Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

door
Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

De zomertransferperiode komt stilletjes dichterbij. Verschillende Jupiler Pro League-smaakmakers worden al met een toptransfer in verband gebracht. Ook Mathias Delorge kan dromen van een stap hogerop.

De middenvelder maakte de overstap van STVV naar KAA Gent en bij de Buffalo’s is hij een sterkhouder geworden. De 20-jarige Belgische jeugdinternational heeft in Gent nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 9 miljoen euro.

LEES OOK: Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Zomerknaller? 

Delorge sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomstplannen. “Het is een seizoen geweest van ups and downs. Persoonlijk kijk ik wel tevreden terug. Het is nog lang niet top, dat weet ik, maar wel iets om op verder te bouwen volgend seizoen. Alles kan in het voetbal, maar ik ga er wel vanuit dat ik hier dan nog speel.”

Met Lucas Delorge speelt er een broer bij rivaal Club Brugge (Club NXT). Blauw-Zwart en KAA Gent staan tegenover elkaar in de Champions Play-Offs. De ultieme ambitie van de broertjes Delorge is echter duidelijk: “Real Madrid, daar ooit samen in de ploeg spelen zou het allerhoogste zijn”, aldus Mathias Delorge.

Kassa op komst

KAA Gent legde vorige zomermercato drie miljoen euro op tafel om Delorge over te nemen van STVV, maar zijn komst bleek meteen een schot in de roos. De zoon van Peter Delorge zit dit seizoen aan 47 wedstrijden over alle competities heen en daarin kon hij twee keer scoren en vijf assists geven.

Het ziet er dus naar uit dat Delorge nog niet van plan is om binnenkort alweer te vertrekken uit Gent, maar in het voetbal is niets uitgesloten. Wel hoort KAA Gent de kassa al rinkelen. De marktwaarde van Delorge is ferm gestegen en de Buffalo’s zitten in een sterke onderhandelingspositie.

Moet Mathias Delorge nog minstens een jaartje bij KAA Gent blijven?

Meest recent

'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

30
30
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

16
16
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

58
58
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

78
78
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

122
122
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

49
49
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

339
339
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

268
268
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

216
216
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

235
235
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

185
185
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

62
62
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

44
44
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

164
164
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

110
110
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

29
29
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

218
218
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

263
263
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

62
62
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

143
143
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

461
461
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

389
389
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

262
262

Meer sportnieuws