Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

220
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege handen achterblijft. In aanloop naar hun volgende opdrachten verschaften zowel Danijel Milicevic als Andries Ulderink een update uit de ziekenboeg.

Bij de Great Old viel er voor de verplaatsing naar Anderlecht, dat eveneens een nul op negen boekte, goed nieuws te rapen. Tenslotte sloot Mauricio Benitez vrijdag opnieuw aan op het oefenveld, terwijl Kobe Corbanie zelfs al de hele week kon meetrainen.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Antwerp recupereert volk

"Dat betekent dat we er toch een aantal opties bijhebben”, wordt Ulderink geciteerd door Gazet van Antwerpen. Benieuwd of een van hen ook aan de aftrap verschijnt in het Lotto Park, waar Besnik Hasi het nog altijd zonder een resem afwezigen moet stellen.

Bij de Buffalo's kan Milicevic met uitzondering van Davy Roef en Max Dean over een nagenoeg volledige fitte kern beschikken. Zo ondervonden Archie Brown en Stefan Mitrovic, die op de Bosuil allebei hun comeback vierden, geen reactie na hun invalbeurt.

Twijfelgeval voor Milicevic

Hyllarion Goore daarentegen kwam niet zonder kleerscheuren uit de strijd. De aanvaller moest al vroeg vervangen nadat hij een harde tik incasseerde. Voorlopig staat er nog een vraagteken achter zijn naam, zo wist Milicevic tijdens zijn persbabbel te vertellen.

"Goore trainde nog niet met de groep maar wellicht zal hij ons morgen vervoegen. We wachten nog af of hij tijdig fit zal raken", aldus de coach, die tegen Club Brugge misschien sowieso meer zekerheid zal inbouwen door de voorkeur te geven aan Atsuki Ito.

Wie zal hoger eindigen in de PO's?

Meest recent

Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

20
20
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

29
29
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

39
39
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

33
33
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

140
140
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

273
273
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

43
43
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

16
16
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

89
89
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

62
62
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

115
115
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

138
138
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

270
270
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

509
509
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

220
220
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

172
172
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

482
482
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

86
86
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

439
439
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

73
73
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

128
128
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

284
284
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

84
84

Meer sportnieuws