Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

door
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden volop voor een Europees ticket terwijl Blauw-Zwart zich tot topfavoriet voor de titel heeft gebombardeerd na de zege tegen KRC Genk.

De rivaliteit tussen KAA Gent en Club Brugge is gekend en het belooft een intense strijd te worden zondag. Eerder deelde Nicky Hayen al een steekje uit aan de Buffalo’s en nu had Danijel Milicevic een ferme waarschuwing veil voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Stappen gezet

Volgens Milicevic is KAA Gent meer dan klaar voor Club Brugge. “Als ik naar de groep kijk, zie ik een echt team. We hebben stappen gezet op dat vlak. Die spirit zal zondag ook nodig zijn tegen een Club Brugge dat al weken op hoog niveau acteert. We spelen zondag voor eigen publiek en willen onze eerste thuiszegge pakken. Samen met onze fans gaan we ervoor.”

Zondag om 18u30 kijken KAA Gent en Club Brugge elkaar in de ogen. De Buffalo’s waren dit seizoen het ‘zwarte beest’ van de landskampioen. In eigen huis werd er 1-1 gelijkgespeeld, maar in het Jan Breydelstadion verraste de Buffalo’s vriend en vijand door met een 2-4 zege te gaan lopen. Club Brugge zit echter in bloedvorm.

Trein afstoppen

De Brugse trein stoomt door in de Champions Play-Offs. Met een negen op negen is de formatie van Nicky Hayen tot op één punt genaderd van leider KRC Genk. Het ziet er dan ook naar uit dat de titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge zal gaan al is er met Union SG nog een gevaarlijke outsider op de derde plek.

KAA Gent daarentegen begon met een nul op zes in PO1, maar herpakte zich wel op het veld van Royal Antwerp FC door met 0-1 te winnen. De Buffalo’s strijden met Anderlecht en Antwerp om de vierde plek en een Europees ticket. Kan het de Brugse trein afstoppen komende zondag?

Vind jij dat KAA Gent stappen heeft gezet onder Danijel Milicevic?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

50
50
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

56
56
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

42
42
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

189
189
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

238
238
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

75
75
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

164
164
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

121
121
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

462
462
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

534
534
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

466
466
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

520
520
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

317
317
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

458
458
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1192
1192
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1352
1352
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

387
387
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

408
408
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

370
370
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

374
374
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

657
657
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

798
798
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws