'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

door
'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te worden in de Relegation Play-Offs. Bij zowat alle degradatiekandidaten lopen er dan ook potentieel interessante targets rond voor hoger aangeschreven ploegen in onze competitie. Inclusief de regerend landskampioen.

Denk maar aan co-topschutter Adriano Bertaccini, die zeker indien STVV zakt volgende zomer allicht andere oorden zal opzoeken. Diverse topclubs in ons land werden inmiddels reeds gelinkt aan de trefzekere spits. Hetzelfde geldt bij Beerschot voor Omar Fayed en Marwan Al-Sahafi, die allebei op de radar van Anderlecht zouden prijken.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Club wil Sissako

Cercle Brugge neemt vermoedelijk dan weer afscheid van onder meer Thibo Somers, die rijp lijkt voor een stap hogerop en zijn laatste contractjaar ingaat. Idem voor Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk, in het verleden onder andere aan Club Brugge gelinkt. Nu zou ook een van zijn ploegmaats op interesse van Blauw-Zwart kunnen rekenen.

Naar verluidt zou Club namelijk een oogje hebben laten vallen op Abdoulaye Sissako, twee jaar geleden door de Kerels weggeplukt bij streekrivaal Zulte Waregem. Sindsdien was de 26-jarige Malinees, die momenteel nog tot medio 2027 vastligt in het Guldensporenstadion, er goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 62 optredens.

Jackpot voor KVK?

De polyvalente middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, belandde dankzij die prestaties volgens AfricaFoot niettemin op de shortlist in Jan Breydel. Club zou zelfs al contact hebben opgenomen met Sissako om een eventuele overstap te bespreken. Al liggen er volgens hetzelfde medium wel een paar kapers op de kust.

Tenslotte zouden ook Leeds United en Le Havre hun belangstelling al kenbaar hebben gemaakt. Kort op de bal spelen lijkt dus de boodschap in Westkapelle, waar hij mogelijk de opvolger van Raphael Onyedika moet worden. Sissako zijn marktwaarde wordt op 700 duizend euro geschat, maar of dat ook zal volstaan lijkt nog maar de vraag.

Sissako zou een goede aanwinst zijn voor Club

Meest recent

'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

4
4
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

15
15
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

122
122
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

259
259
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

85
85
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

258
258
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

376
376
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

252
252
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

69
69
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

64
64
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

59
59
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

127
127
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

204
204
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

300
300
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

348
348
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

127
127
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

123
123
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

673
673
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

236
236
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

797
797
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

245
245
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

151
151
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

178
178
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

272
272
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

709
709

Meer sportnieuws