Hayen: "Of Genk er last van heeft? Hopelijk wel"

door
Hayen:

Club Brugge is met een negen op negen uitstekend gestart aan de Play-Offs. Ze hopen tegen AA Gent die lijn verder te trekken en uiteraard is er de wens dat KRC Genk punten laat liggen tegen Union SG. Nicky Hayen sprak over de titelstrijd.

LEES OOK: Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Hayen zet Genk onder druk

Club Brugge won met 1-0 van Genk en naderde zo tot op één punt van de Limburgers. Hayen zag het graag gebeuren en zette Genk zo nog wat meer onder druk. Hij kietelde Genk nog wat op de persbabbel voor de match tegen AA Gent.

“We zijn ook afhankelijk van Racing Genk, maar als we alle matchen winnen zijn we kampioen. We bekijken het zoals altijd wedstrijd per wedstrijd. Of we Genk aan het twijfelen hebben gebracht? Dat weet ik niet, maar wij moeten vooral naar onszelf kijken. Of zij daar last van hebben, zal de toekomst uitwijzen. Laat ons hopen van wel."

"We wisten hoe belangrijk een zege was tegen Genk, maar ze staan wel nog altijd een punt voor op ons. We gaan een heel goed parcours moeten rijden en we zijn alvast goed gestart. We willen alle matchen winnen in deze Play-Offs."

Nilsson en Talbi

Bij Club Brugge verkeren spelers als Gustaf Nilsson en Chemsdine Talbi niet in topvorm. Hun impact is als basisspeler en invaller momenteel niet echt geweldig. Wie gaat tegen AA Gent starten?

"We kijken wat nodig is om AA Gent te verslaan. Ik kies voor spelers in vorm, maar soms is het ook een tactische keuze om de tegenstander te verslaan. Zo kiezen we onze ploeg", aldus de trainer. 

Wie moet starten?

Meest recent

Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

13
13
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

29
29
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

89
89
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

19
19
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

121
121
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

134
134
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

101
101
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

156
156
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

296
296
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

222
222
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

100
100
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

81
81
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

42
42
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

145
145
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

90
90
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

738
738
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

95
95
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

405
405
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

147
147
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

256
256
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

248
248
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

340
340
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

200
200
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

190
190
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

536
536

Meer sportnieuws