TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge maken ze nu al werk van de eerste aanwinsten voor volgend seizoen. Ze zouden een verrassende naam uit de Jupiler Pro League op hun lijstje hebben staan, want ze worden gelinkt aan Abdoulaye Sissako. Ook Leeds United en Le Havre zouden echter azen op de middenvelder van KV Kortrijk.

Aan uitgaande zijde zou een vertrek van Maxim De Cuyper snel in een stroomversnelling kunnen komen. De Rode Duivel staat hoog op de verlanglijst van Juventus als vervanger voor Andrea Cambiaso. Die is dan weer gegeerd door Manchester City, dat in de zomer zeker een bod zou willen uitbrengen. Op die manier kan een kettingreactie gestart worden.

Daarnaast denken ze in Brugge ook aan de invulling van Club NXT volgend seizoen. Ze zouden dicht bij de komst van een talent van KRC Genk staan. De 18-jarige Ilyas Bouazzaoui zou transfervrij terugkeren, nadat hij tot 2019 al in de jeugd van Club speelde.

Voor de post van hoofdtrainer zou Club dan weer lonken naar Thomas Matton. De ex-speler loodste dit seizoen Jong AA Gent naar de titel in eerste nationale en zou kandidaat zijn om de definitieve opvolger van Robin Veldman bij NXT te worden.

Anderlecht lijkt in de zomer dan weer vooral de Afrikaanse toer op te gaan. Het werd de laatste tijd al gelinkt aan heel wat Afrikaanse talenten en nu valt ook de naam van Issa Tounkara. De amper 16-jarige Malinees zou wel gegeerd zijn voor verschillende andere Europese clubs.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken er koppen te gaan rollen na de uitschakeling in de Champions League. De spelers zouden zich gekeerd hebben tegen Carlo Ancelotti, die tegen Arsenal op tactisch vlak afgetroefd werd. De Italiaan zou zelfs nog voor het einde van het seizoen al vertrekken, want de verwachting is dat hij na de bekerfinale op 26 april zal afzwaaien.

Zal Club Brugge volgend seizoen nog even sterk staan als nu?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

44
44
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

14
14
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

23
23
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

161
161
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

271
271
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

249
249
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

363
363
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

606
606
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

666
666
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

34
34
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

436
436
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1146
1146
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

707
707
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

439
439
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1079
1079
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

128
128
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

219
219
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

150
150
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

236
236
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

658
658
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

439
439
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

40
40
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

901
901
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1466
1466

Meer sportnieuws