Kompany strijdvaardig na CL-exit: "Ik ben hongerig"

door
Kompany strijdvaardig na CL-exit:

Het is voor de meeste Belgen in de Europese kwartfinales geen fijne week geworden. Ook Vincent Kompany overleefde die niet, want hij zag zijn Bayern München in de Champions League struikelen tegen Inter.

Nadat ze vorige week al de heenmatch met 1-2 verloren hadden, moest Bayern in Milaan vrede nemen met een 2-2. Dat was uiteraard niet voldoende en de uitschakeling zorgde ervoor dat Vincent Kompany toch heel wat kritiek moest slikken in de Duitse pers.

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Kompany heeft vizier op Bundesliga

Onze landgenoot blijft echter zijn stoïcijnse zelf en lijkt zich daar maar weinig van aan te trekken. Hij sprak vrijdag de pers toe naar aanleiding van de competitiematch tegen Heidenheim op zaterdag en had daarbij het vizier alweer helemaal op de toekomst gericht.

"Het is goed dat wij zo snel weer in actie komen", hoorde Het Laatste Nieuws hem zeggen. "De absolute prioriteit is wat wij in de komende 90 minuten tegen Heidenheim zullen doen. Het verleden kan je niet veranderen."

Laten zien hoe goed Bayern is

Bayern kan zich nu helemaal richten op de titelstrijd in de Bundesliga. Daarin staan ze er goed voor, want op vijf speeldagen van het einde hebben ze als leider zes punten voorsprong op eerste achtervolger Bayer Leverkusen.

"In de komende wedstrijden kunnen we laten zien hoe goed we zijn en wat wij van plan zijn", benadrukt Kompany, die zijn eerste prijs absoluut over de streep wil trekken. "Ik ben van nature heel gemotiveerd en hongerig."

Zal Kompany de titel nog weggeven?

Meest recent

'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

9
9
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

55
55
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

61
61
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

71
71
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

59
59
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

127
127
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

324
324
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

431
431
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

69
69
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

55
55
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

294
294
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

23
23
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

184
184
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

271
271
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

323
323
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

151
151
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

78
78
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

192
192
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

115
115
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

172
172
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

388
388
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

136
136
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

258
258
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

352
352

Meer sportnieuws