Ulderink verrast na zwakke partij: "Ik ben tevreden"

door
Ulderink verrast na zwakke partij:

Antwerp wist zondagmiddag eindelijk de nul weg te vegen in deze play-offs, maar daarmee was zowat al het positieve gezegd. De Great Old en Anderlecht maakten van hun onderlinge confrontatie een slaapverwekkend vertoning die uiteindelijk op 0-0 eindigde.

Daardoor blijft Antwerp hangen op de zesde plaats, op twee punten van AA Gent en drie van Anderlecht. Het zal dus echt nog beter moeten als ze daar niet voor de rest van de play-offs willen blijven hangen.

LEES OOK: Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Ulderink tevreden na match op Anderlecht

Andries Ulderink was na de wedstrijd echter opvallend positief. "Ik ben blij dat we een resultaat hebben gehaald", verklaarde hij immers aan Sporza. "In de laatste 10 minuten hadden we nog het deksel op onze neus kunnen krijgen en dat was heel zuur geweest."

De Nederlander zag dat zijn ploeg ook meer had kunnen rapen. "We zijn blij met het punt, maar we hebben zeker in de tweede helft ook kansen gecreëerd. Als we daar gescoord hadden, dan hadden we de drie punten gepakt."

Goed voor de moraal

"Ik ben ook tevreden met de clean sheet", zag Ulderink ook nog een andere reden tot optimisme. "Op de eindfase na hebben we niks weggegeven. We nemen het punt mee en spelen de volgende wedstrijd thuis, dat is goed voor de moraal."

Woensdag krijgt Antwerp het bezoek van Genk, dat na twee nederlagen op een rij de koppositie kwijt is en dus in een mentale dip zit. Antwerp zou daar kunnen van profiteren, maar dan zal het toch zijn niveau moeten opkrikken.

Deel je zijn tevredenheid en optimisme?

Meest recent

'Standard en Genk vechten pittig transferduel uit'

Standard en KRC Genk zijn uiteraard al bezig met het voorbereiden van de zomermercato. Viaplay weet ...

11
11
Stunt in WK-selectie: "Rode Duivels volgen mij"

Het WK loert om de hoek en heel wat spelers dromen nog van een ticket voor dat Wereldkampioenschoep. ...

20
20
WK en knaltransfer hét grote doel voor STVV'er

STVV zit in een dipje. Het verloor vier van zijn laatste vijf matchen en dit weekend komt Club ...

9
9
Hoe Club Brugge de basisploeg van Taravel heeft gevormd

Jérémy Taravel is ondertussen twee maanden trainer van RSC Anderlecht. Hij probeerde ...

57
57
'AA Gent laat Belgisch voetbal op zijn grondvesten daveren'

Hier gaan we weer... AA Gent gaat twee juridische procedures starten tegen de Pro League. Het ...

175
175
Onrust slaat om in drama: Leko en sterspeler op ramkoers

Bij Club Brugge ligt een sterspeler plots onder vuur. Ivan Leko gaf publiek een duidelijke sneer, ...

125
125
Wilmots haalt slag thuis: “Gouden transfer voor Standard"

Standard wil met Marc Wilmots & co de komende jaren weer aansluiting gaan vinden met de ...

102
102
Anderlecht hoopt: blijft De Cat hierdoor wél?

Bij RSC Anderlecht is Nathan De Cat samen met Thorgan Hazard veruit de beste speler van dit seizoen. ...

134
134
KRC Genk rekent 'zich rijk': Heymans als grote voorbeeld

KRC Genk is zeer goed begonnen aan de Europe Play-Offs. De Limburgers spelen zondag in eigen huis ...

102
102
'Saga Romelu Lukaku: Anderlecht mag wél dromen'

Het is dé grote droom van elke fan van RSC Anderlecht: Romelu Lukaku die in de zomer ...

160
160
'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

133
133
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

98
98
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

147
147
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

70
70
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

324
324
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

513
513
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

122
122
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

508
508
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

304
304
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

124
124
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

281
281
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

582
582
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

109
109
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

76
76
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

49
49

Meer sportnieuws