Hayen gaat op rem staan: "We hebben nog niets in handen"

door
Hayen gaat op rem staan:

Club Brugge heeft zondagavond een serieus statement gemaakt. Het ging met 0-5 winnen in Gent en neemt daardoor ook de koppositie over van Genk, dat eerder al verloren had op Union. Op zes speeldagen van het einde staat Blauw-Zwart zo voor het eerst aan de leiding.

Daarmee lijk Club nu helemaal op koers te liggen om zijn titel te verlengen. Dat is toch straf, want het moest het hele seizoen achtervolgen op Genk. Dankzij de halvering van de punten en een twaalf op twaalf in de play-offs heeft het de kloof nu toch gedicht.

LEES OOK: Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Hayen weet dat Club nog niets in handen heeft

Maar Nicky Hayen kraait nog geen euforie. "Het feit dat we nu aan de leiding staan is fijn. Uiteindelijk heb je echter nog niets in handen en dan zie je als je van september tot vandaag eerste staat of je staat na vandaag eerste, dat dit niet zo veel uitmaakt", waarschuwt hij immers.

"Er zijn nog zeven wedstrijden te gaan en de kloof is gewoon heel erg klein", beseft Hayen maar al te goed. "We hebben altijd gezegd dat er ploegen over elkaar gingen springen en dat is wat er nu aan het gebeuren is. Het zorgt ervoor dat de Play-Offs weer spannend gaan worden."

Union zit ook boordevol vertrouwen

In de komende week kan de titelstrijd weer keren. Met Union treft Club immers twee keer één van de rechtstreekse concurrenten in de titelstrijd. Hayen wil nog niet op de zaken vooruitlopen.

"Zij hebben vandaag op Genk gewonnen en zitten dus ook boordevol vertrouwen en zijn ook met 12 op 12 gestart", weet hij. "Wij moeten gewoon rustig blijven en ons niet gek laten maken, wat we de hele Play-Pffs al niet hebben laten doen. We moeten gewoon verder werken op hetgeen we al gedaan hebben."

Zal Club tegen Union op zijn elan doorgaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

108
108
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

14
14
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

15
15
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

254
254
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

243
243
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

100
100
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

86
86
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

64
64
'Club Brugge in nesten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

150
150
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

307
307
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

180
180
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

88
88
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

224
224
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

253
253
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

404
404
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

375
375
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

258
258
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

41
41
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

151
151
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

127
127
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

48
48
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

183
183
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

88
88
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

372
372
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97

Meer sportnieuws