Antwerp mist kans op meer: “Dan was het klaar geweest”

154 stemmen
Antwerp mist kans op meer: “Dan was het klaar geweest”

Halfweg de Champions' Play-Off wacht Antwerp nog altijd op een eerste zege. Woensdagavond kwamen ze er dichter bij dan in hun vorige matchen, maar uiteindelijk lukte het ook tegen Genk niet. De Great Old moest vrede nemen met een puntje.

Het had nochtans ook anders kunnen lopen. Enkele minuten na de openingstreffer van Balikwisha kreeg Antwerp immers dé kans om op 2-0 te komen. Chery miste echter zijn strafschop en twee minuten daarna maakte Tolu aan de overkant gelijk.

LEES OOK: Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Antwerp baalt alweer

Voor Vincent Janssen was het dus weer balen. "We hadden nog een tweede keer moeten scoren en dan was het klaar geweest", aldus de Nederlander bij Het Belang van Limburg. "Dat gebeurde uiteindelijk niet, maar dat wil niet zeggen dat je uiteindelijk nog een tegengoal moet slikken."

Maar al bij al kan Antwerp zich wel optrekken aan de prestatie. Er lijkt beterschap merkbaar bij de Great Old en dat zal nodig zijn om de strijd om een Europees ticket nog tot een goed einde te brengen.

Vertrouwen voor Europese strijd

"We hebben het uiteindelijk goed gedaan en getoond dat die manier van spelen ons ligt. Voor ons was dit een goede wedstrijd en een prestatie die vertrouwen geeft", besloot Janssen dan ook.

Zondag kan Antwerp proberen om in Genk minstens even goed te doen. Daarna volgt een belangrijk tweeluik tegen Anderlecht en AA Gent. Dat zal wellicht bepalend worden voor de Europese kansen van Antwerp.

Had Antwerp moeten winnen?

Meest recent

Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

53
53
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

48
48
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

53
53
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

121
121
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

37
37
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

63
63
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

20
20
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

53
53
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

114
114
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

335
335
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

133
133
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

339
339
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

448
448
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1140
1140
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

124
124
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

448
448
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

162
162
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

182
182
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

89
89
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

75
75

Meer sportnieuws