'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

door
'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te worden in de Relegation Play-Offs. Bij zowat alle degradatiekandidaten lopen er dan ook potentieel interessante targets rond voor hoger aangeschreven ploegen in onze competitie. Inclusief de regerend landskampioen.

Denk maar aan co-topschutter Adriano Bertaccini, die zeker indien STVV zakt volgende zomer allicht andere oorden zal opzoeken. Diverse topclubs in ons land werden inmiddels reeds gelinkt aan de trefzekere spits. Hetzelfde geldt bij Beerschot voor Omar Fayed en Marwan Al-Sahafi, die allebei op de radar van Anderlecht zouden prijken.

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Club wil Sissako

Cercle Brugge neemt vermoedelijk dan weer afscheid van onder meer Thibo Somers, die rijp lijkt voor een stap hogerop en zijn laatste contractjaar ingaat. Idem voor Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk, in het verleden onder andere aan Club Brugge gelinkt. Nu zou ook een van zijn ploegmaats op interesse van Blauw-Zwart kunnen rekenen.

Naar verluidt zou Club namelijk een oogje hebben laten vallen op Abdoulaye Sissako, twee jaar geleden door de Kerels weggeplukt bij streekrivaal Zulte Waregem. Sindsdien was de 26-jarige Malinees, die momenteel nog tot medio 2027 vastligt in het Guldensporenstadion, er goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 62 optredens.

Jackpot voor KVK?

De polyvalente middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, belandde dankzij die prestaties volgens AfricaFoot niettemin op de shortlist in Jan Breydel. Club zou zelfs al contact hebben opgenomen met Sissako om een eventuele overstap te bespreken. Al liggen er volgens hetzelfde medium wel een paar kapers op de kust.

Tenslotte zouden ook Leeds United en Le Havre hun belangstelling al kenbaar hebben gemaakt. Kort op de bal spelen lijkt dus de boodschap in Westkapelle, waar hij mogelijk de opvolger van Raphael Onyedika moet worden. Sissako zijn marktwaarde wordt op 700 duizend euro geschat, maar of dat ook zal volstaan lijkt nog maar de vraag.

Sissako zou een goede aanwinst zijn voor Club

Meest recent

'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

11
11
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

7
7
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

48
48
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

42
42
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

196
196
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

202
202
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

177
177
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

101
101
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

261
261
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

242
242
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

191
191
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

82
82
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

48
48
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

518
518
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

372
372
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

622
622
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

393
393
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

117
117
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

129
129
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

478
478
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

280
280
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

282
282
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22

Meer sportnieuws