Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

881 stemmen
Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

Het zit er flink tegen bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag ging The Great Old onderuit tegen rechtstreekse concurrent KAA Gent. Michel-Ange Balikwisha maakte zijn ploegmakkers met de grond gelijk. Volgende speeldag wacht RSC Anderlecht in de Champions Play-Offs.

Balikwisha was ziedend na de pijnlijke nederlaag tegen KAA Gent. De aanvaller haalde stevig uit naar zijn ploeggenoten bij Antwerp. “Ze verdedigden als de U8. Ik geef goeie passes, maar mijn ploegmaats maken ze niet af. Niet iedereen is perfect. Maar ik ben het beu om voor niks te spelen”, was de duidelijke kritiek van Balikwisha.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Ulderink grijpt in

Andries Ulderink gaf een persconferentie voor de match tegen Anderlecht en liet zich ook uit over de situatie met Balikwisha. De Nederlandse T1 was niet te spreken over de houding van zijn pupil. “Ik heb daarover met ‘Bali’ gesproken. Ik vind dat het niet zijn beste interview was. Dat beseft hij zelf ook”, citeert Het Laatste Nieuws.

Ulderink greep in en nam de spelersgroep erbij. ”Hij liet zich pakken door de emoties van het moment. Dat zie ik liever niet. Het is goed om kritisch te zijn, maar je moet wel opletten dat je je zelf niet naast het team zet. De spelersgroep heeft deze week ook met Bali gesproken. En daarmee is alles ook klaar - we gaan verder.”

Mentaal moeilijk

Volgens Ulderink leeft de slechte reeks van Antwerp in de hoofden van de spelers. “Uiteraard leeft onze slechte reeks in de spelersgroep. Dat weegt door, ook mentaal. Hoe langer die zege uitblijft, hoe moeilijker. We moeten over een bepaalde drempel heen geraken. Ja, ook voor mij persoonlijk weegt het door. Maar ik heb een gouden regel: je mag 24 uur genieten van een zege of lastig zijn na een nederlaag. En dan is het klaar. Op naar de volgende.”

Vind jij dat Balikwisha tegen Anderlecht op de bank moet beginnen?

Meest recent

'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

55
55
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

107
107
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

166
166
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

28
28
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

171
171
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

22
22
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

201
201
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

29
29
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

28
28
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

70
70
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

116
116
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

181
181
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

827
827
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

160
160
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

227
227
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

202
202
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

189
189
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

290
290
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

50
50
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

54
54
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

197
197
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

549
549
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

273
273
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

256
256
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

146
146

Meer sportnieuws