Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

305 stemmen
Milicevic roept ferme waarschuwing naar Club Brugge

KAA Gent ontvangt komende speeldag Club Brugge in de Slag om Vlaanderen. De Buffalo’s strijden volop voor een Europees ticket terwijl Blauw-Zwart zich tot topfavoriet voor de titel heeft gebombardeerd na de zege tegen KRC Genk.

De rivaliteit tussen KAA Gent en Club Brugge is gekend en het belooft een intense strijd te worden zondag. Eerder deelde Nicky Hayen al een steekje uit aan de Buffalo’s en nu had Danijel Milicevic een ferme waarschuwing veil voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Stappen gezet

Volgens Milicevic is KAA Gent meer dan klaar voor Club Brugge. “Als ik naar de groep kijk, zie ik een echt team. We hebben stappen gezet op dat vlak. Die spirit zal zondag ook nodig zijn tegen een Club Brugge dat al weken op hoog niveau acteert. We spelen zondag voor eigen publiek en willen onze eerste thuiszegge pakken. Samen met onze fans gaan we ervoor.”

Zondag om 18u30 kijken KAA Gent en Club Brugge elkaar in de ogen. De Buffalo’s waren dit seizoen het ‘zwarte beest’ van de landskampioen. In eigen huis werd er 1-1 gelijkgespeeld, maar in het Jan Breydelstadion verraste de Buffalo’s vriend en vijand door met een 2-4 zege te gaan lopen. Club Brugge zit echter in bloedvorm.

Trein afstoppen

De Brugse trein stoomt door in de Champions Play-Offs. Met een negen op negen is de formatie van Nicky Hayen tot op één punt genaderd van leider KRC Genk. Het ziet er dan ook naar uit dat de titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge zal gaan al is er met Union SG nog een gevaarlijke outsider op de derde plek.

KAA Gent daarentegen begon met een nul op zes in PO1, maar herpakte zich wel op het veld van Royal Antwerp FC door met 0-1 te winnen. De Buffalo’s strijden met Anderlecht en Antwerp om de vierde plek en een Europees ticket. Kan het de Brugse trein afstoppen komende zondag?

Vind jij dat KAA Gent stappen heeft gezet onder Danijel Milicevic?

Meest recent

Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

57
57
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

646
646
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

16
16
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

226
226
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

81
81
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

235
235
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

413
413
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

127
127
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

94
94
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

229
229
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

184
184
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

180
180
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

593
593
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

486
486
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

527
527
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

226
226
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

802
802
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

689
689
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

156
156
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

262
262
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

474
474
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

559
559

Meer sportnieuws