"KV Mechelen is een fantastische club, ik wil blijven"

door

KV Mechelen heeft er woelige maanden opzitten, met het ontslag van trainer Besnik Hasi en technisch directeur Tim Matthys. Die laatste wordt opgevolgd door oude bekende Tom Caluwé en die lijkt meteen een drukke zomer te wachten.

Met Geoffry Hairemans en Daam Foulon ziet Malinwa al zeker twee spelers transfervrij naar Antwerp vertrekken en er zouden nog andere jongens hun voorbeeld kunnen volgen. Er moet beslist worden over de aankoopopties van Ahmed Touba en Aziz Ouattara, terwijl verschillende andere spelers nog einde contract zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

Miras is einde contract bij KV Mechelen

Naast Julien Ngoy en Bas Van den Eynden ziet ook Nacho Miras zijn overeenkomst aflopen. De Spaanse doelman streek pas in januari neer Achter de Kazerne. Mechelen haalde hem transfervrij binnen na het faillissement van Deinze, om het vertrek van Yannick Thoelen naar Antwerp op te vangen.

Voorlopig speelde Miras echter tweede viool, want Ortwin De Wolf was de voorbije maanden de onbetwiste nummer één onder de lat. Dinsdagavond mocht de 27-jarige tegen Westerlo echter alsnog zijn debuut maken.

Doelman wil optie gelicht zien worden

Dat smaakt voor Miras naar meer. "Hopelijk is het de eerste van vele. Nu ik hiervan geproefd heb, wil ik alleen maar meer. Ik ben ambitieus", geeft hij aan in Het Laatste Nieuws.

De keeper hoopt dan ook vurig dat de optie voor een extra jaar in zijn contract gelicht zal worden. "Ik zou graag blijven", maakt hij duidelijk. "KV Mechelen is een fantastische club, met gepassioneerde fans. Ze beleven voetbal op dezelfde manier als ik."

Moet KV Mechelen zijn contract verlengen?

Meest recent

'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

15
15
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

27
27
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

90
90
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

81
81
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

91
91
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

269
269
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

326
326
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

319
319
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

78
78
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

352
352
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

204
204
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

294
294
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

93
93
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

610
610
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

344
344
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

359
359
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

567
567
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

312
312
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

168
168
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

530
530
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

760
760
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

93
93
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

287
287

Meer sportnieuws