"KV Mechelen is een fantastische club, ik wil blijven"

890 stemmen

KV Mechelen heeft er woelige maanden opzitten, met het ontslag van trainer Besnik Hasi en technisch directeur Tim Matthys. Die laatste wordt opgevolgd door oude bekende Tom Caluwé en die lijkt meteen een drukke zomer te wachten.

Met Geoffry Hairemans en Daam Foulon ziet Malinwa al zeker twee spelers transfervrij naar Antwerp vertrekken en er zouden nog andere jongens hun voorbeeld kunnen volgen. Er moet beslist worden over de aankoopopties van Ahmed Touba en Aziz Ouattara, terwijl verschillende andere spelers nog einde contract zijn.

LEES OOK: Anderlecht-fans komen plots in opstand

Miras is einde contract bij KV Mechelen

Naast Julien Ngoy en Bas Van den Eynden ziet ook Nacho Miras zijn overeenkomst aflopen. De Spaanse doelman streek pas in januari neer Achter de Kazerne. Mechelen haalde hem transfervrij binnen na het faillissement van Deinze, om het vertrek van Yannick Thoelen naar Antwerp op te vangen.

Voorlopig speelde Miras echter tweede viool, want Ortwin De Wolf was de voorbije maanden de onbetwiste nummer één onder de lat. Dinsdagavond mocht de 27-jarige tegen Westerlo echter alsnog zijn debuut maken.

Doelman wil optie gelicht zien worden

Dat smaakt voor Miras naar meer. "Hopelijk is het de eerste van vele. Nu ik hiervan geproefd heb, wil ik alleen maar meer. Ik ben ambitieus", geeft hij aan in Het Laatste Nieuws.

De keeper hoopt dan ook vurig dat de optie voor een extra jaar in zijn contract gelicht zal worden. "Ik zou graag blijven", maakt hij duidelijk. "KV Mechelen is een fantastische club, met gepassioneerde fans. Ze beleven voetbal op dezelfde manier als ik."

Moet KV Mechelen zijn contract verlengen?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

117
117
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

90
90
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

106
106
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

26
26
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

185
185
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

194
194
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

80
80
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

359
359
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

345
345
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

197
197
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

375
375
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

114
114
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

649
649
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

765
765
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

464
464
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws