‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

door
‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

Lionel Messi zit in de herfst van zijn carrière en de Argentijnse superster speelt in het shirt van Inter Miami in de Verenigde Staten. Die club hoopt het contract van de aanvaller binnenkort te verlengen én Kevin De Bruyne binnen te halen.

Eerstgenoemde zal makkelijker zijn dan laatstgenoemde. De Bruyne wordt gegeerd door tal van clubs. In een interview met YouTube-kanaal Simplemente Fútbol verbaasde Messi iedereen met zijn toekomstplannen.

LEES OOK: 'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

WK 2026 winnen

Messi won met Argentinië het WK 2022 in Qatar en werd een held van de natie. Hij wilde toen eigenlijk weer naar FC Barcelona. “Na het WK zag ik mezelf niet meer voor een andere Europese ploeg spelen dan Barça. Het was mijn doel om terug te keren. Terug naar huis, waar het allemaal begon. Maar helaas was dat niet mogelijk.”

Messi leek te gaan stoppen, maar nu hintte hij dat hij zal doorgaan tot het WK 2026. Dat wordt in de Verenigde Staten en Mexico gehouden. “Maar dit jaar zal belangrijk zijn voor mijn beslissing over het WK. Ik zou alleszins liegen als ik zei dat ik er niet over nadacht…”, citeert Het Nieuwsblad de Argentijnse superster.

Lamine Yamal

De Argentijn liet zich ook uit over Barça-goudhaantje Lamine Yamal. “Het is indrukwekkend wat Yamal laat zien. Wat hij doet en wat hij al heeft gedaan. Hij is al Europees kampioen en nog steeds maar 17 jaar oud. Hij zit midden in een groeiproces en hij zal zich als speler blijven ontwikkelen. Hij heeft ongelooflijke kwaliteiten en is nu al een van de beste spelers ter wereld.”

Als laatste was Messi ook nog lovend over Pep Guardiola. "Hij is anders, hij ziet dingen die niemand anders ziet. Hij heeft het voetbal veranderd. Iedereen wilde ons nadoen. In feite, heeft hij wel schade aan het voetbal toegebracht want mensen probeerden te spelen zoals we speelden bij FC Barcelona.”

Denk jij dat Messi nog op het WK in 2026 zal spelen?

Meest recent

'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

10
10
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

22
22
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

54
54
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

53
53
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

81
81
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

166
166
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

491
491
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

168
168
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

32
32
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

195
195
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

111
111
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

694
694
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

276
276
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

115
115
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

495
495
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

106
106
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

574
574
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

211
211
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

147
147
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

686
686
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

480
480
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

60
60

Meer sportnieuws