Domper voor jubilaris Mignolet: Club wacht bang af

531 stemmen
Domper voor jubilaris Mignolet: Club wacht bang af

Uitgerekend op Paaszondag is Club Brugge een eerste keer naar de top van het klassement gerezen. Het profiteerde optimaal van de nieuwe nederlaag van Genk door zelf in de Slag om Vlaanderen AA Gent te verneden. Ze gingen op het veld van hun rivaal winnen met 0-5.

Het werd zo een bijna perfecte avond voor Club, dat slechts één smet op de feestvreugde moest toestaan. Het kwam immers niet ongeschonden uit de strijd in de Planet Group Arena. Kort voor de aftrap moest Gustaf Nilsson afhaken en vlak voor rust verloor het ook Simon Mignolet.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club moet scan Mignolet afwachten

Voor de doelman was zijn blessure extra balen, want hij speelde net zijn 700ste profwedstrijd. Die eindigde echter al in de slotminuut van de eerste helft, nadat hij slecht neergekomen was. Mignolet besefte meteen dat hij niet verder kon.

Nicky Hayen kon na de wedstrijd nog niet veel zeggen over de blessures van Mignolet en ook Nilsson. "Ze ondergaan maandag een scan, we zullen dan zien wat de schade is en hoe lang ze aan de kant staan", vertelde hij aan Sporza.

Weer out in play-offs?

Het wordt nu bang afwachten voor Club wat het verdict zal zijn. De volgende match komt er snel aan, want op donderdag krijgen ze al het bezoek van Union. Het is hoogst twijfelachtig of ze dan alweer op Mignolet kunnen rekenen.

De ex-Rode Duivel dreigt net als vorig seizoen weer een deel van de play-offs te moeten missen. Gelukkig weet Club uit ervaring wel dat er met Nordin Jackers een meer dan waardig alternatief klaarstaat om hem te vervangen.

Zal Mignolet snel weer fit zijn?

Meest recent

'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

33
33
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

12
12
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

79
79
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

51
51
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

54
54
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

78
78
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

109
109
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

27
27
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

123
123
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

34
34
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

187
187
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

53
53
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

285
285
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

211
211
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

696
696
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

191
191
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

79
79
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

69
69
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

363
363
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

695
695
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

58
58
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

534
534
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

143
143
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

275
275

Meer sportnieuws