Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

door
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden volop voor een Europees ticket terwijl Blauw-Zwart zich tot topfavoriet voor de titel heeft gebombardeerd na de zege tegen KRC Genk.

De rivaliteit tussen KAA Gent en Club Brugge is gekend en het belooft een intense strijd te worden zondag. Eerder deelde Nicky Hayen al een steekje uit aan de Buffalo’s en nu had Danijel Milicevic een ferme waarschuwing veil voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

Stappen gezet

Volgens Milicevic is KAA Gent meer dan klaar voor Club Brugge. “Als ik naar de groep kijk, zie ik een echt team. We hebben stappen gezet op dat vlak. Die spirit zal zondag ook nodig zijn tegen een Club Brugge dat al weken op hoog niveau acteert. We spelen zondag voor eigen publiek en willen onze eerste thuiszegge pakken. Samen met onze fans gaan we ervoor.”

Zondag om 18u30 kijken KAA Gent en Club Brugge elkaar in de ogen. De Buffalo’s waren dit seizoen het ‘zwarte beest’ van de landskampioen. In eigen huis werd er 1-1 gelijkgespeeld, maar in het Jan Breydelstadion verraste de Buffalo’s vriend en vijand door met een 2-4 zege te gaan lopen. Club Brugge zit echter in bloedvorm.

Trein afstoppen

De Brugse trein stoomt door in de Champions Play-Offs. Met een negen op negen is de formatie van Nicky Hayen tot op één punt genaderd van leider KRC Genk. Het ziet er dan ook naar uit dat de titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge zal gaan al is er met Union SG nog een gevaarlijke outsider op de derde plek.

KAA Gent daarentegen begon met een nul op zes in PO1, maar herpakte zich wel op het veld van Royal Antwerp FC door met 0-1 te winnen. De Buffalo’s strijden met Anderlecht en Antwerp om de vierde plek en een Europees ticket. Kan het de Brugse trein afstoppen komende zondag?

Vind jij dat KAA Gent stappen heeft gezet onder Danijel Milicevic?

Meest recent

Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

241
241
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

25
25
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

49
49
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

19
19
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

82
82
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

29
29
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

62
62
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

54
54
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

64
64
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

35
35
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

83
83
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

213
213
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

37
37
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

264
264
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

147
147
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

179
179
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

100
100
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

130
130
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

78
78
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

132
132
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

236
236
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

74
74
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

506
506
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

104
104
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

325
325

Meer sportnieuws