Boeckx verdedigt matige transfers topclub: "Zonder geld..."

door
Boeckx verdedigt matige transfers topclub:

Royal Antwerp FC kent net als vorig seizoen weer een tegenvallende voetbaljaargang. Dit seizoen waren de transfers geen succes. Frank Boeckx verdedigde Marc Overmars.

LEES OOK: 'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Transfers geen succes bij Antwerp

Antwerp heeft een jasje uit moeten doen. De club investeerde dit seizoen amper geld in nieuwe spelers. Mandela Keita kostte 5 miljoen euro, maar werd meteen doorverkocht. Enkel Ayrton Costa (2,3 miljoen euro) en Rosen Bozhinov (500.000 euro) werden gehaald via een transferprijs.

Beiden zijn geen succes. Costa werd al verkocht aan Independiente, terwijl Bozhinov te licht weegt. Dennis Praet (gratis), Jaïro Riedewald (gratis) en de huurlingen Mohamed Bayo en Kadan Young waren tot op heden geen versterkingen, Yannick Thoelen kwam voor de breedte.

Huurlingen Mauricio Benitez en Olivier Deman doen het degelijk. Denis Odoi kende ook veel mindere momenten, Tjaronn Chery was een smaakmaker.

Weinig middelen voor Overmars

Boeckx is bij Gazet van Antwerpen niet al te scherp voor Overmars. "In januari was het dan ook vooral de bedoeling om de kern in de breedte te versterken. Alleen was dat gezien de financiële situatie niet evident. Vind maar eens een gratis speler die een ploeg naar een hoger niveau kan tillen! Ik vind daarom ook dat we daar niet te streng over moeten zijn. Een mislukte mercato? Zonder middelen is het moeilijk werken, hé", aldus de analist. 

Alleen brachten de nieuwkomers te weinig bij, waardoor ze ook in de breedte weinig hebben bijgebracht. Antwerp zal nog intensiever moeten scouten om komende zomer wél een goede mercato te kennen. Dit jaar is een cruciaal jaar voor de Great Old.

Stelde Overmars dit seizoen teleur?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

53
53
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

16
16
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

60
60
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

26
26
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

27
27
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

105
105
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

62
62
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

219
219
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

59
59
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

62
62
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

65
65
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

101
101
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

445
445
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

242
242
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

40
40
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

290
290
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

260
260
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

160
160

Meer sportnieuws