Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

door
Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aangaan. De spelverdeler verlaat Manchester City na tien jaar. De afgelopen jaren was de Rode Duivel een absolute smaakmaker van de Premier League. Verschillende opties werden al genoemd.

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten en zelfs Turkije… Toch is een nieuwe uitdaging bij een Europese topclub niet uitgesloten. Tijdens Vandaag Inside en de podcast Boskamp & Kleine Gijp wordt korte metten gemaakt met een wel héél opmerkelijke suggestie.

LEES OOK: Man City tegen de touwen: Guardiola haalt ferm uit

Elke week spelen

Johan Boskamp verwachtte wel dat De Bruyne zijn afscheid zou aankondigen bij Man City. "Voor een stille genieter als ik is het natuurlijk balen dat ie weggaat, maar het is niet dat ik nog van m’n bankie viel van het nieuws. Het was al veel te lang windstil tussen hem en City. En zo een weergaloze voetballer wil je niet elke week op de bank zien zitten."

De clubs staan in de rij voor De Bruyne. Zelfs de Premier League is nog een optie. "Keuze genoeg. Zowat de hele wereld zit nu achter hem. Turkije, de zandbak, Amerika, ... . Mij maakt het niet uit waar hij naartoe gaat. Zo lang het maar ergens is waar hij elke week speelt en ik van hem kan genieten. Ja hoor, ik denk lekker aan mezelf."

Opvallende optie

Philippe Albert tipte Ajax om De Bruyne binnen te halen, maar Boskamp eet dan zijn hoed op. “Dan praat ik nooit meer tegen hem. Dan moet je hem een klap geven. Ik ben ermee bezig dat hij naar ons (Feyenoord, red.) komt voor twee jaartjes, maar dan moeten we eerst het stadion verkopen. Ik heb het gevoel dat hij naar Miami gaat. Samen spelen met Messi, Alba, Busquets en Suarez."

Ook het Midden-Oosten lijkt voor Boskamp geen goede optie. In de Saudische tweede klasse wil men met geld smijten. "Nee joh. Dan komt ie beter naar De Kuip. Daar schijnt het zonnetje soms ook hoor. In dat geval breng ik hem met de fiets. Kan ie lekker op m’n bagagedrager zitten. Maar ik vrees dat hij geen spek voor onze bek is."

Denk jij dat De Bruyne nog goed genoeg is om in Europa te blijven voetballen?

Meest recent

'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

27
27
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

164
164
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

179
179
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

245
245
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

474
474
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

465
465
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

120
120
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

176
176
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

88
88
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

181
181
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

444
444
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

278
278
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

150
150
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

117
117
Hasi jubelt: dubbele meevaller op stage Anderlecht

De Belgische clubs zijn aan hun winterstage bezig. Anderlecht is op stage in Jerez de la Frontera. ...

218
218
HVH zet verrassende Rode Duivel naast Doku

2026 is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach Rudi Garcia zal al ...

247
247
En dat op zijn verjaardag: fans maken Lavia genadeloos af

Roméo Lavia blaast vandaag 22 kaarsjes uit. De middenvelder wordt gezien als ...

117
117
Kogel door de kerk: Vanzeir heeft nieuwe club beet

Dante Vanzeir is na zijn Amerikaans avontuur volledig naar de achtergrond verdwenen bij KAA Gent. De ...

327
327
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht beslist over spits, fiasco Club’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

348
348
Fellaini verbaast en hakt knoop over toekomst door

Marouane Fellaini is al een tijdje gestopt al voetballer, maar achter de schermen was de voormalige ...

266
266
Ambitieus Beerschot pakt uit met dubbelslag

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Antwerpse clubs degradeerde ...

201
201
Penders glundert: Chelsea stelt nieuwe hoofdtrainer voor

Chelsea was na het ontslag van Enzo Maresca naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Liam ...

131
131
Engels in storm: Celtic stampt T1 na paar matchen buiten

Arne Engels stond dicht bij een vaste selectie bij de Rode Duivels na een uitstekende start bij ...

82
82
Brys verwoest Eto’o én FIFA: "Bizarre relatie Infantino"

Marc Brys lijkt zich bijna neer te leggen dat hij géén bondscoach van Kameroen zal ...

291
291
Vanaken verklapt: "Mijn favoriete kamergenoot bij Club?"

De spelers en staff van Club Brugge vertoeven momenteel op Spaanse bodem om een winterstage af te ...

408
408

Meer sportnieuws