Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

door
Simic na één op twaalf:

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor iets meer dreiging, met vooral aan het einde van de match veel kansen. Jan-Carlo Simic sprak na de draw van de Brusselaars.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Jan-Carlo Simic

Anderlecht speelde in totaal een twintigtal minuten goed tegen Antwerp. Ze verdienden meer en een zege zou verdiend zijn geweest, vooral door de laatste twintig minuten. Voordien was het magertjes, alweer.

Thorgan Hazard viel ijzersterk in en voelde zich veel beter in zijn sas met echte wingers rondom hem. Met wingers, een overlappende flankverdediger… Het zijn zaken die Anderlecht goed deden. Maar top was het zeker niet.

Simic ziet een ploeg met weinig vertrouwen. “Het vertrouwen in de groep? Als je een score van 1 op 12 hebt, is het niet optimaal. Maar we moeten als groep uit deze situatie komen”, aldus de Serviër aan La Dernière Heure.

Ali Maamar

Ali Maamar, die veel ijver aan de dag legde maar het heel moeilijk had in balbezit, is het niet volledig eens met zijn ploegmaat. “We lieten een goede indruk achter. We kregen meer kansen dan in onze vorige wedstrijden. Dit moeten we meenemen naar de volgende wedstrijden. We zijn teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we zullen de volgende wedstrijden met veel motivatie spelen”, vertelde flankverdediger.

Anderlecht speelt woensdag in eigen huis tegen AA Gent. Daar staat er veel druk op de ketel. Winnen is een must, anders dreigen de fans zich te gaan roeren. De fans riepen alvast ‘Wouter buiten’.

Gaat RSCA een Europees ticket halen?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

51
51
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

125
125
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

142
142
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

293
293
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

124
124
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

306
306
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

109
109
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

168
168
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

153
153
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

241
241
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

612
612
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

148
148
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

221
221
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

104
104
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

296
296
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

352
352
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

256
256
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

267
267

Meer sportnieuws