Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

door
Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

De zomertransferperiode komt stilletjes dichterbij. Verschillende Jupiler Pro League-smaakmakers worden al met een toptransfer in verband gebracht. Ook Mathias Delorge kan dromen van een stap hogerop.

De middenvelder maakte de overstap van STVV naar KAA Gent en bij de Buffalo’s is hij een sterkhouder geworden. De 20-jarige Belgische jeugdinternational heeft in Gent nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 9 miljoen euro.

LEES OOK: Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

Zomerknaller? 

Delorge sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomstplannen. “Het is een seizoen geweest van ups and downs. Persoonlijk kijk ik wel tevreden terug. Het is nog lang niet top, dat weet ik, maar wel iets om op verder te bouwen volgend seizoen. Alles kan in het voetbal, maar ik ga er wel vanuit dat ik hier dan nog speel.”

Met Lucas Delorge speelt er een broer bij rivaal Club Brugge (Club NXT). Blauw-Zwart en KAA Gent staan tegenover elkaar in de Champions Play-Offs. De ultieme ambitie van de broertjes Delorge is echter duidelijk: “Real Madrid, daar ooit samen in de ploeg spelen zou het allerhoogste zijn”, aldus Mathias Delorge.

Kassa op komst

KAA Gent legde vorige zomermercato drie miljoen euro op tafel om Delorge over te nemen van STVV, maar zijn komst bleek meteen een schot in de roos. De zoon van Peter Delorge zit dit seizoen aan 47 wedstrijden over alle competities heen en daarin kon hij twee keer scoren en vijf assists geven.

Het ziet er dus naar uit dat Delorge nog niet van plan is om binnenkort alweer te vertrekken uit Gent, maar in het voetbal is niets uitgesloten. Wel hoort KAA Gent de kassa al rinkelen. De marktwaarde van Delorge is ferm gestegen en de Buffalo’s zitten in een sterke onderhandelingspositie.

Moet Mathias Delorge nog minstens een jaartje bij KAA Gent blijven?

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

63
63
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

11
11
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

54
54
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

27
27
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

402
402
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

95
95
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

162
162
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

170
170
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

185
185
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

139
139
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

81
81
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

60
60
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

98
98
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

387
387
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

210
210
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

317
317
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

146
146
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

221
221
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

277
277
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

648
648
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

244
244
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

262
262
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

122
122
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

441
441

Meer sportnieuws