'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

door
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de champagne al ontkurken als het minstens een punt pakt tegen Tottenham. Maar het kan voor de Gunners wel nog een zeer mooi seizoen worden, want ze kunnen nog altijd de Champions League winnen.

Dinsdag staan ze in de halve finale tegenover PSG, nadat ze twee weken geleden in de kwartfinales op knappe wijze afrekenden met Real Madrid. De titelverdediger kreeg in het Emirates een 3-0 om de oren, waarna Arsenal ook nog eens met 1-2 ging winnen op Bernabeu.

LEES OOK: 'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

Arsenal wil 3 spelers van Real Madrid

Nu willen de Engelsen Real ook nog een tik uitdelen op de transfermarkt. Volgens Fichajes hebben ze hun zinnen gezet op maar liefst drie spelers van de Koninklijke, die na een moeilijk seizoen in de zomer wellicht schoon schip zullen houden.

Allereerst zou Arsenal werk willen maken van de komst van Eduardo Camavinga. De 22-jarige Fransman, die door een blessure dit seizoen niet meer in actie komt, moet op het middenveld het nakende vertrek van Thomas Partey en Jorginho opvangen. Beide spelers zijn einde contract en lijken niet te verlengen.

Camavinga, Rodrygo en Güler op verlanglijst

Ook voorin wil Arsenal nog vers bloed, want daar bleek de spoeling dit seizoen dun. Door blessures was het voor Mikel Arteta vaak puzzelen. Zo depanneert middenvelder Mikel Merino tegenwoordig regelmatig in de spits en moest hij linksachter Kieran Tierney een paar keer als linksbuiten uitspelen.

Bovendien zal Arsenal in de zomer ook afscheid nemen van Tierney, Raheem Sterling en mogelijk ook Leandro Trossard. Om dat op te vangen, denken ze in Londen aan Rodrygo en Arda Güler. Het Turkse toptalent komt bij Real amper aan spelen toe, terwijl Rodrygo dit seizoen door de komst van Mbappé ook vrede moet nemen met een rol in de schaduw.

🚀

Welke versterking heeft Arsenal het meeste nodig?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

194
194
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

14
14
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

444
444
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

38
38
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

112
112
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

148
148
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

53
53
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

185
185
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

243
243
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

492
492
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

306
306
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

270
270
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

262
262
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

134
134
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

444
444
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

423
423
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws