‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

door
‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

Lionel Messi zit in de herfst van zijn carrière en de Argentijnse superster speelt in het shirt van Inter Miami in de Verenigde Staten. Die club hoopt het contract van de aanvaller binnenkort te verlengen én Kevin De Bruyne binnen te halen.

Eerstgenoemde zal makkelijker zijn dan laatstgenoemde. De Bruyne wordt gegeerd door tal van clubs. In een interview met YouTube-kanaal Simplemente Fútbol verbaasde Messi iedereen met zijn toekomstplannen.

LEES OOK: Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

WK 2026 winnen

Messi won met Argentinië het WK 2022 in Qatar en werd een held van de natie. Hij wilde toen eigenlijk weer naar FC Barcelona. “Na het WK zag ik mezelf niet meer voor een andere Europese ploeg spelen dan Barça. Het was mijn doel om terug te keren. Terug naar huis, waar het allemaal begon. Maar helaas was dat niet mogelijk.”

Messi leek te gaan stoppen, maar nu hintte hij dat hij zal doorgaan tot het WK 2026. Dat wordt in de Verenigde Staten en Mexico gehouden. “Maar dit jaar zal belangrijk zijn voor mijn beslissing over het WK. Ik zou alleszins liegen als ik zei dat ik er niet over nadacht…”, citeert Het Nieuwsblad de Argentijnse superster.

Lamine Yamal

De Argentijn liet zich ook uit over Barça-goudhaantje Lamine Yamal. “Het is indrukwekkend wat Yamal laat zien. Wat hij doet en wat hij al heeft gedaan. Hij is al Europees kampioen en nog steeds maar 17 jaar oud. Hij zit midden in een groeiproces en hij zal zich als speler blijven ontwikkelen. Hij heeft ongelooflijke kwaliteiten en is nu al een van de beste spelers ter wereld.”

Als laatste was Messi ook nog lovend over Pep Guardiola. "Hij is anders, hij ziet dingen die niemand anders ziet. Hij heeft het voetbal veranderd. Iedereen wilde ons nadoen. In feite, heeft hij wel schade aan het voetbal toegebracht want mensen probeerden te spelen zoals we speelden bij FC Barcelona.”

Denk jij dat Messi nog op het WK in 2026 zal spelen?

Meest recent

Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

78
78
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

124
124
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

19
19
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

321
321
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

147
147
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

273
273
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

332
332
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

81
81
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

66
66
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

69
69
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

237
237
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

245
245
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

112
112
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

364
364
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

558
558
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

276
276
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

129
129
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

106
106
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1273
1273
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

462
462
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

378
378
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

168
168
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

128
128
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

638
638

Meer sportnieuws