'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

door
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de champagne al ontkurken als het minstens een punt pakt tegen Tottenham. Maar het kan voor de Gunners wel nog een zeer mooi seizoen worden, want ze kunnen nog altijd de Champions League winnen.

Dinsdag staan ze in de halve finale tegenover PSG, nadat ze twee weken geleden in de kwartfinales op knappe wijze afrekenden met Real Madrid. De titelverdediger kreeg in het Emirates een 3-0 om de oren, waarna Arsenal ook nog eens met 1-2 ging winnen op Bernabeu.

LEES OOK: VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

Arsenal wil 3 spelers van Real Madrid

Nu willen de Engelsen Real ook nog een tik uitdelen op de transfermarkt. Volgens Fichajes hebben ze hun zinnen gezet op maar liefst drie spelers van de Koninklijke, die na een moeilijk seizoen in de zomer wellicht schoon schip zullen houden.

Allereerst zou Arsenal werk willen maken van de komst van Eduardo Camavinga. De 22-jarige Fransman, die door een blessure dit seizoen niet meer in actie komt, moet op het middenveld het nakende vertrek van Thomas Partey en Jorginho opvangen. Beide spelers zijn einde contract en lijken niet te verlengen.

Camavinga, Rodrygo en Güler op verlanglijst

Ook voorin wil Arsenal nog vers bloed, want daar bleek de spoeling dit seizoen dun. Door blessures was het voor Mikel Arteta vaak puzzelen. Zo depanneert middenvelder Mikel Merino tegenwoordig regelmatig in de spits en moest hij linksachter Kieran Tierney een paar keer als linksbuiten uitspelen.

Bovendien zal Arsenal in de zomer ook afscheid nemen van Tierney, Raheem Sterling en mogelijk ook Leandro Trossard. Om dat op te vangen, denken ze in Londen aan Rodrygo en Arda Güler. Het Turkse toptalent komt bij Real amper aan spelen toe, terwijl Rodrygo dit seizoen door de komst van Mbappé ook vrede moet nemen met een rol in de schaduw.

Welke versterking heeft Arsenal het meeste nodig?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

79
79
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

21
21
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

172
172
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

10
10
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

98
98
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

19
19
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

395
395
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

203
203
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

331
331
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

271
271
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

641
641
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

602
602
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

95
95
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

228
228
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

86
86
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

169
169
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

329
329
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

393
393

Meer sportnieuws