Ulderink verrast na zwakke partij: "Ik ben tevreden"

door
Ulderink verrast na zwakke partij:

Antwerp wist zondagmiddag eindelijk de nul weg te vegen in deze play-offs, maar daarmee was zowat al het positieve gezegd. De Great Old en Anderlecht maakten van hun onderlinge confrontatie een slaapverwekkend vertoning die uiteindelijk op 0-0 eindigde.

Daardoor blijft Antwerp hangen op de zesde plaats, op twee punten van AA Gent en drie van Anderlecht. Het zal dus echt nog beter moeten als ze daar niet voor de rest van de play-offs willen blijven hangen.

LEES OOK: 'Antwerp dumpt held genadeloos'

Ulderink tevreden na match op Anderlecht

Andries Ulderink was na de wedstrijd echter opvallend positief. "Ik ben blij dat we een resultaat hebben gehaald", verklaarde hij immers aan Sporza. "In de laatste 10 minuten hadden we nog het deksel op onze neus kunnen krijgen en dat was heel zuur geweest."

De Nederlander zag dat zijn ploeg ook meer had kunnen rapen. "We zijn blij met het punt, maar we hebben zeker in de tweede helft ook kansen gecreëerd. Als we daar gescoord hadden, dan hadden we de drie punten gepakt."

Goed voor de moraal

"Ik ben ook tevreden met de clean sheet", zag Ulderink ook nog een andere reden tot optimisme. "Op de eindfase na hebben we niks weggegeven. We nemen het punt mee en spelen de volgende wedstrijd thuis, dat is goed voor de moraal."

Woensdag krijgt Antwerp het bezoek van Genk, dat na twee nederlagen op een rij de koppositie kwijt is en dus in een mentale dip zit. Antwerp zou daar kunnen van profiteren, maar dan zal het toch zijn niveau moeten opkrikken.

Deel je zijn tevredenheid en optimisme?

Meest recent

Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

4
4
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

5
5
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

62
62
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

49
49
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

101
101
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

54
54
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

61
61
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

42
42
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

88
88
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

160
160
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

47
47
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

367
367
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

64
64
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

222
222
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

83
83
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

93
93
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

67
67
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

363
363
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

298
298
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

65
65
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

74
74

Meer sportnieuws