'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

door
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op een eerste zege in de play-offs. Achter de schermen blijkt Olivier Renard intussen alvast druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Meer nog: een eerste offensieve versterking gaf nu al zijn jawoord.

Eerder op de dag geraakte namelijk reeds bekend dat Paars-Wit op het punt stond om Mihajlo Cvetkovic voor een drietal miljoen over te nemen van FC Cukaricki, waar de 18-jarige Serviër tot dusver goed was voor 11 doelpunten en twee assists in 57 optredens. Dat nieuws wordt nu ook door zowat alle Belgische media bevestigd.

LEES OOK: 'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Renard strikt Cvetkovic

"De komst van Cvetkovic is zo goed als rond", klinkt het in Het Laatste Nieuws, volgens wie Jan-Carlo Simic een handje hielp om zijn landgenoot ondanks interesse uit Duitsland naar het Lotto Park te lokken. Daar wordt de veelzijdige spits dus al de tweede aankoop met het oog op volgend seizoen, na middenvelder Cedric Hatenboer.

Ook volgens Het Nieuwsblad is zijn overstap quasi volledig afgerond. "De laatste details worden nu afgehandeld, maar er is nog geen 100 procent deal. De verwachting is wel dat het snel in orde komt tussen de clubs en op persoonlijk vlak met de speler. De medische en fysieke tests kunnen nog deze week plaatsvinden", luidt het daar.

Akkoord met Anderlecht

Tenzij die roet in het eten gooien zal de eenmalig international nog volgens de krant nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029. "Cvetkovic staat op het punt om te tekenen bij Anderlecht, waar de spits deze zomer aansluit", klinkt het ook bij La Dernière Heure, volgens wie enkel de laatste punten en komma's ontbreken.

"De jonge Servische international heeft nog geen officieel akkoord, maar wil graag komen. Zijn club wil hem ook verkopen en de prijs die RSCA biedt, bevalt hen", besluit de krant. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri gaf Cvetkovic zelf alvast groen licht. Renard zou er dan ook vertrouwen in hebben dat er snel witte rook zal volgen.

Denkt u dat Cvetkovic een voltreffer wordt?

Meest recent

'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

0
0
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

24
24
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

125
125
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

121
121
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

137
137
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

223
223
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

33
33
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

87
87
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

130
130
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

579
579
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

147
147
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

206
206
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

410
410
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

89
89
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

195
195
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

155
155
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

99
99
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

79
79
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

14
14
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

175
175
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

221
221
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

111
111
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

324
324

Meer sportnieuws