Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

door
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe Play-Off. Het moest zijn koppositie immers afstaan aan Charleroi nadat het op Mambourg met duidelijke 3-0-cijfers onderuit ging.

Die nederlaag was vooral te wijten aan een dramatisch wedstrijdbegin. Al na 20 minuten keek Malinwa aan tegen een dubbele achterstand en bovendien had het zelf dan ook al topschutter Benito Raman verloren met een blessure.

LEES OOK: Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Malinwa dinsdag nog zonder Raman

Daardoor zag Fred Vanderbiest zijn tactisch plannetje met twee spitsen in duigen vallen. "Omdat ik druk wilde zetten op de twee centrale verdedigers. In de omschakeling konden we Charleroi pijn doen. Dat hebben we ook getoond, met enkele kansen in de beginfase. We zaten goed in de match, maar door het uitvallen van Benito mochten we dat plannetje na dik tien minuten afvoeren", aldus de trainer bij Gazet van Antwerpen.

Vanderbiest moest bovendien ook bevestigen dat hij dinsdag tegen Westerlo nog niet op Raman zal kunnen rekenen. Twee dagen om te herstellen is te weinig. Ook Touba, Foulon en Antonio zijn nog out", klonk het.

Komend weekend wel weer speelklaar

Mechelen zal dus heel wat kwaliteit moeten missen. Het goede nieuws is wel dat de blessure van Raman niet al te ernstig blijkt te zijn. Een scan is niet nodig en volgend weekend zal de spits in principe weer fit zijn.

Dan speelt Mechelen zijn terugwedstrijd tegen Westerlo. Het tweeluik tegen de Kemphanen zal richtinggevend worden voor de ambities die het nog mag koesteren in de play-offs. Momenteel staat Mechelen daarin tweede, op drie punten van Charleroi.

🚀

Zal KV Mechelen zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

16
16
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

110
110
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

111
111
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

162
162
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

58
58
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

19
19
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

30
30
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

23
23
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

39
39
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

63
63
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

27
27
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

64
64
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

60
60
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

99
99
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

155
155
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

54
54
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

218
218
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

80
80
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

205
205
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

177
177
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

141
141
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

51
51
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

461
461

Meer sportnieuws