TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge maken ze nu al werk van de eerste aanwinsten voor volgend seizoen. Ze zouden een verrassende naam uit de Jupiler Pro League op hun lijstje hebben staan, want ze worden gelinkt aan Abdoulaye Sissako. Ook Leeds United en Le Havre zouden echter azen op de middenvelder van KV Kortrijk.

Aan uitgaande zijde zou een vertrek van Maxim De Cuyper snel in een stroomversnelling kunnen komen. De Rode Duivel staat hoog op de verlanglijst van Juventus als vervanger voor Andrea Cambiaso. Die is dan weer gegeerd door Manchester City, dat in de zomer zeker een bod zou willen uitbrengen. Op die manier kan een kettingreactie gestart worden.

Daarnaast denken ze in Brugge ook aan de invulling van Club NXT volgend seizoen. Ze zouden dicht bij de komst van een talent van KRC Genk staan. De 18-jarige Ilyas Bouazzaoui zou transfervrij terugkeren, nadat hij tot 2019 al in de jeugd van Club speelde.

Voor de post van hoofdtrainer zou Club dan weer lonken naar Thomas Matton. De ex-speler loodste dit seizoen Jong AA Gent naar de titel in eerste nationale en zou kandidaat zijn om de definitieve opvolger van Robin Veldman bij NXT te worden.

Anderlecht lijkt in de zomer dan weer vooral de Afrikaanse toer op te gaan. Het werd de laatste tijd al gelinkt aan heel wat Afrikaanse talenten en nu valt ook de naam van Issa Tounkara. De amper 16-jarige Malinees zou wel gegeerd zijn voor verschillende andere Europese clubs.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken er koppen te gaan rollen na de uitschakeling in de Champions League. De spelers zouden zich gekeerd hebben tegen Carlo Ancelotti, die tegen Arsenal op tactisch vlak afgetroefd werd. De Italiaan zou zelfs nog voor het einde van het seizoen al vertrekken, want de verwachting is dat hij na de bekerfinale op 26 april zal afzwaaien.

Zal Club Brugge volgend seizoen nog even sterk staan als nu?

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

3
3
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

50
50
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

76
76
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

130
130
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

253
253
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

101
101
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

75
75
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

36
36
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

46
46
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

131
131
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

94
94
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

367
367
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

535
535
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

593
593
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

384
384
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

249
249
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

604
604

Meer sportnieuws