Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

305 stemmen
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden volop voor een Europees ticket terwijl Blauw-Zwart zich tot topfavoriet voor de titel heeft gebombardeerd na de zege tegen KRC Genk.

De rivaliteit tussen KAA Gent en Club Brugge is gekend en het belooft een intense strijd te worden zondag. Eerder deelde Nicky Hayen al een steekje uit aan de Buffalo’s en nu had Danijel Milicevic een ferme waarschuwing veil voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Stappen gezet

Volgens Milicevic is KAA Gent meer dan klaar voor Club Brugge. “Als ik naar de groep kijk, zie ik een echt team. We hebben stappen gezet op dat vlak. Die spirit zal zondag ook nodig zijn tegen een Club Brugge dat al weken op hoog niveau acteert. We spelen zondag voor eigen publiek en willen onze eerste thuiszegge pakken. Samen met onze fans gaan we ervoor.”

Zondag om 18u30 kijken KAA Gent en Club Brugge elkaar in de ogen. De Buffalo’s waren dit seizoen het ‘zwarte beest’ van de landskampioen. In eigen huis werd er 1-1 gelijkgespeeld, maar in het Jan Breydelstadion verraste de Buffalo’s vriend en vijand door met een 2-4 zege te gaan lopen. Club Brugge zit echter in bloedvorm.

Trein afstoppen

De Brugse trein stoomt door in de Champions Play-Offs. Met een negen op negen is de formatie van Nicky Hayen tot op één punt genaderd van leider KRC Genk. Het ziet er dan ook naar uit dat de titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge zal gaan al is er met Union SG nog een gevaarlijke outsider op de derde plek.

KAA Gent daarentegen begon met een nul op zes in PO1, maar herpakte zich wel op het veld van Royal Antwerp FC door met 0-1 te winnen. De Buffalo’s strijden met Anderlecht en Antwerp om de vierde plek en een Europees ticket. Kan het de Brugse trein afstoppen komende zondag?

Vind jij dat KAA Gent stappen heeft gezet onder Danijel Milicevic?

Meest recent

'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

72
72
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

153
153
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

8
8
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

64
64
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

23
23
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

53
53
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

76
76
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

45
45
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

72
72
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

59
59
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

346
346
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

871
871
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

372
372
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

361
361
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

321
321
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

38
38
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

242
242
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

25
25
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

245
245
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

35
35
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

41
41
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

94
94
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

147
147
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

204
204

Meer sportnieuws