Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

door
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie over te nemen, maar enkele dagen later zijn ze die alweer kwijt. Door een thuisnederlaag tegen Union zagen ze donderdagavond de Brusselaars passeren.

Na de klinkende 0-5 van vorig weekend werd Club zo weer met de voetjes op de grond gezet. Tegen Union kwam het nooit helemaal in zijn ritme. Het kwam voor rust op achterstand en kon dat niet meer goedmaken.

LEES OOK: Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Ongelukkige hoofdrol voor Jashari

Ardon Jashari speelde daarbij een ongelukkige hoofdrol. Het was door zijn wegglijden dat Castro-Montes de tijd kreeg om de 0-1 fraai tegen de netten te krullen. Hij vond dat die score echter niet verdiend was.

"Wat er gebeurd is? Simpel, we hebben een wedstrijd verloren. Zij hebben een kans afgemaakt, wij niet. Terwijl we ook hadden moeten scoren", oordeelde Jashari immers bij Het Nieuwsblad.

Geen paniek bij Club Brugge

Club ziet zijn zegereeks op die manier wel afgestopt. Het zal nu vol aan de bak moeten in de laatste vijf matchen. Te beginnen met zondag, wanneer ze opnieuw Union treffen. Dat zal deze keer wel buitenshuis gebeuren.

"Jullie weten waarschijnlijk nog beter dan ik hoe alles kan veranderen in de play-offs. Na vijf speeldagen is het te vroeg om te rekenen", houdt Jashari er wel de moed in. "Paniek in de kleedkamer? Die is er helemaal niet. Op naar de volgende en zondag gaan we opnieuw om te winnen. We mogen terugblikken op een goede heenronde in deze play-offs."

Had Club Brugge minstens een punt verdiend?

Meest recent

De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

109
109
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

27
27
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

96
96
'Anderlecht all-in: pittig prijskaartje toptarget bekend'

De toekomst lacht RSC Anderlecht weer toe na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Al maakt ...

181
181
Rode Duivels blazen verzamelen: één opvallende aanwezige

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK. Een ...

143
143
Club Brugge in extase: nieuwe Gouden Generatie staat op

Niet alleen het A-elftal van Club Brugge toont een ander gelaat in eigen land dan in Europa, ...

306
306
Zorgen bij fans: Messi overweegt drastische beslissing

In 2022 kon Lionel Messi in Qatar eindelijk helemaal de kroon op zijn carrière zetten, want ...

46
46
Joos verrast met gewaagde voorspelling over titelkandidaat

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is intussen bijna halfweg. Daarbij herbergt de top ...

419
419
Onrust bij De Ketelaere: Atalanta grijpt drastisch in

Interlandbreaks zijn voor veel clubs het moment om in te grijpen en dat is ook deze maand niet ...

51
51
Na eerste pandoering: Monaco-CEO oordeelt over Pocognoli

Sébastien Pocognoli verbaasde iedereen door tijdens de vorige interlandbreak in oktober de ...

180
180
Club Brugge in diepe rouw na overlijden oudgediende

Club Brugge kreeg de voorbije dagen enkele tegenvallers te verwerken. Het slikte vorig weekend een ...

0
0
Pittig programma Antwerp: Goots ziet onverwacht voordeel

Antwerp slaakte afgelopen weekend een grote zucht van opluchting, want het kon eindelijk nog eens ...

144
144
'Bondsparket lacht niet met slag: zware schorsing wacht'

De veertiende speeldag van de Jupiler Pro League bracht vorig weekend enkele opmerkelijke momenten. ...

75
75
Club Brugge na mokerslag de transfermarkt op?

Club Brugge trekt toch de interlandbreak in met de nodige twijfels. Het ging vorig weekend met 1-0 ...

433
433
Ronaldo bevestigt: "Het wordt zeker mijn laatste"

Er vond de voorbije jaren al een wissel van de wacht plaats in de voetbalwereld. Het tijdperk waarin ...

102
102
Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

120
120
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

185
185
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

370
370
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

225
225
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

242
242
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

1036
1036
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

497
497
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

389
389
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

369
369
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

578
578

Meer sportnieuws