'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

door
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de champagne al ontkurken als het minstens een punt pakt tegen Tottenham. Maar het kan voor de Gunners wel nog een zeer mooi seizoen worden, want ze kunnen nog altijd de Champions League winnen.

Dinsdag staan ze in de halve finale tegenover PSG, nadat ze twee weken geleden in de kwartfinales op knappe wijze afrekenden met Real Madrid. De titelverdediger kreeg in het Emirates een 3-0 om de oren, waarna Arsenal ook nog eens met 1-2 ging winnen op Bernabeu.

LEES OOK: Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Arsenal wil 3 spelers van Real Madrid

Nu willen de Engelsen Real ook nog een tik uitdelen op de transfermarkt. Volgens Fichajes hebben ze hun zinnen gezet op maar liefst drie spelers van de Koninklijke, die na een moeilijk seizoen in de zomer wellicht schoon schip zullen houden.

Allereerst zou Arsenal werk willen maken van de komst van Eduardo Camavinga. De 22-jarige Fransman, die door een blessure dit seizoen niet meer in actie komt, moet op het middenveld het nakende vertrek van Thomas Partey en Jorginho opvangen. Beide spelers zijn einde contract en lijken niet te verlengen.

Camavinga, Rodrygo en Güler op verlanglijst

Ook voorin wil Arsenal nog vers bloed, want daar bleek de spoeling dit seizoen dun. Door blessures was het voor Mikel Arteta vaak puzzelen. Zo depanneert middenvelder Mikel Merino tegenwoordig regelmatig in de spits en moest hij linksachter Kieran Tierney een paar keer als linksbuiten uitspelen.

Bovendien zal Arsenal in de zomer ook afscheid nemen van Tierney, Raheem Sterling en mogelijk ook Leandro Trossard. Om dat op te vangen, denken ze in Londen aan Rodrygo en Arda Güler. Het Turkse toptalent komt bij Real amper aan spelen toe, terwijl Rodrygo dit seizoen door de komst van Mbappé ook vrede moet nemen met een rol in de schaduw.

Welke versterking heeft Arsenal het meeste nodig?

Meest recent

Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

30
30
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

54
54
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

142
142
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

85
85
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

39
39
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

197
197
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

113
113
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

143
143
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

167
167
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

68
68
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

253
253
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

98
98
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

92
92
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

117
117
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

67
67
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

223
223
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

217
217
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

216
216
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

145
145
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

155
155
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

134
134
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

65
65
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

62
62
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

86
86
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

510
510

Meer sportnieuws