'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

door
'Club Brugge plant pikante raid op AA Gent'

Bij Club Brugge zijn ze al volop bezig met de voorbereiding op volgend seizoen. Er moeten immers nog een aantal vacatures ingevuld worden bij de titelverdediger, in alle geledingen van de club. Voor één post lonken ze naar een grote rivaal.

Blauw-Zwart is nog op zoek naar een nieuwe trainer voor Club NXT voor volgend seizoen. De Brugse beloften deden het dit seizoen uitstekend met een zesde plaats in 1B. Die straffe prestaties zorgden ervoor dat Robin Veldman weggekaapt werd.

LEES OOK: 'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club zoekt opvolger Veldman bij Gent

De Nederlandse trainer maakte zowat een maand geleden de overstap naar Heerenveen, waar hij hoofdtrainer in de Eredivisie kon worden. Als vervanger werd tot het einde van het seizoen Mitch Delcour aangesteld.

Meer dan een interim-opdracht is dat echter niet en dus zoekt Club nog een definitieve opvolger voor Veldman. Volgens Het Nieuwsblad zouden ze daarvoor weleens bij AA Gent kunnen aankloppen. De naam van Thomas Matton zou in de wandelgangen vallen.

Matton kan terugkeren naar heimat

De 39-jarige is sinds dit seizoen trainer van Jong AA Gent, dat hij naar de titel in eerste nationale loodste. Daardoor mogen de jonge Buffalo's volgend seizoen aan de bak in 1B, maar mogelijk zullen ze voor dat avontuur dus een nieuwe trainer moeten zoeken.

Voor Matton zou een overstap een terugkeer naar de heimat betekenen, want hij kreeg zijn jeugdopleiding destijds bij Club Brugge. Doorbreken in de hoofdmacht lukte er echter niet, maar daarna maakte de ex-middenvelder wel nog een mooie spelerscarrière bij OH Leuven, Zulte Waregem, KV Kortrijk en AA Gent.

Zou hij een goede coach zijn voor Club NXT?

Meest recent

Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

52
52
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

26
26
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

72
72
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

20
20
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

157
157
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

47
47
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

87
87
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

180
180
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

68
68
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

60
60
Rode Duivels terug thuis bij Standard: vijftal keert terug

De Rode Duivels spelen morgen in een vol huis tegen Liechtenstein. Voor de Luikse fans is het ...

111
111
'Club Brugge blijft in running voor pittige transfer'

Het lijkt er niet op dat we bij Club Brugge al te veel transferactiviteit zullen moeten verwachten ...

177
177
Is dit de reden waarom Overmars Antwerp boven Ajax kiest?

Ajax is de laatste weken in een diepe crisis beland. Trainer John Heitinga werd ontslagen en ...

177
177
'Vol huis voor Rode Duivels: KBVB smeedt nu al plan'

Na het gelijkspel van vorig weekend in Kazachstan zijn de Rode Duivels nog niet zeker van hun ticket ...

73
73
Bondscoach benoemt dé reden voor pijnlijke exit op WK U17

Het lijkt voor de Belgische elftallen geen al te beste interlandbreak te worden. De Rode Duivel ...

166
166
Wilmots helemaal overtuigd van Duivel: "Een goudmijn"

De ontgoocheling was de voorbije dagen enorm bij en rond de Rode Duivels na het teleurstellende ...

141
141
'Anderlecht gaat in januari voor Man City-sensatie'

Anderlecht kende al een zeer drukke zomer, maar lijkt ook in januari nog de transfermarkt op te gaan ...

352
352
Trofee Raymond Goethals: deze 3 trainers maken kans

Sinds 2011 wordt in december elk jaar de Trofee Raymond Goethals uitgereikt, die de Belgische ...

172
172
Verrassende Belg duikt op in straf lijstje met Yamal en co

Komend weekend trekt het clubvoetbal zich weer op gang na een korte onderbreking door de ...

51
51
'Lukaku bijna terug: datum voor comeback gepind'

De Rode Duivels moeten het dinsdag tegen Liechtenstein nog altijd zien te stellen zonder Romelu ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe grootmacht voor De Cat, Club mist miljoenen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

161
161
Tip voor Garcia: drastische ingreep bij Rode Duivels?

Voorlopig mag hij nog op zijn beide oren slapen, maar door de blamage in Kazachstan maakte ook Rudi ...

121
121
DAZN-soap loopt spuigaten uit: worstcasescenario wenkt

De interlandbreak biedt niet alleen de clubs een adempauze, voor DAZN en de Pro League is het ...

895
895
'Renard in actie: Anderlecht zet zinnen op goudhaantje'

De interlandbreak betekent geen vakantie voor Olivier Renard, die vooraf ook al de topper tegen Club ...

440
440
'Spanning stijgt bij Club Brugge: leegloop in januari?'

Net zoals dat in de jaren voordien reeds het geval was deed Club Brugge afgelopen zomer weer gouden ...

376
376

Meer sportnieuws