TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge druk in de weer, einde verhaal bij Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge maken ze nu al werk van de eerste aanwinsten voor volgend seizoen. Ze zouden een verrassende naam uit de Jupiler Pro League op hun lijstje hebben staan, want ze worden gelinkt aan Abdoulaye Sissako. Ook Leeds United en Le Havre zouden echter azen op de middenvelder van KV Kortrijk.

Aan uitgaande zijde zou een vertrek van Maxim De Cuyper snel in een stroomversnelling kunnen komen. De Rode Duivel staat hoog op de verlanglijst van Juventus als vervanger voor Andrea Cambiaso. Die is dan weer gegeerd door Manchester City, dat in de zomer zeker een bod zou willen uitbrengen. Op die manier kan een kettingreactie gestart worden.

Daarnaast denken ze in Brugge ook aan de invulling van Club NXT volgend seizoen. Ze zouden dicht bij de komst van een talent van KRC Genk staan. De 18-jarige Ilyas Bouazzaoui zou transfervrij terugkeren, nadat hij tot 2019 al in de jeugd van Club speelde.

Voor de post van hoofdtrainer zou Club dan weer lonken naar Thomas Matton. De ex-speler loodste dit seizoen Jong AA Gent naar de titel in eerste nationale en zou kandidaat zijn om de definitieve opvolger van Robin Veldman bij NXT te worden.

Anderlecht lijkt in de zomer dan weer vooral de Afrikaanse toer op te gaan. Het werd de laatste tijd al gelinkt aan heel wat Afrikaanse talenten en nu valt ook de naam van Issa Tounkara. De amper 16-jarige Malinees zou wel gegeerd zijn voor verschillende andere Europese clubs.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken er koppen te gaan rollen na de uitschakeling in de Champions League. De spelers zouden zich gekeerd hebben tegen Carlo Ancelotti, die tegen Arsenal op tactisch vlak afgetroefd werd. De Italiaan zou zelfs nog voor het einde van het seizoen al vertrekken, want de verwachting is dat hij na de bekerfinale op 26 april zal afzwaaien.

Zal Club Brugge volgend seizoen nog even sterk staan als nu?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

18
18
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

23
23
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

48
48
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

92
92
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

208
208
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

124
124
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

165
165
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

368
368
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

194
194
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

275
275
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

532
532
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

100
100
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

31
31
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

203
203
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

200
200
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

139
139
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

56
56
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

189
189
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

44
44
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

612
612
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

386
386
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

307
307
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

269
269
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

52
52

Meer sportnieuws