'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

door
'Verlaat Raphinha Barcelona? Drie clubs in de running'

FC Barcelona ligt nog steeds op koers om een geweldig seizoen te beleven. Het staat nog altijd aan de leiding in La Liga, speelt volgend weekend de bekerfinale tegen Real Madrid en daarna volgen nog de halve finales van de Champions League tegen Inter. De Catalanen leefden dit seizoen weer helemaal op.

De aanstelling van Hansi Flick in de zomer bleek een schot in de roos. De Duitse trainer liet verschillende spelers ontbolsteren, met Raphinha als één van de meest frappante voorbeelden. De Braziliaanse winger kon in zijn eerste twee seizoenen in Barcelona zelden helemaal overtuigen.

LEES OOK: Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Raphinha ontbolsterde dit seizoen helemaal

Dit seizoen groeide de 28-jarige echter uit tot een onmisbare pion. Met maar liefst 30 goals en 23 assists in 49 wedstrijden laat hij indrukwekkende statistieken optekenen en Raphinha draagt ook regelmatig de aanvoerdersband.

Desondanks staat er nog een vraagteken achter de toekomst van de sterkhouder bij Barça. De club blijft immers op zoek naar centen en zou daarom overwegen om in de zomer mee te werken aan een transfer.

Vertrek desondanks niet uitgesloten

Door zijn straffe prestaties van dit seizoen is er uiteraard ook de nodige interesse voor Raphinha. Volgens Fichajes liggen er drie clubs op de loer. Zo zou een terugkeer naar Engeland, waar de speler al uitkwam voor Leeds, een grote mogelijkheid zijn.

Daar zouden namelijk Manchester City en Chelsea aan zijn komst denken. Daarnaast wordt er ook vanuit Saudi-Arabië nog aan de mouw van Raphinha getrokken. Daar zou Al-Hilal een poging willen wagen om hem binnen te halen.

Moet Barça er alles aan doen om hem te houden?

Meest recent

'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

14
14
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

121
121
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

38
38
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

122
122
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

41
41
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

12
12
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

545
545
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

207
207
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

211
211
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

74
74
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

272
272
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

132
132
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

19
19
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

289
289
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

116
116
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

99
99
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

246
246
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

141
141
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

180
180
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

342
342
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

353
353
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

366
366
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

587
587
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

95
95

Meer sportnieuws