'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

door
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de champagne al ontkurken als het minstens een punt pakt tegen Tottenham. Maar het kan voor de Gunners wel nog een zeer mooi seizoen worden, want ze kunnen nog altijd de Champions League winnen.

Dinsdag staan ze in de halve finale tegenover PSG, nadat ze twee weken geleden in de kwartfinales op knappe wijze afrekenden met Real Madrid. De titelverdediger kreeg in het Emirates een 3-0 om de oren, waarna Arsenal ook nog eens met 1-2 ging winnen op Bernabeu.

LEES OOK: UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Arsenal wil 3 spelers van Real Madrid

Nu willen de Engelsen Real ook nog een tik uitdelen op de transfermarkt. Volgens Fichajes hebben ze hun zinnen gezet op maar liefst drie spelers van de Koninklijke, die na een moeilijk seizoen in de zomer wellicht schoon schip zullen houden.

Allereerst zou Arsenal werk willen maken van de komst van Eduardo Camavinga. De 22-jarige Fransman, die door een blessure dit seizoen niet meer in actie komt, moet op het middenveld het nakende vertrek van Thomas Partey en Jorginho opvangen. Beide spelers zijn einde contract en lijken niet te verlengen.

Camavinga, Rodrygo en Güler op verlanglijst

Ook voorin wil Arsenal nog vers bloed, want daar bleek de spoeling dit seizoen dun. Door blessures was het voor Mikel Arteta vaak puzzelen. Zo depanneert middenvelder Mikel Merino tegenwoordig regelmatig in de spits en moest hij linksachter Kieran Tierney een paar keer als linksbuiten uitspelen.

Bovendien zal Arsenal in de zomer ook afscheid nemen van Tierney, Raheem Sterling en mogelijk ook Leandro Trossard. Om dat op te vangen, denken ze in Londen aan Rodrygo en Arda Güler. Het Turkse toptalent komt bij Real amper aan spelen toe, terwijl Rodrygo dit seizoen door de komst van Mbappé ook vrede moet nemen met een rol in de schaduw.

Welke versterking heeft Arsenal het meeste nodig?

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

51
51
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

118
118
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

39
39
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

330
330
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

43
43
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

91
91
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

379
379
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

124
124
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

168
168
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

139
139
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

176
176
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

324
324
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

458
458
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

157
157
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

641
641
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

328
328
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

209
209
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

333
333
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1026
1026
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

476
476
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

327
327
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

158
158
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

280
280
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

255
255

Meer sportnieuws