Hayen gaat op rem staan: "We hebben nog niets in handen"

248 stemmen
Hayen gaat op rem staan:

Club Brugge heeft zondagavond een serieus statement gemaakt. Het ging met 0-5 winnen in Gent en neemt daardoor ook de koppositie over van Genk, dat eerder al verloren had op Union. Op zes speeldagen van het einde staat Blauw-Zwart zo voor het eerst aan de leiding.

Daarmee lijk Club nu helemaal op koers te liggen om zijn titel te verlengen. Dat is toch straf, want het moest het hele seizoen achtervolgen op Genk. Dankzij de halvering van de punten en een twaalf op twaalf in de play-offs heeft het de kloof nu toch gedicht.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Hayen weet dat Club nog niets in handen heeft

Maar Nicky Hayen kraait nog geen euforie. "Het feit dat we nu aan de leiding staan is fijn. Uiteindelijk heb je echter nog niets in handen en dan zie je als je van september tot vandaag eerste staat of je staat na vandaag eerste, dat dit niet zo veel uitmaakt", waarschuwt hij immers.

"Er zijn nog zeven wedstrijden te gaan en de kloof is gewoon heel erg klein", beseft Hayen maar al te goed. "We hebben altijd gezegd dat er ploegen over elkaar gingen springen en dat is wat er nu aan het gebeuren is. Het zorgt ervoor dat de Play-Offs weer spannend gaan worden."

Union zit ook boordevol vertrouwen

In de komende week kan de titelstrijd weer keren. Met Union treft Club immers twee keer één van de rechtstreekse concurrenten in de titelstrijd. Hayen wil nog niet op de zaken vooruitlopen.

"Zij hebben vandaag op Genk gewonnen en zitten dus ook boordevol vertrouwen en zijn ook met 12 op 12 gestart", weet hij. "Wij moeten gewoon rustig blijven en ons niet gek laten maken, wat we de hele Play-Pffs al niet hebben laten doen. We moeten gewoon verder werken op hetgeen we al gedaan hebben."

Zal Club tegen Union op zijn elan doorgaan?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

90
90
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

219
219
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

869
869
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

100
100
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

67
67
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

193
193
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

385
385
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

858
858
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws