Hayen gaat op rem staan: "We hebben nog niets in handen"

door
Hayen gaat op rem staan:

Club Brugge heeft zondagavond een serieus statement gemaakt. Het ging met 0-5 winnen in Gent en neemt daardoor ook de koppositie over van Genk, dat eerder al verloren had op Union. Op zes speeldagen van het einde staat Blauw-Zwart zo voor het eerst aan de leiding.

Daarmee lijk Club nu helemaal op koers te liggen om zijn titel te verlengen. Dat is toch straf, want het moest het hele seizoen achtervolgen op Genk. Dankzij de halvering van de punten en een twaalf op twaalf in de play-offs heeft het de kloof nu toch gedicht.

LEES OOK: Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

Hayen weet dat Club nog niets in handen heeft

Maar Nicky Hayen kraait nog geen euforie. "Het feit dat we nu aan de leiding staan is fijn. Uiteindelijk heb je echter nog niets in handen en dan zie je als je van september tot vandaag eerste staat of je staat na vandaag eerste, dat dit niet zo veel uitmaakt", waarschuwt hij immers.

"Er zijn nog zeven wedstrijden te gaan en de kloof is gewoon heel erg klein", beseft Hayen maar al te goed. "We hebben altijd gezegd dat er ploegen over elkaar gingen springen en dat is wat er nu aan het gebeuren is. Het zorgt ervoor dat de Play-Offs weer spannend gaan worden."

Union zit ook boordevol vertrouwen

In de komende week kan de titelstrijd weer keren. Met Union treft Club immers twee keer één van de rechtstreekse concurrenten in de titelstrijd. Hayen wil nog niet op de zaken vooruitlopen.

"Zij hebben vandaag op Genk gewonnen en zitten dus ook boordevol vertrouwen en zijn ook met 12 op 12 gestart", weet hij. "Wij moeten gewoon rustig blijven en ons niet gek laten maken, wat we de hele Play-Pffs al niet hebben laten doen. We moeten gewoon verder werken op hetgeen we al gedaan hebben."

Zal Club tegen Union op zijn elan doorgaan?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

121
121
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

107
107
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

53
53
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

74
74
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

84
84
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

175
175
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

644
644
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

428
428
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

409
409
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

235
235
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

164
164
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

241
241
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

212
212
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

852
852
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

138
138
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

330
330
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

144
144
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

402
402
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

554
554
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

472
472

Meer sportnieuws