Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

531 stemmen
Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aangaan. De spelverdeler verlaat Manchester City na tien jaar. De afgelopen jaren was de Rode Duivel een absolute smaakmaker van de Premier League. Verschillende opties werden al genoemd.

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten en zelfs Turkije… Toch is een nieuwe uitdaging bij een Europese topclub niet uitgesloten. Tijdens Vandaag Inside en de podcast Boskamp & Kleine Gijp wordt korte metten gemaakt met een wel héél opmerkelijke suggestie.

LEES OOK: Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

Elke week spelen

Johan Boskamp verwachtte wel dat De Bruyne zijn afscheid zou aankondigen bij Man City. "Voor een stille genieter als ik is het natuurlijk balen dat ie weggaat, maar het is niet dat ik nog van m’n bankie viel van het nieuws. Het was al veel te lang windstil tussen hem en City. En zo een weergaloze voetballer wil je niet elke week op de bank zien zitten."

De clubs staan in de rij voor De Bruyne. Zelfs de Premier League is nog een optie. "Keuze genoeg. Zowat de hele wereld zit nu achter hem. Turkije, de zandbak, Amerika, ... . Mij maakt het niet uit waar hij naartoe gaat. Zo lang het maar ergens is waar hij elke week speelt en ik van hem kan genieten. Ja hoor, ik denk lekker aan mezelf."

Opvallende optie

Philippe Albert tipte Ajax om De Bruyne binnen te halen, maar Boskamp eet dan zijn hoed op. “Dan praat ik nooit meer tegen hem. Dan moet je hem een klap geven. Ik ben ermee bezig dat hij naar ons (Feyenoord, red.) komt voor twee jaartjes, maar dan moeten we eerst het stadion verkopen. Ik heb het gevoel dat hij naar Miami gaat. Samen spelen met Messi, Alba, Busquets en Suarez."

Ook het Midden-Oosten lijkt voor Boskamp geen goede optie. In de Saudische tweede klasse wil men met geld smijten. "Nee joh. Dan komt ie beter naar De Kuip. Daar schijnt het zonnetje soms ook hoor. In dat geval breng ik hem met de fiets. Kan ie lekker op m’n bagagedrager zitten. Maar ik vrees dat hij geen spek voor onze bek is."

🚀

Denk jij dat De Bruyne nog goed genoeg is om in Europa te blijven voetballen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

21
21
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

50
50
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

62
62
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

92
92
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

375
375
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

215
215
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

64
64
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

374
374
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

126
126
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

761
761
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

116
116
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

383
383
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

352
352
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

579
579
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1021
1021
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws