Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

door
Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aangaan. De spelverdeler verlaat Manchester City na tien jaar. De afgelopen jaren was de Rode Duivel een absolute smaakmaker van de Premier League. Verschillende opties werden al genoemd.

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten en zelfs Turkije… Toch is een nieuwe uitdaging bij een Europese topclub niet uitgesloten. Tijdens Vandaag Inside en de podcast Boskamp & Kleine Gijp wordt korte metten gemaakt met een wel héél opmerkelijke suggestie.

LEES OOK: Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Elke week spelen

Johan Boskamp verwachtte wel dat De Bruyne zijn afscheid zou aankondigen bij Man City. "Voor een stille genieter als ik is het natuurlijk balen dat ie weggaat, maar het is niet dat ik nog van m’n bankie viel van het nieuws. Het was al veel te lang windstil tussen hem en City. En zo een weergaloze voetballer wil je niet elke week op de bank zien zitten."

De clubs staan in de rij voor De Bruyne. Zelfs de Premier League is nog een optie. "Keuze genoeg. Zowat de hele wereld zit nu achter hem. Turkije, de zandbak, Amerika, ... . Mij maakt het niet uit waar hij naartoe gaat. Zo lang het maar ergens is waar hij elke week speelt en ik van hem kan genieten. Ja hoor, ik denk lekker aan mezelf."

Opvallende optie

Philippe Albert tipte Ajax om De Bruyne binnen te halen, maar Boskamp eet dan zijn hoed op. “Dan praat ik nooit meer tegen hem. Dan moet je hem een klap geven. Ik ben ermee bezig dat hij naar ons (Feyenoord, red.) komt voor twee jaartjes, maar dan moeten we eerst het stadion verkopen. Ik heb het gevoel dat hij naar Miami gaat. Samen spelen met Messi, Alba, Busquets en Suarez."

Ook het Midden-Oosten lijkt voor Boskamp geen goede optie. In de Saudische tweede klasse wil men met geld smijten. "Nee joh. Dan komt ie beter naar De Kuip. Daar schijnt het zonnetje soms ook hoor. In dat geval breng ik hem met de fiets. Kan ie lekker op m’n bagagedrager zitten. Maar ik vrees dat hij geen spek voor onze bek is."

Denk jij dat De Bruyne nog goed genoeg is om in Europa te blijven voetballen?

Meest recent

'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

33
33
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

258
258
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

129
129
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

26
26
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

212
212
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

154
154
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

141
141
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

198
198
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

196
196
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

106
106
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

349
349
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

343
343
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

198
198
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

157
157
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

508
508
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

164
164
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

154
154
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

84
84
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

113
113
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

285
285
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

210
210
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

340
340
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

562
562

Meer sportnieuws