'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

door
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op een eerste zege in de play-offs. Achter de schermen blijkt Olivier Renard intussen alvast druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Meer nog: een eerste offensieve versterking gaf nu al zijn jawoord.

Eerder op de dag geraakte namelijk reeds bekend dat Paars-Wit op het punt stond om Mihajlo Cvetkovic voor een drietal miljoen over te nemen van FC Cukaricki, waar de 18-jarige Serviër tot dusver goed was voor 11 doelpunten en twee assists in 57 optredens. Dat nieuws wordt nu ook door zowat alle Belgische media bevestigd.

LEES OOK: 'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Renard strikt Cvetkovic

"De komst van Cvetkovic is zo goed als rond", klinkt het in Het Laatste Nieuws, volgens wie Jan-Carlo Simic een handje hielp om zijn landgenoot ondanks interesse uit Duitsland naar het Lotto Park te lokken. Daar wordt de veelzijdige spits dus al de tweede aankoop met het oog op volgend seizoen, na middenvelder Cedric Hatenboer.

Ook volgens Het Nieuwsblad is zijn overstap quasi volledig afgerond. "De laatste details worden nu afgehandeld, maar er is nog geen 100 procent deal. De verwachting is wel dat het snel in orde komt tussen de clubs en op persoonlijk vlak met de speler. De medische en fysieke tests kunnen nog deze week plaatsvinden", luidt het daar.

Akkoord met Anderlecht

Tenzij die roet in het eten gooien zal de eenmalig international nog volgens de krant nadien zijn kribbel zetten onder een contract tot medio 2029. "Cvetkovic staat op het punt om te tekenen bij Anderlecht, waar de spits deze zomer aansluit", klinkt het ook bij La Dernière Heure, volgens wie enkel de laatste punten en komma's ontbreken.

"De jonge Servische international heeft nog geen officieel akkoord, maar wil graag komen. Zijn club wil hem ook verkopen en de prijs die RSCA biedt, bevalt hen", besluit de krant. Ook volgens transferexpert Sacha Tavolieri gaf Cvetkovic zelf alvast groen licht. Renard zou er dan ook vertrouwen in hebben dat er snel witte rook zal volgen.

Denkt u dat Cvetkovic een voltreffer wordt?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

3
3
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

2
2
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

31
31
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

15
15
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

54
54
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

16
16
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

87
87
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

42
42
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

253
253
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

39
39
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

29
29
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

613
613
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

141
141
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

121
121
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

137
137
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

101
101
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

104
104
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

188
188
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

101
101
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

99
99

Meer sportnieuws