terugblikken op een goede heenronde in deze play-offs."

Had Club Brugge minstens een punt verdiend?

Meest recent

Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

15
15
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

274
274
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

39
39
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

59
59
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

24
24
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

92
92
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

39
39
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

67
67
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

56
56
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

66
66
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

39
39
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

86
86
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

224
224
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

40
40
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

272
272
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

150
150
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

181
181
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

102
102
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

137
137
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

83
83
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

135
135
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

240
240
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

80
80
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

516
516
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

105
105

Meer sportnieuws