Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

door
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste achtervolger Bayer Leverkusen liet afgelopen speeldag in de Bundesliga weer punten liggen en Der Rekordmeister staat dicht bij een prijs. Toch willen Kompany en co de concurrentie de genadeslag toedienen. 

Jonathan Tah staat al geruime tijd hoog op het verlanglijstje van Bayern München en nu kon Kompany extra glunderen want de verdediger liet weten dat hij zijn contract bij Leverkusen niet zal verlengen. Dat betekent dat de centrale verdediger komende zomer transfervrij op te halen is.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Toptransfer op komst 

Bayern ligt op vinkenslag want Der Rekordmeister wordt genoemd als dé topkandidaat om Tah over te nemen. De 29-jarige Duitse international was de afgelopen jaren een sterkhouder bij Leverkusen en won vorig seizoen nog de dubbel. Na tien jaar trouwe dienst zal hij aan het einde van dit seizoen afscheid nemen van de Duitse topclub.

De exacte toekomst van de 35-jarige international is nog niet geweten, maar Kompany ligt in pole position. De Belgische oefenmeester kan een extra verdedigende kracht goed gebruiken want dit seizoen is al meermaals gebleken dat daar de achilleshiel van Bayern ligt. In de Champions League slikte het tegen Inter, ondanks dominantie, té gemakkelijk tegengoals. 

Ook Barça op de loer 

Bayern zal echter nog moeten strijden om Tah want ook het FC Barcelona van Duitse T1 Hansi Flick wordt volop genoemd. De Duitse media schuiven echter Bayern naar voren als de meest logische bestemming voor de centrale verdediger. “Alles was afgesproken. Er kwam een punt wanneer ik heb beslist om mijn contract niet te verlengen. Dat is de situatie nu”, aldus Tah tegenover Kicker.

Zou Jonathan Tah een goede transfer zijn voor Kompany en Bayern?

Meest recent

Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

18
18
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

19
19
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

25
25
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

99
99
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

135
135
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

45
45
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

202
202
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

352
352
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

182
182
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

138
138
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

480
480
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

108
108
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

376
376
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

115
115
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

42
42
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

123
123
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

278
278
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

165
165
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

514
514
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

179
179
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

135
135
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

310
310
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

325
325
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

470
470
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70

Meer sportnieuws