Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

353 stemmen
Gentse zomerknaller? Smaakmaker onthult toekomstplannen

De zomertransferperiode komt stilletjes dichterbij. Verschillende Jupiler Pro League-smaakmakers worden al met een toptransfer in verband gebracht. Ook Mathias Delorge kan dromen van een stap hogerop.

De middenvelder maakte de overstap van STVV naar KAA Gent en bij de Buffalo’s is hij een sterkhouder geworden. De 20-jarige Belgische jeugdinternational heeft in Gent nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 9 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zomerknaller? 

Delorge sprak met Het Nieuwsblad over zijn toekomstplannen. “Het is een seizoen geweest van ups and downs. Persoonlijk kijk ik wel tevreden terug. Het is nog lang niet top, dat weet ik, maar wel iets om op verder te bouwen volgend seizoen. Alles kan in het voetbal, maar ik ga er wel vanuit dat ik hier dan nog speel.”

Met Lucas Delorge speelt er een broer bij rivaal Club Brugge (Club NXT). Blauw-Zwart en KAA Gent staan tegenover elkaar in de Champions Play-Offs. De ultieme ambitie van de broertjes Delorge is echter duidelijk: “Real Madrid, daar ooit samen in de ploeg spelen zou het allerhoogste zijn”, aldus Mathias Delorge.

Kassa op komst

KAA Gent legde vorige zomermercato drie miljoen euro op tafel om Delorge over te nemen van STVV, maar zijn komst bleek meteen een schot in de roos. De zoon van Peter Delorge zit dit seizoen aan 47 wedstrijden over alle competities heen en daarin kon hij twee keer scoren en vijf assists geven.

Het ziet er dus naar uit dat Delorge nog niet van plan is om binnenkort alweer te vertrekken uit Gent, maar in het voetbal is niets uitgesloten. Wel hoort KAA Gent de kassa al rinkelen. De marktwaarde van Delorge is ferm gestegen en de Buffalo’s zitten in een sterke onderhandelingspositie.

Moet Mathias Delorge nog minstens een jaartje bij KAA Gent blijven?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

32
32
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

28
28
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

158
158
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

124
124
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

335
335
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

430
430
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

322
322
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

676
676
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

506
506
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

147
147
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1089
1089
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

659
659
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

247
247
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

509
509
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1257
1257
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

636
636

Meer sportnieuws