'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

146
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan de leiding in La Liga, speelt volgend weekend de bekerfinale tegen Real Madrid en daarna volgen nog de halve finales van de Champions League tegen Inter. De Catalanen leefden dit seizoen weer helemaal op.

De aanstelling van Hansi Flick in de zomer bleek een schot in de roos. De Duitse trainer liet verschillende spelers ontbolsteren, met Raphinha als één van de meest frappante voorbeelden. De Braziliaanse winger kon in zijn eerste twee seizoenen in Barcelona zelden helemaal overtuigen.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Raphinha ontbolsterde dit seizoen helemaal

Dit seizoen groeide de 28-jarige echter uit tot een onmisbare pion. Met maar liefst 30 goals en 23 assists in 49 wedstrijden laat hij indrukwekkende statistieken optekenen en Raphinha draagt ook regelmatig de aanvoerdersband.

Desondanks staat er nog een vraagteken achter de toekomst van de sterkhouder bij Barça. De club blijft immers op zoek naar centen en zou daarom overwegen om in de zomer mee te werken aan een transfer.

Vertrek desondanks niet uitgesloten

Door zijn straffe prestaties van dit seizoen is er uiteraard ook de nodige interesse voor Raphinha. Volgens Fichajes liggen er drie clubs op de loer. Zo zou een terugkeer naar Engeland, waar de speler al uitkwam voor Leeds, een grote mogelijkheid zijn.

Daar zouden namelijk Manchester City en Chelsea aan zijn komst denken. Daarnaast wordt er ook vanuit Saudi-Arabië nog aan de mouw van Raphinha getrokken. Daar zou Al-Hilal een poging willen wagen om hem binnen te halen.

Moet Barça er alles aan doen om hem te houden?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

6
6
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

40
40
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

111
111
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

38
38
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

68
68
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

41
41
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

12
12
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

182
182
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

97
97
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

89
89
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

767
767
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

140
140
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

375
375
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

410
410
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

392
392
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

389
389
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

87
87
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws