Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

door
Simic na één op twaalf:

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor iets meer dreiging, met vooral aan het einde van de match veel kansen. Jan-Carlo Simic sprak na de draw van de Brusselaars.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Jan-Carlo Simic

Anderlecht speelde in totaal een twintigtal minuten goed tegen Antwerp. Ze verdienden meer en een zege zou verdiend zijn geweest, vooral door de laatste twintig minuten. Voordien was het magertjes, alweer.

Thorgan Hazard viel ijzersterk in en voelde zich veel beter in zijn sas met echte wingers rondom hem. Met wingers, een overlappende flankverdediger… Het zijn zaken die Anderlecht goed deden. Maar top was het zeker niet.

Simic ziet een ploeg met weinig vertrouwen. “Het vertrouwen in de groep? Als je een score van 1 op 12 hebt, is het niet optimaal. Maar we moeten als groep uit deze situatie komen”, aldus de Serviër aan La Dernière Heure.

Ali Maamar

Ali Maamar, die veel ijver aan de dag legde maar het heel moeilijk had in balbezit, is het niet volledig eens met zijn ploegmaat. “We lieten een goede indruk achter. We kregen meer kansen dan in onze vorige wedstrijden. Dit moeten we meenemen naar de volgende wedstrijden. We zijn teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we zullen de volgende wedstrijden met veel motivatie spelen”, vertelde flankverdediger.

Anderlecht speelt woensdag in eigen huis tegen AA Gent. Daar staat er veel druk op de ketel. Winnen is een must, anders dreigen de fans zich te gaan roeren. De fans riepen alvast ‘Wouter buiten’.

Gaat RSCA een Europees ticket halen?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

45
45
D-day in DAZN-affaire: drastische beslissing op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

15
15
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

78
78
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

59
59
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

36
36
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

156
156
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

52
52
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

140
140
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

172
172
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

85
85
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

314
314
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

500
500
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

97
97
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

31
31
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

499
499
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

123
123
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

184
184
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

290
290
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

36
36
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

75
75
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2651
2651
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

206
206
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

595
595
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

289
289

Meer sportnieuws