Ulderink verrast na zwakke partij: "Ik ben tevreden"

door
Ulderink verrast na zwakke partij:

Antwerp wist zondagmiddag eindelijk de nul weg te vegen in deze play-offs, maar daarmee was zowat al het positieve gezegd. De Great Old en Anderlecht maakten van hun onderlinge confrontatie een slaapverwekkend vertoning die uiteindelijk op 0-0 eindigde.

Daardoor blijft Antwerp hangen op de zesde plaats, op twee punten van AA Gent en drie van Anderlecht. Het zal dus echt nog beter moeten als ze daar niet voor de rest van de play-offs willen blijven hangen.

LEES OOK: Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Ulderink tevreden na match op Anderlecht

Andries Ulderink was na de wedstrijd echter opvallend positief. "Ik ben blij dat we een resultaat hebben gehaald", verklaarde hij immers aan Sporza. "In de laatste 10 minuten hadden we nog het deksel op onze neus kunnen krijgen en dat was heel zuur geweest."

De Nederlander zag dat zijn ploeg ook meer had kunnen rapen. "We zijn blij met het punt, maar we hebben zeker in de tweede helft ook kansen gecreëerd. Als we daar gescoord hadden, dan hadden we de drie punten gepakt."

Goed voor de moraal

"Ik ben ook tevreden met de clean sheet", zag Ulderink ook nog een andere reden tot optimisme. "Op de eindfase na hebben we niks weggegeven. We nemen het punt mee en spelen de volgende wedstrijd thuis, dat is goed voor de moraal."

Woensdag krijgt Antwerp het bezoek van Genk, dat na twee nederlagen op een rij de koppositie kwijt is en dus in een mentale dip zit. Antwerp zou daar kunnen van profiteren, maar dan zal het toch zijn niveau moeten opkrikken.

Deel je zijn tevredenheid en optimisme?

Meest recent

Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

2
2
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

179
179
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

59
59
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

104
104
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

213
213
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

45
45
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

19
19
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

37
37
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

68
68
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

139
139
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

73
73
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

95
95
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

169
169
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

194
194
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

218
218
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

61
61
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

44
44
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

258
258
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

162
162
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

176
176
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

119
119
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

276
276
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

284
284

Meer sportnieuws