'Xabi Alonso eist deze 3 aankopen van Real Madrid'

1038 stemmen
'Xabi Alonso eist deze 3 aankopen van Real Madrid'

Binnen enkele dagen krijgen we mogelijk groot nieuws bij Real Madrid. Zaterdag speelt de Koninklijke de finale van de Copa del Rey tegen FC Barcelona en de verwachting is dat daarna het vertrek van Carlo Ancelotti aangekondigd zou kunnen worden.

De Italiaanse trainer lijkt helemaal op weg naar de uitgang na de uitschakeling in de kwartfinale van de Champions League tegen Arsenal. Als vervanger lijkt Real zijn pijlen helemaal te gaan richten op ex-speler Xabi Alonso, die vorig seizoen nog Bayer Leverkusen naar de dubbel in Duitsland en de finale van de Europa League loodste.

LEES OOK: 'Alonso meldt zich met Chelsea-miljoenen bij Club Brugge'

Xabi Alonso wil minstens 3 versterkingen bij Real

Maar als de 43-jarige inderdaad zou terugkeren naar de club waar hij van 2009 tot 2014 als speler furore maakte, dan zal hij wel de nodige versterkingen eisen. Volgens Fichajes wil Alonso minstens op drie posities vers bloed.

De trainer zou absoluut een nieuwe linksachter, centrale verdediger en middenvelder willen zien neerstrijken in het Bernabeu. Die posities bleken dit seizoen toch pijnpunten. Vooral achterin bleek de spoeling zeer dun.

Spaanse aanwinsten op komst

Alonso zou bovendien de Spaanse toer op willen gaan om die vacatures in te vullen. Voor de linksachter aast hij op een terugkeer van jeugdproduct Miguel Gutierrez. Die is tegenwoordig aan de slag bij Girona, maar Real zou over een betaalbare terugkoopoptie beschikken.

Het hart van de defensie zou dan weer versterkt moeten worden met Dean Huijsen, die dit seizoen bij Bournemouth hoge ogen gooit. Voor het middenveld staat Martin Zubimendi bovenaan het verlanglijstje. Die stuurde in de zomer nog Liverpool wandelen om bij Real Sociedad te blijven, maar lijkt nu wel open te staan voor een transfer.

🚀

Zouden dat goede transfers zijn voor Real Madrid?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

0
0
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

63
63
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

48
48
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

69
69
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

99
99
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

58
58
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

101
101
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

40
40
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

258
258
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

95
95
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

604
604
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

52
52
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

253
253
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

261
261
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

536
536
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

457
457
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

646
646
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

110
110
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

181
181
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

232
232
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

167
167
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

158
158

Meer sportnieuws