Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

door
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege handen achterblijft. In aanloop naar hun volgende opdrachten verschaften zowel Danijel Milicevic als Andries Ulderink een update uit de ziekenboeg.

Bij de Great Old viel er voor de verplaatsing naar Anderlecht, dat eveneens een nul op negen boekte, goed nieuws te rapen. Tenslotte sloot Mauricio Benitez vrijdag opnieuw aan op het oefenveld, terwijl Kobe Corbanie zelfs al de hele week kon meetrainen.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Antwerp recupereert volk

"Dat betekent dat we er toch een aantal opties bijhebben”, wordt Ulderink geciteerd door Gazet van Antwerpen. Benieuwd of een van hen ook aan de aftrap verschijnt in het Lotto Park, waar Besnik Hasi het nog altijd zonder een resem afwezigen moet stellen.

Bij de Buffalo's kan Milicevic met uitzondering van Davy Roef en Max Dean over een nagenoeg volledige fitte kern beschikken. Zo ondervonden Archie Brown en Stefan Mitrovic, die op de Bosuil allebei hun comeback vierden, geen reactie na hun invalbeurt.

Twijfelgeval voor Milicevic

Hyllarion Goore daarentegen kwam niet zonder kleerscheuren uit de strijd. De aanvaller moest al vroeg vervangen nadat hij een harde tik incasseerde. Voorlopig staat er nog een vraagteken achter zijn naam, zo wist Milicevic tijdens zijn persbabbel te vertellen.

"Goore trainde nog niet met de groep maar wellicht zal hij ons morgen vervoegen. We wachten nog af of hij tijdig fit zal raken", aldus de coach, die tegen Club Brugge misschien sowieso meer zekerheid zal inbouwen door de voorkeur te geven aan Atsuki Ito.

Wie zal hoger eindigen in de PO's?

Meest recent

Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

11
11
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

18
18
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

55
55
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

71
71
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

83
83
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

61
61
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

64
64
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

63
63
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

344
344
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

84
84
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

48
48
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

172
172
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

212
212
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

279
279
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

149
149
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

196
196
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

425
425
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

104
104
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

612
612
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

346
346
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

146
146
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

165
165
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

83
83
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0

Meer sportnieuws