‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

372 stemmen
‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Manchester City. De spelverdeler heeft een aflopend contract dat niet verlengd zal worden. Een avontuur in de Verenigde Staten of Saudi-Arabië is een optie, maar ook Europa lonkt nog steeds.

De Bruyne zelf liet eerder al weten open te staan voor een Europese topclub, zelfs een Premier League-club is niet uitgesloten. Toch zijn het voorlopig vooral clubs uit de Major League Soccer, de Amerikaanse hoogste klasse die komen aankloppen.

LEES OOK: MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vier clubs strijden

Eerder werd al bekend dat het Inter Miami van Lionel Messi geïnteresseerd is. David Beckham haalde zelfs al de ‘Discovery Rights’ binnen zodat de prestigieuze MLS-club kan onderhandelen met de middenvelder. Er liggen echter nog Amerikaanse kapers op de kust.

Ook het Chicago Fire van Hugo Cupyers ligt op de loer. The Athletic laat weten dat met New York City FC en DC United de laatste twee gegadigden bekend zijn. NYCFC behoort tot de City Group van Man City en zou een logische stap zijn terwijl bij DC United Christian Benteke speelt.

Prioriteit KDB bekend

Maar de Amerikaanse clubs komen mogelijk van een koude kermis thuis, want volgens journalist Paul Hirst ligt de prioriteit van De Bruyne ergens anders. De Rode Duivel wil namelijk nog in Europa blijven voetballen en Saudi-Arabië en de VS behoren tot plan B. Het ziet er naar uit dat KDB nog op het hoogste niveau actief wil blijven.

Dat betekent ook goed nieuws voor de Rode Duivels. De Bruyne wil nog topfit zijn en op hoog niveau presteren tot het WK in 2026. “Welk project er ook beschikbaar is, ik sta open om te luisteren. Ik hou van voetbal en als er een mooi project voorbijkomt en mijn familie vindt het oké, dan kunnen we een beslissing nemen”, zei de Rode Duivel eerder al.

Kevin De Bruyne kan nog steeds het hoogste niveau aan...

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

77
77
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

93
93
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

170
170
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

58
58
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

83
83
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

405
405
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

25
25
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

97
97
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

87
87
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

155
155
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

149
149
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

647
647
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

181
181
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

376
376
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

114
114
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

270
270
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

139
139
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

556
556

Meer sportnieuws