‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

door
‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

Lionel Messi zit in de herfst van zijn carrière en de Argentijnse superster speelt in het shirt van Inter Miami in de Verenigde Staten. Die club hoopt het contract van de aanvaller binnenkort te verlengen én Kevin De Bruyne binnen te halen.

Eerstgenoemde zal makkelijker zijn dan laatstgenoemde. De Bruyne wordt gegeerd door tal van clubs. In een interview met YouTube-kanaal Simplemente Fútbol verbaasde Messi iedereen met zijn toekomstplannen.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

WK 2026 winnen

Messi won met Argentinië het WK 2022 in Qatar en werd een held van de natie. Hij wilde toen eigenlijk weer naar FC Barcelona. “Na het WK zag ik mezelf niet meer voor een andere Europese ploeg spelen dan Barça. Het was mijn doel om terug te keren. Terug naar huis, waar het allemaal begon. Maar helaas was dat niet mogelijk.”

Messi leek te gaan stoppen, maar nu hintte hij dat hij zal doorgaan tot het WK 2026. Dat wordt in de Verenigde Staten en Mexico gehouden. “Maar dit jaar zal belangrijk zijn voor mijn beslissing over het WK. Ik zou alleszins liegen als ik zei dat ik er niet over nadacht…”, citeert Het Nieuwsblad de Argentijnse superster.

Lamine Yamal

De Argentijn liet zich ook uit over Barça-goudhaantje Lamine Yamal. “Het is indrukwekkend wat Yamal laat zien. Wat hij doet en wat hij al heeft gedaan. Hij is al Europees kampioen en nog steeds maar 17 jaar oud. Hij zit midden in een groeiproces en hij zal zich als speler blijven ontwikkelen. Hij heeft ongelooflijke kwaliteiten en is nu al een van de beste spelers ter wereld.”

Als laatste was Messi ook nog lovend over Pep Guardiola. "Hij is anders, hij ziet dingen die niemand anders ziet. Hij heeft het voetbal veranderd. Iedereen wilde ons nadoen. In feite, heeft hij wel schade aan het voetbal toegebracht want mensen probeerden te spelen zoals we speelden bij FC Barcelona.”

🚀

Denk jij dat Messi nog op het WK in 2026 zal spelen?

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

8
8
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

16
16
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

22
22
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

165
165
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

135
135
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

194
194
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

56
56
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

192
192
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

469
469
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

38
38
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

324
324
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

439
439
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

349
349
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

61
61
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

58
58
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

91
91
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

53
53
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

220
220
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

510
510
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

122
122
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

159
159
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

235
235

Meer sportnieuws