Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

door
Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

Het zit er flink tegen bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag ging The Great Old onderuit tegen rechtstreekse concurrent KAA Gent. Michel-Ange Balikwisha maakte zijn ploegmakkers met de grond gelijk. Volgende speeldag wacht RSC Anderlecht in de Champions Play-Offs.

Balikwisha was ziedend na de pijnlijke nederlaag tegen KAA Gent. De aanvaller haalde stevig uit naar zijn ploeggenoten bij Antwerp. “Ze verdedigden als de U8. Ik geef goeie passes, maar mijn ploegmaats maken ze niet af. Niet iedereen is perfect. Maar ik ben het beu om voor niks te spelen”, was de duidelijke kritiek van Balikwisha.

LEES OOK: ‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Ulderink grijpt in

Andries Ulderink gaf een persconferentie voor de match tegen Anderlecht en liet zich ook uit over de situatie met Balikwisha. De Nederlandse T1 was niet te spreken over de houding van zijn pupil. “Ik heb daarover met ‘Bali’ gesproken. Ik vind dat het niet zijn beste interview was. Dat beseft hij zelf ook”, citeert Het Laatste Nieuws.

Ulderink greep in en nam de spelersgroep erbij. ”Hij liet zich pakken door de emoties van het moment. Dat zie ik liever niet. Het is goed om kritisch te zijn, maar je moet wel opletten dat je je zelf niet naast het team zet. De spelersgroep heeft deze week ook met Bali gesproken. En daarmee is alles ook klaar - we gaan verder.”

Mentaal moeilijk

Volgens Ulderink leeft de slechte reeks van Antwerp in de hoofden van de spelers. “Uiteraard leeft onze slechte reeks in de spelersgroep. Dat weegt door, ook mentaal. Hoe langer die zege uitblijft, hoe moeilijker. We moeten over een bepaalde drempel heen geraken. Ja, ook voor mij persoonlijk weegt het door. Maar ik heb een gouden regel: je mag 24 uur genieten van een zege of lastig zijn na een nederlaag. En dan is het klaar. Op naar de volgende.”

Vind jij dat Balikwisha tegen Anderlecht op de bank moet beginnen?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

17
17
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

35
35
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

108
108
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

145
145
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

349
349
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

180
180
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

265
265
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

295
295
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

509
509
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

47
47
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

87
87
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

326
326
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

65
65
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

206
206
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

307
307
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

257
257
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

620
620
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

378
378
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

169
169
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

199
199
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

229
229
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

442
442
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

460
460
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

192
192
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

204
204

Meer sportnieuws