Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

door
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe Play-Off. Het moest zijn koppositie immers afstaan aan Charleroi nadat het op Mambourg met duidelijke 3-0-cijfers onderuit ging.

Die nederlaag was vooral te wijten aan een dramatisch wedstrijdbegin. Al na 20 minuten keek Malinwa aan tegen een dubbele achterstand en bovendien had het zelf dan ook al topschutter Benito Raman verloren met een blessure.

LEES OOK: Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

Malinwa dinsdag nog zonder Raman

Daardoor zag Fred Vanderbiest zijn tactisch plannetje met twee spitsen in duigen vallen. "Omdat ik druk wilde zetten op de twee centrale verdedigers. In de omschakeling konden we Charleroi pijn doen. Dat hebben we ook getoond, met enkele kansen in de beginfase. We zaten goed in de match, maar door het uitvallen van Benito mochten we dat plannetje na dik tien minuten afvoeren", aldus de trainer bij Gazet van Antwerpen.

Vanderbiest moest bovendien ook bevestigen dat hij dinsdag tegen Westerlo nog niet op Raman zal kunnen rekenen. Twee dagen om te herstellen is te weinig. Ook Touba, Foulon en Antonio zijn nog out", klonk het.

Komend weekend wel weer speelklaar

Mechelen zal dus heel wat kwaliteit moeten missen. Het goede nieuws is wel dat de blessure van Raman niet al te ernstig blijkt te zijn. Een scan is niet nodig en volgend weekend zal de spits in principe weer fit zijn.

Dan speelt Mechelen zijn terugwedstrijd tegen Westerlo. Het tweeluik tegen de Kemphanen zal richtinggevend worden voor de ambities die het nog mag koesteren in de play-offs. Momenteel staat Mechelen daarin tweede, op drie punten van Charleroi.

Zal KV Mechelen zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

1
1
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

33
33
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

64
64
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

193
193
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

103
103
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

59
59
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

56
56
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

165
165
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

96
96
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

365
365
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

151
151
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

74
74
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

370
370
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

162
162
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

624
624
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

66
66
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

294
294
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

188
188
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

166
166
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

234
234

Meer sportnieuws