Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

881 stemmen
Ulderink grijpt zwaar in bij Antwerp na uithaal Balikwisha

Het zit er flink tegen bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag ging The Great Old onderuit tegen rechtstreekse concurrent KAA Gent. Michel-Ange Balikwisha maakte zijn ploegmakkers met de grond gelijk. Volgende speeldag wacht RSC Anderlecht in de Champions Play-Offs.

Balikwisha was ziedend na de pijnlijke nederlaag tegen KAA Gent. De aanvaller haalde stevig uit naar zijn ploeggenoten bij Antwerp. “Ze verdedigden als de U8. Ik geef goeie passes, maar mijn ploegmaats maken ze niet af. Niet iedereen is perfect. Maar ik ben het beu om voor niks te spelen”, was de duidelijke kritiek van Balikwisha.

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Ulderink grijpt in

Andries Ulderink gaf een persconferentie voor de match tegen Anderlecht en liet zich ook uit over de situatie met Balikwisha. De Nederlandse T1 was niet te spreken over de houding van zijn pupil. “Ik heb daarover met ‘Bali’ gesproken. Ik vind dat het niet zijn beste interview was. Dat beseft hij zelf ook”, citeert Het Laatste Nieuws.

Ulderink greep in en nam de spelersgroep erbij. ”Hij liet zich pakken door de emoties van het moment. Dat zie ik liever niet. Het is goed om kritisch te zijn, maar je moet wel opletten dat je je zelf niet naast het team zet. De spelersgroep heeft deze week ook met Bali gesproken. En daarmee is alles ook klaar - we gaan verder.”

Mentaal moeilijk

Volgens Ulderink leeft de slechte reeks van Antwerp in de hoofden van de spelers. “Uiteraard leeft onze slechte reeks in de spelersgroep. Dat weegt door, ook mentaal. Hoe langer die zege uitblijft, hoe moeilijker. We moeten over een bepaalde drempel heen geraken. Ja, ook voor mij persoonlijk weegt het door. Maar ik heb een gouden regel: je mag 24 uur genieten van een zege of lastig zijn na een nederlaag. En dan is het klaar. Op naar de volgende.”

🚀

Vind jij dat Balikwisha tegen Anderlecht op de bank moet beginnen?

Meest recent

Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

4
4
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

29
29
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

217
217
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

117
117
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

98
98
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

332
332
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

173
173
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

192
192
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

362
362
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

648
648
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

311
311
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3498
3498
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

65
65
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

211
211
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

230
230
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

204
204
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

124
124

Meer sportnieuws