Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

232
Simic na één op twaalf:

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor iets meer dreiging, met vooral aan het einde van de match veel kansen. Jan-Carlo Simic sprak na de draw van de Brusselaars.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Jan-Carlo Simic

Anderlecht speelde in totaal een twintigtal minuten goed tegen Antwerp. Ze verdienden meer en een zege zou verdiend zijn geweest, vooral door de laatste twintig minuten. Voordien was het magertjes, alweer.

Thorgan Hazard viel ijzersterk in en voelde zich veel beter in zijn sas met echte wingers rondom hem. Met wingers, een overlappende flankverdediger… Het zijn zaken die Anderlecht goed deden. Maar top was het zeker niet.

Simic ziet een ploeg met weinig vertrouwen. “Het vertrouwen in de groep? Als je een score van 1 op 12 hebt, is het niet optimaal. Maar we moeten als groep uit deze situatie komen”, aldus de Serviër aan La Dernière Heure.

Ali Maamar

Ali Maamar, die veel ijver aan de dag legde maar het heel moeilijk had in balbezit, is het niet volledig eens met zijn ploegmaat. “We lieten een goede indruk achter. We kregen meer kansen dan in onze vorige wedstrijden. Dit moeten we meenemen naar de volgende wedstrijden. We zijn teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we zullen de volgende wedstrijden met veel motivatie spelen”, vertelde flankverdediger.

Anderlecht speelt woensdag in eigen huis tegen AA Gent. Daar staat er veel druk op de ketel. Winnen is een must, anders dreigen de fans zich te gaan roeren. De fans riepen alvast ‘Wouter buiten’.

Gaat RSCA een Europees ticket halen?

Meest recent

Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

1
1
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

15
15
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

55
55
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

29
29
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

40
40
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

36
36
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

91
91
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

195
195
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

259
259
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

109
109
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

34
34
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

74
74
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

177
177
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

109
109
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63

Meer sportnieuws