Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

door
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste achtervolger Bayer Leverkusen liet afgelopen speeldag in de Bundesliga weer punten liggen en Der Rekordmeister staat dicht bij een prijs. Toch willen Kompany en co de concurrentie de genadeslag toedienen. 

Jonathan Tah staat al geruime tijd hoog op het verlanglijstje van Bayern München en nu kon Kompany extra glunderen want de verdediger liet weten dat hij zijn contract bij Leverkusen niet zal verlengen. Dat betekent dat de centrale verdediger komende zomer transfervrij op te halen is.

LEES OOK: Straffe Kompany-onthulling: Bayern-zwaargewicht doet boekje open

Toptransfer op komst 

Bayern ligt op vinkenslag want Der Rekordmeister wordt genoemd als dé topkandidaat om Tah over te nemen. De 29-jarige Duitse international was de afgelopen jaren een sterkhouder bij Leverkusen en won vorig seizoen nog de dubbel. Na tien jaar trouwe dienst zal hij aan het einde van dit seizoen afscheid nemen van de Duitse topclub.

De exacte toekomst van de 35-jarige international is nog niet geweten, maar Kompany ligt in pole position. De Belgische oefenmeester kan een extra verdedigende kracht goed gebruiken want dit seizoen is al meermaals gebleken dat daar de achilleshiel van Bayern ligt. In de Champions League slikte het tegen Inter, ondanks dominantie, té gemakkelijk tegengoals. 

Ook Barça op de loer 

Bayern zal echter nog moeten strijden om Tah want ook het FC Barcelona van Duitse T1 Hansi Flick wordt volop genoemd. De Duitse media schuiven echter Bayern naar voren als de meest logische bestemming voor de centrale verdediger. “Alles was afgesproken. Er kwam een punt wanneer ik heb beslist om mijn contract niet te verlengen. Dat is de situatie nu”, aldus Tah tegenover Kicker.

Zou Jonathan Tah een goede transfer zijn voor Kompany en Bayern?

Meest recent

'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

6
6
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

15
15
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

13
13
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

137
137
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

78
78
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

146
146
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

166
166
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

230
230
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

156
156
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

39
39
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

147
147
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

388
388
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

179
179
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

196
196
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

66
66
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

173
173
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

225
225
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

637
637
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

244
244
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

477
477
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

448
448
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

89
89
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1300
1300
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

689
689

Meer sportnieuws