TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge maken ze nu al werk van de eerste aanwinsten voor volgend seizoen. Ze zouden een verrassende naam uit de Jupiler Pro League op hun lijstje hebben staan, want ze worden gelinkt aan Abdoulaye Sissako. Ook Leeds United en Le Havre zouden echter azen op de middenvelder van KV Kortrijk.

Aan uitgaande zijde zou een vertrek van Maxim De Cuyper snel in een stroomversnelling kunnen komen. De Rode Duivel staat hoog op de verlanglijst van Juventus als vervanger voor Andrea Cambiaso. Die is dan weer gegeerd door Manchester City, dat in de zomer zeker een bod zou willen uitbrengen. Op die manier kan een kettingreactie gestart worden.

Daarnaast denken ze in Brugge ook aan de invulling van Club NXT volgend seizoen. Ze zouden dicht bij de komst van een talent van KRC Genk staan. De 18-jarige Ilyas Bouazzaoui zou transfervrij terugkeren, nadat hij tot 2019 al in de jeugd van Club speelde.

Voor de post van hoofdtrainer zou Club dan weer lonken naar Thomas Matton. De ex-speler loodste dit seizoen Jong AA Gent naar de titel in eerste nationale en zou kandidaat zijn om de definitieve opvolger van Robin Veldman bij NXT te worden.

Anderlecht lijkt in de zomer dan weer vooral de Afrikaanse toer op te gaan. Het werd de laatste tijd al gelinkt aan heel wat Afrikaanse talenten en nu valt ook de naam van Issa Tounkara. De amper 16-jarige Malinees zou wel gegeerd zijn voor verschillende andere Europese clubs.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken er koppen te gaan rollen na de uitschakeling in de Champions League. De spelers zouden zich gekeerd hebben tegen Carlo Ancelotti, die tegen Arsenal op tactisch vlak afgetroefd werd. De Italiaan zou zelfs nog voor het einde van het seizoen al vertrekken, want de verwachting is dat hij na de bekerfinale op 26 april zal afzwaaien.

Zal Club Brugge volgend seizoen nog even sterk staan als nu?

Meest recent

'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

0
0
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

19
19
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

118
118
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

18
18
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

140
140
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

125
125
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

609
609
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

109
109
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

584
584
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

343
343
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

459
459
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

410
410
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

105
105
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

29
29
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

119
119
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

514
514
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

122
122
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

239
239
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

258
258
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

154
154
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

92
92
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

45
45
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

120
120
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

390
390
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1082
1082

Meer sportnieuws