Lokeren komt met zeer verrassende licentie-update

door
Lokeren komt met zeer verrassende licentie-update

Vrijdagavond viel het doek over de reguliere competitie in 1B, maar toch blijven er heel wat vragen. Het blijft wachten op goedkeuring van het competitieformat om zekerheid te hebben of Jong Genk al dan niet zakt, terwijl er ook discussie blijft over het laatste ticket voor de play-offs.

Voorlopig gaat dat naar Lokeren-Temse, dat beslag wist te leggen op de zevende plaats. Maar daartegen blijft Lierse zich verzetten. De Pallieters eindigden een plaats later en vinden zij het ticket zouden moeten krijgen, omdat Lokeren-Temse geen geldige licentie-aanvraag indiende voor 1A.

Lokeren-Temse diende toch op tijd aanvraag in

Maar op Daknam komen ze nu met verrassend nieuws. Tegenover Het Laatste Nieuws beweert voorzitter Hans Van Duysen dat de club wél op tijd haar aanvraag voor 1A ingediend heeft.

"Wij hebben op dit ogenblik nog geen licentie voor 1A. Maar die hebben wij wel aangevraagd op 15 februari", stelt hij immers. "Op het ogenblik van de aanvraag moesten wij volgens het reglement ‘op het punt staan om te promoveren naar de JPL’. Dat was toen niet het geval, we stonden toen nog op een plaats die dichter bij de degradatie aanleunde dan de promotie. Maar wij hadden toen wel de aanvraag aangevinkt voor 1A."

Beroep is nog niet eens zeker

Als dat zou kloppen, zou het voornaamste argument van Lierse om het laatste ticket voor de play-offs te claimen dus van tafel geveegd zijn. Maar Van Duysen heeft nog een verrassing. Het is immers niet eens helemaal zeker dat Lokeren-Temse in beroep gaat tegen de beslissing om geen licentie voor 1A toe te kennen.

"Wij gaan met onze advocaten onderzoeken hoe het nu verder moet. Wij gaan niet in beroep om in beroep te gaan", klinkt het. "Wij gaan dit alles doen op een serene manier. Ik vind het heel jammer dat er zoveel commotie was nog voor de laatste wedstrijd van onze club. Had Lokeren verloren op Seraing, was onze deelname aan de Promotion Play-offs zelfs niet aan de orde geweest."

Wie moet het laatste ticket voor de play-offs krijgen?

Meest recent

Vanaken onomwonden: hét verschil tussen Club en Union

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

9
9
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

68
68
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

47
47
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

192
192
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

334
334
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

535
535
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

260
260
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

89
89
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

100
100
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

381
381
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

102
102
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

261
261
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

454
454
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

189
189
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

560
560
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

110
110
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

311
311
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

165
165

Meer sportnieuws