België vs Nederland: KV Mechelen veroorzaakt gigantische rel

682
België vs Nederland: KV Mechelen veroorzaakt gigantische rel

KV Mechelen stelde vrijdag Tom Caluwé voor als nieuwe Technische Directeur. De beleidsbepaler zal Willem II verlaten en zijn functie als Sportief Directeur in Nederland neerleggen. Vanaf 1 mei zal Caluwé aan de slag gaan bij KV Mechelen.

En Malinwa veroorzaakt daardoor een gigantische rel in Nederland. Willem II en hoofdtrainer Peter Maes wisten namelijk niets van het vertrek van Caluwé naar KV Mechelen. Achter de Kazerne is het plotse ontslag van Tim Matthys nu opgevuld. 

LEES OOK: Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

Stevige klap

Volgens het Nederlandse VI zit Willem II in zak en as. 'Dat Malinwa erin is geslaagd om Caluwé te verleiden, kwam voor Willem II als een donderslag bij heldere hemel.’ Caluwé had nog een contract voor twee seizoenen met nog een optie voor een extra seizoen. Dit seizoen was er al veel kritiek op de selectie van Willem II.

De club sukkelt in de Eredivisie en het vertrek van Caluwé komt daarom extra hard aan. Hoofdtrainer Maes ligt zwaar onder vuur en de supporters riepen eerder al om zijn ontslag, maar de verwachting is dat de Belgische T1 het seizoen nog mag afmaken in Nederland. Caluwé koos al eieren voor zijn geld en tekende bij KV Mechelen.

Goed overleg

Caluwé zelf laat weten dat het vertrek in onderling overleg is gebeurd. "Een nieuwe kans bij mijn voormalige werkgever kwam op mijn pad – een kans die ik niet kon weigeren. De beslissing om de club juist nu te verlaten, terwijl er nog volop wordt gestreden voor handhaving, is allesbehalve makkelijk. Maar in goed overleg met de club hebben we besloten dat onze wegen per direct scheiden."

Merijn Goris, Algemeen Directeur van Willem II sprak ook. “Tom heeft zich het afgelopen jaar met veel energie ingezet voor de club. Om die reden hebben we besloten mee te werken aan zijn vertrek, ondanks het doorlopende contract. We bedanken Tom voor zijn inzet en wensen hem veel succes bij KV Mechelen. Op termijn gaat de club op zoek naar een passende invulling van de sportieve leiding.”

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?
424

Heeft KV Mechelen met Tom Caluwé een goede zaak gedaan?

Meest recent

Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

113
113
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

95
95
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

86
86
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

411
411
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

241
241
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

211
211
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

42
42
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

91
91
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

543
543
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

87
87
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

524
524
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

168
168
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

916
916
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

88
88
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

87
87
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1139
1139
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

64
64
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

69
69
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

249
249
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

164
164
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

424
424
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

193
193
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

95
95
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

169
169
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

279
279

Meer sportnieuws