Hayen gaat op rem staan: "We hebben nog niets in handen"

door
Hayen gaat op rem staan:

Club Brugge heeft zondagavond een serieus statement gemaakt. Het ging met 0-5 winnen in Gent en neemt daardoor ook de koppositie over van Genk, dat eerder al verloren had op Union. Op zes speeldagen van het einde staat Blauw-Zwart zo voor het eerst aan de leiding.

Daarmee lijk Club nu helemaal op koers te liggen om zijn titel te verlengen. Dat is toch straf, want het moest het hele seizoen achtervolgen op Genk. Dankzij de halvering van de punten en een twaalf op twaalf in de play-offs heeft het de kloof nu toch gedicht.

LEES OOK: KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

Hayen weet dat Club nog niets in handen heeft

Maar Nicky Hayen kraait nog geen euforie. "Het feit dat we nu aan de leiding staan is fijn. Uiteindelijk heb je echter nog niets in handen en dan zie je als je van september tot vandaag eerste staat of je staat na vandaag eerste, dat dit niet zo veel uitmaakt", waarschuwt hij immers.

"Er zijn nog zeven wedstrijden te gaan en de kloof is gewoon heel erg klein", beseft Hayen maar al te goed. "We hebben altijd gezegd dat er ploegen over elkaar gingen springen en dat is wat er nu aan het gebeuren is. Het zorgt ervoor dat de Play-Offs weer spannend gaan worden."

Union zit ook boordevol vertrouwen

In de komende week kan de titelstrijd weer keren. Met Union treft Club immers twee keer één van de rechtstreekse concurrenten in de titelstrijd. Hayen wil nog niet op de zaken vooruitlopen.

"Zij hebben vandaag op Genk gewonnen en zitten dus ook boordevol vertrouwen en zijn ook met 12 op 12 gestart", weet hij. "Wij moeten gewoon rustig blijven en ons niet gek laten maken, wat we de hele Play-Pffs al niet hebben laten doen. We moeten gewoon verder werken op hetgeen we al gedaan hebben."

Zal Club tegen Union op zijn elan doorgaan?

Meest recent

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

50
50
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

27
27
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

112
112
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

98
98
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

11
11
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

70
70
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

150
150
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

191
191
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

134
134
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

214
214
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

289
289
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

450
450
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

271
271
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

97
97
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

55
55
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

73
73
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

78
78
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

84
84
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

45
45
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

84
84
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

209
209
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

138
138
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

192
192
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

182
182
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

679
679

Meer sportnieuws