Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

door
Simic na één op twaalf:

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor iets meer dreiging, met vooral aan het einde van de match veel kansen. Jan-Carlo Simic sprak na de draw van de Brusselaars.

LEES OOK: Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

Jan-Carlo Simic

Anderlecht speelde in totaal een twintigtal minuten goed tegen Antwerp. Ze verdienden meer en een zege zou verdiend zijn geweest, vooral door de laatste twintig minuten. Voordien was het magertjes, alweer.

Thorgan Hazard viel ijzersterk in en voelde zich veel beter in zijn sas met echte wingers rondom hem. Met wingers, een overlappende flankverdediger… Het zijn zaken die Anderlecht goed deden. Maar top was het zeker niet.

Simic ziet een ploeg met weinig vertrouwen. “Het vertrouwen in de groep? Als je een score van 1 op 12 hebt, is het niet optimaal. Maar we moeten als groep uit deze situatie komen”, aldus de Serviër aan La Dernière Heure.

Ali Maamar

Ali Maamar, die veel ijver aan de dag legde maar het heel moeilijk had in balbezit, is het niet volledig eens met zijn ploegmaat. “We lieten een goede indruk achter. We kregen meer kansen dan in onze vorige wedstrijden. Dit moeten we meenemen naar de volgende wedstrijden. We zijn teleurgesteld dat we niet gewonnen hebben, maar we zullen de volgende wedstrijden met veel motivatie spelen”, vertelde flankverdediger.

Anderlecht speelt woensdag in eigen huis tegen AA Gent. Daar staat er veel druk op de ketel. Winnen is een must, anders dreigen de fans zich te gaan roeren. De fans riepen alvast ‘Wouter buiten’.

Gaat RSCA een Europees ticket halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

2
2
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

25
25
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

44
44
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

202
202
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

281
281
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

287
287
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

98
98
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

72
72
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

67
67
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

113
113
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

22
22
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1075
1075
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

67
67
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

167
167
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

282
282
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

72
72
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

381
381
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

81
81
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

346
346
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

337
337
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

62
62

Meer sportnieuws