Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

door
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden volop voor een Europees ticket terwijl Blauw-Zwart zich tot topfavoriet voor de titel heeft gebombardeerd na de zege tegen KRC Genk.

De rivaliteit tussen KAA Gent en Club Brugge is gekend en het belooft een intense strijd te worden zondag. Eerder deelde Nicky Hayen al een steekje uit aan de Buffalo’s en nu had Danijel Milicevic een ferme waarschuwing veil voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

Stappen gezet

Volgens Milicevic is KAA Gent meer dan klaar voor Club Brugge. “Als ik naar de groep kijk, zie ik een echt team. We hebben stappen gezet op dat vlak. Die spirit zal zondag ook nodig zijn tegen een Club Brugge dat al weken op hoog niveau acteert. We spelen zondag voor eigen publiek en willen onze eerste thuiszegge pakken. Samen met onze fans gaan we ervoor.”

Zondag om 18u30 kijken KAA Gent en Club Brugge elkaar in de ogen. De Buffalo’s waren dit seizoen het ‘zwarte beest’ van de landskampioen. In eigen huis werd er 1-1 gelijkgespeeld, maar in het Jan Breydelstadion verraste de Buffalo’s vriend en vijand door met een 2-4 zege te gaan lopen. Club Brugge zit echter in bloedvorm.

Trein afstoppen

De Brugse trein stoomt door in de Champions Play-Offs. Met een negen op negen is de formatie van Nicky Hayen tot op één punt genaderd van leider KRC Genk. Het ziet er dan ook naar uit dat de titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge zal gaan al is er met Union SG nog een gevaarlijke outsider op de derde plek.

KAA Gent daarentegen begon met een nul op zes in PO1, maar herpakte zich wel op het veld van Royal Antwerp FC door met 0-1 te winnen. De Buffalo’s strijden met Anderlecht en Antwerp om de vierde plek en een Europees ticket. Kan het de Brugse trein afstoppen komende zondag?

Vind jij dat KAA Gent stappen heeft gezet onder Danijel Milicevic?

Meest recent

'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

48
48
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

54
54
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

74
74
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

284
284
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

61
61
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

147
147
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

214
214
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

68
68
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

222
222
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

192
192
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

379
379
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

276
276
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

381
381
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

331
331
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

294
294
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

260
260
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

460
460
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

118
118
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

202
202
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

123
123
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

182
182
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

334
334
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

63
63

Meer sportnieuws