"KV Mechelen is een fantastische club, ik wil blijven"

door

KV Mechelen heeft er woelige maanden opzitten, met het ontslag van trainer Besnik Hasi en technisch directeur Tim Matthys. Die laatste wordt opgevolgd door oude bekende Tom Caluwé en die lijkt meteen een drukke zomer te wachten.

Met Geoffry Hairemans en Daam Foulon ziet Malinwa al zeker twee spelers transfervrij naar Antwerp vertrekken en er zouden nog andere jongens hun voorbeeld kunnen volgen. Er moet beslist worden over de aankoopopties van Ahmed Touba en Aziz Ouattara, terwijl verschillende andere spelers nog einde contract zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Miras is einde contract bij KV Mechelen

Naast Julien Ngoy en Bas Van den Eynden ziet ook Nacho Miras zijn overeenkomst aflopen. De Spaanse doelman streek pas in januari neer Achter de Kazerne. Mechelen haalde hem transfervrij binnen na het faillissement van Deinze, om het vertrek van Yannick Thoelen naar Antwerp op te vangen.

Voorlopig speelde Miras echter tweede viool, want Ortwin De Wolf was de voorbije maanden de onbetwiste nummer één onder de lat. Dinsdagavond mocht de 27-jarige tegen Westerlo echter alsnog zijn debuut maken.

Doelman wil optie gelicht zien worden

Dat smaakt voor Miras naar meer. "Hopelijk is het de eerste van vele. Nu ik hiervan geproefd heb, wil ik alleen maar meer. Ik ben ambitieus", geeft hij aan in Het Laatste Nieuws.

De keeper hoopt dan ook vurig dat de optie voor een extra jaar in zijn contract gelicht zal worden. "Ik zou graag blijven", maakt hij duidelijk. "KV Mechelen is een fantastische club, met gepassioneerde fans. Ze beleven voetbal op dezelfde manier als ik."

Moet KV Mechelen zijn contract verlengen?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

0
0
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

167
167
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

154
154
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

38
38
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

107
107
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

39
39
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

26
26
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

132
132
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

160
160
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

97
97
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

401
401
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

349
349
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

103
103
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

475
475
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

314
314
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

156
156
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

174
174
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws