Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

door
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste achtervolger Bayer Leverkusen liet afgelopen speeldag in de Bundesliga weer punten liggen en Der Rekordmeister staat dicht bij een prijs. Toch willen Kompany en co de concurrentie de genadeslag toedienen. 

Jonathan Tah staat al geruime tijd hoog op het verlanglijstje van Bayern München en nu kon Kompany extra glunderen want de verdediger liet weten dat hij zijn contract bij Leverkusen niet zal verlengen. Dat betekent dat de centrale verdediger komende zomer transfervrij op te halen is.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Toptransfer op komst 

Bayern ligt op vinkenslag want Der Rekordmeister wordt genoemd als dé topkandidaat om Tah over te nemen. De 29-jarige Duitse international was de afgelopen jaren een sterkhouder bij Leverkusen en won vorig seizoen nog de dubbel. Na tien jaar trouwe dienst zal hij aan het einde van dit seizoen afscheid nemen van de Duitse topclub.

De exacte toekomst van de 35-jarige international is nog niet geweten, maar Kompany ligt in pole position. De Belgische oefenmeester kan een extra verdedigende kracht goed gebruiken want dit seizoen is al meermaals gebleken dat daar de achilleshiel van Bayern ligt. In de Champions League slikte het tegen Inter, ondanks dominantie, té gemakkelijk tegengoals. 

Ook Barça op de loer 

Bayern zal echter nog moeten strijden om Tah want ook het FC Barcelona van Duitse T1 Hansi Flick wordt volop genoemd. De Duitse media schuiven echter Bayern naar voren als de meest logische bestemming voor de centrale verdediger. “Alles was afgesproken. Er kwam een punt wanneer ik heb beslist om mijn contract niet te verlengen. Dat is de situatie nu”, aldus Tah tegenover Kicker.

Zou Jonathan Tah een goede transfer zijn voor Kompany en Bayern?

Meest recent

Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

0
0
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

55
55
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

27
27
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

45
45
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

754
754
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

41
41
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

55
55
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

314
314
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

171
171
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

103
103
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

116
116
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

113
113
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

916
916
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

114
114
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

337
337
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

777
777
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

120
120
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

80
80
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

406
406
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

616
616
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

267
267
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

692
692
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

100
100

Meer sportnieuws