'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

874 stemmen
'Club Brugge wil shoppen bij Belgische degradatiekandidaat'

Voor hekkensluiter Beerschot is het doek al gevallen, maar voorts belooft het razend spannend te worden in de Relegation Play-Offs. Bij zowat alle degradatiekandidaten lopen er dan ook potentieel interessante targets rond voor hoger aangeschreven ploegen in onze competitie. Inclusief de regerend landskampioen.

Denk maar aan co-topschutter Adriano Bertaccini, die zeker indien STVV zakt volgende zomer allicht andere oorden zal opzoeken. Diverse topclubs in ons land werden inmiddels reeds gelinkt aan de trefzekere spits. Hetzelfde geldt bij Beerschot voor Omar Fayed en Marwan Al-Sahafi, die allebei op de radar van Anderlecht zouden prijken.

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club wil Sissako

Cercle Brugge neemt vermoedelijk dan weer afscheid van onder meer Thibo Somers, die rijp lijkt voor een stap hogerop en zijn laatste contractjaar ingaat. Idem voor Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk, in het verleden onder andere aan Club Brugge gelinkt. Nu zou ook een van zijn ploegmaats op interesse van Blauw-Zwart kunnen rekenen.

Naar verluidt zou Club namelijk een oogje hebben laten vallen op Abdoulaye Sissako, twee jaar geleden door de Kerels weggeplukt bij streekrivaal Zulte Waregem. Sindsdien was de 26-jarige Malinees, die momenteel nog tot medio 2027 vastligt in het Guldensporenstadion, er goed voor twee doelpunten en evenveel assists in 62 optredens.

Jackpot voor KVK?

De polyvalente middenvelder, die tevens centraal achterin uit de voeten kan, belandde dankzij die prestaties volgens AfricaFoot niettemin op de shortlist in Jan Breydel. Club zou zelfs al contact hebben opgenomen met Sissako om een eventuele overstap te bespreken. Al liggen er volgens hetzelfde medium wel een paar kapers op de kust.

Tenslotte zouden ook Leeds United en Le Havre hun belangstelling al kenbaar hebben gemaakt. Kort op de bal spelen lijkt dus de boodschap in Westkapelle, waar hij mogelijk de opvolger van Raphael Onyedika moet worden. Sissako zijn marktwaarde wordt op 700 duizend euro geschat, maar of dat ook zal volstaan lijkt nog maar de vraag.

Sissako zou een goede aanwinst zijn voor Club

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

23
23
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

205
205
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

110
110
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

162
162
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

97
97
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

149
149
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

52
52
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

317
317
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

668
668
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

294
294
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

587
587
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

798
798
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

191
191
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

169
169

Meer sportnieuws