Kompany strijdvaardig na CL-exit: "Ik ben hongerig"

door
Kompany strijdvaardig na CL-exit:

Het is voor de meeste Belgen in de Europese kwartfinales geen fijne week geworden. Ook Vincent Kompany overleefde die niet, want hij zag zijn Bayern München in de Champions League struikelen tegen Inter.

Nadat ze vorige week al de heenmatch met 1-2 verloren hadden, moest Bayern in Milaan vrede nemen met een 2-2. Dat was uiteraard niet voldoende en de uitschakeling zorgde ervoor dat Vincent Kompany toch heel wat kritiek moest slikken in de Duitse pers.

LEES OOK: 'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Kompany heeft vizier op Bundesliga

Onze landgenoot blijft echter zijn stoïcijnse zelf en lijkt zich daar maar weinig van aan te trekken. Hij sprak vrijdag de pers toe naar aanleiding van de competitiematch tegen Heidenheim op zaterdag en had daarbij het vizier alweer helemaal op de toekomst gericht.

"Het is goed dat wij zo snel weer in actie komen", hoorde Het Laatste Nieuws hem zeggen. "De absolute prioriteit is wat wij in de komende 90 minuten tegen Heidenheim zullen doen. Het verleden kan je niet veranderen."

Laten zien hoe goed Bayern is

Bayern kan zich nu helemaal richten op de titelstrijd in de Bundesliga. Daarin staan ze er goed voor, want op vijf speeldagen van het einde hebben ze als leider zes punten voorsprong op eerste achtervolger Bayer Leverkusen.

"In de komende wedstrijden kunnen we laten zien hoe goed we zijn en wat wij van plan zijn", benadrukt Kompany, die zijn eerste prijs absoluut over de streep wil trekken. "Ik ben van nature heel gemotiveerd en hongerig."

Zal Kompany de titel nog weggeven?

Meest recent

Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

21
21
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

24
24
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

96
96
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

223
223
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

182
182
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

117
117
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

229
229
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

261
261
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

430
430
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

87
87
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

210
210
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

172
172
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

93
93
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

160
160
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

199
199
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

456
456
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

417
417
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

254
254
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

451
451
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

56
56
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

512
512
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

410
410
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

797
797
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

514
514

Meer sportnieuws