Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

353 stemmen
Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

De zomertransferperiode komt stilletjes dichterbij. Verschillende Jupiler Pro League-smaakmakers worden al met een toptransfer in verband gebracht. Ook Mathias Delorge kan dromen van een stap hogerop.

De middenvelder maakte de overstap van STVV naar KAA Gent en bij de Buffalo’s is hij een sterkhouder geworden. De 20-jarige Belgische jeugdinternational heeft in Gent nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 9 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zomerknaller? 

Delorge sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomstplannen. “Het is een seizoen geweest van ups and downs. Persoonlijk kijk ik wel tevreden terug. Het is nog lang niet top, dat weet ik, maar wel iets om op verder te bouwen volgend seizoen. Alles kan in het voetbal, maar ik ga er wel vanuit dat ik hier dan nog speel.”

Met Lucas Delorge speelt er een broer bij rivaal Club Brugge (Club NXT). Blauw-Zwart en KAA Gent staan tegenover elkaar in de Champions Play-Offs. De ultieme ambitie van de broertjes Delorge is echter duidelijk: “Real Madrid, daar ooit samen in de ploeg spelen zou het allerhoogste zijn”, aldus Mathias Delorge.

Kassa op komst

KAA Gent legde vorige zomermercato drie miljoen euro op tafel om Delorge over te nemen van STVV, maar zijn komst bleek meteen een schot in de roos. De zoon van Peter Delorge zit dit seizoen aan 47 wedstrijden over alle competities heen en daarin kon hij twee keer scoren en vijf assists geven.

Het ziet er dus naar uit dat Delorge nog niet van plan is om binnenkort alweer te vertrekken uit Gent, maar in het voetbal is niets uitgesloten. Wel hoort KAA Gent de kassa al rinkelen. De marktwaarde van Delorge is ferm gestegen en de Buffalo’s zitten in een sterke onderhandelingspositie.

Moet Mathias Delorge nog minstens een jaartje bij KAA Gent blijven?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

43
43
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

67
67
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

62
62
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

30
30
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

36
36
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

34
34
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

109
109
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

109
109
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

413
413
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

80
80
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

155
155
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

317
317
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

932
932
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

508
508
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

33
33
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

938
938
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

160
160
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

449
449
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

826
826
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

568
568
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

356
356
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

591
591

Meer sportnieuws