'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

door
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op een eerste zege in de play-offs. Achter de schermen blijkt Olivier Renard intussen alvast druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Meer nog: een eerste offensieve versterking gaf nu al zijn jawoord.

Eerder op de dag geraakte namelijk reeds bekend dat Paars-Wit op het punt stond om Mihajlo Cvetkovic voor een drietal miljoen over te nemen van FC Cukaricki, waar de 18-jarige Serviër tot dusver goed was voor 11 doelpunten en twee assists in 57 optredens. Dat nieuws wordt nu ook door zowat alle Belgische media bevestigd.

LEES OOK: Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

Renard strikt Cvetkovic

"De komst van Cvetkovic is zo goed als rond", klinkt het in Het Laatste Nieuws, volgens wie Jan-Carlo Simic een handje hielp om zijn landgenoot ondanks interesse uit Duitsland naar het Lotto Park te lokken. Daar wordt de veelzijdige spits dus al de tweede aankoop met het oog op volgend seizoen, na middenvelder Cedric Hatenboer.

Ook volgens Het Nieuwsblad is zijn overstap quasi volledig afgerond. "De laatste details worden nu afgehandeld, maar er is nog geen 100 procent deal. De verwachting is wel dat het snel in orde komt tussen de clubs en op persoonlijk vlak met de speler. De medische en fysieke tests kunnen nog deze week plaatsvinden", luidt het daar.

Akkoord met Anderlecht

Tenzij die roet in het eten gooien zal de eenmalig international nog volgens de krant nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029. "Cvetkovic staat op het punt om te tekenen bij Anderlecht, waar de spits deze zomer aansluit", klinkt het ook bij La Dernière Heure, volgens wie enkel de laatste punten en komma's ontbreken.

"De jonge Servische international heeft nog geen officieel akkoord, maar wil graag komen. Zijn club wil hem ook verkopen en de prijs die RSCA biedt, bevalt hen", besluit de krant. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri gaf Cvetkovic zelf alvast groen licht. Renard zou er dan ook vertrouwen in hebben dat er snel witte rook zal volgen.

Denkt u dat Cvetkovic een voltreffer wordt?

Meest recent

Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

6
6
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

23
23
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

20
20
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

24
24
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

53
53
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

107
107
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

37
37
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

212
212
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

100
100
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

92
92
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

146
146
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

290
290
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

520
520
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

73
73
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

328
328
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

488
488
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

169
169
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

153
153
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

721
721
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

93
93
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

456
456
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

240
240
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

374
374

Meer sportnieuws