‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

door
‘Prioriteit De Bruyne onthuld, deze vier clubs strijden’

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Manchester City. De spelverdeler heeft een aflopend contract dat niet verlengd zal worden. Een avontuur in de Verenigde Staten of Saudi-Arabië is een optie, maar ook Europa lonkt nog steeds.

De Bruyne zelf liet eerder al weten open te staan voor een Europese topclub, zelfs een Premier League-club is niet uitgesloten. Toch zijn het voorlopig vooral clubs uit de Major League Soccer, de Amerikaanse hoogste klasse die komen aankloppen.

LEES OOK: 'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Vier clubs strijden

Eerder werd al bekend dat het Inter Miami van Lionel Messi geïnteresseerd is. David Beckham haalde zelfs al de ‘Discovery Rights’ binnen zodat de prestigieuze MLS-club kan onderhandelen met de middenvelder. Er liggen echter nog Amerikaanse kapers op de kust.

Ook het Chicago Fire van Hugo Cupyers ligt op de loer. The Athletic laat weten dat met New York City FC en DC United de laatste twee gegadigden bekend zijn. NYCFC behoort tot de City Group van Man City en zou een logische stap zijn terwijl bij DC United Christian Benteke speelt.

Prioriteit KDB bekend

Maar de Amerikaanse clubs komen mogelijk van een koude kermis thuis, want volgens journalist Paul Hirst ligt de prioriteit van De Bruyne ergens anders. De Rode Duivel wil namelijk nog in Europa blijven voetballen en Saudi-Arabië en de VS behoren tot plan B. Het ziet er naar uit dat KDB nog op het hoogste niveau actief wil blijven.

Dat betekent ook goed nieuws voor de Rode Duivels. De Bruyne wil nog topfit zijn en op hoog niveau presteren tot het WK in 2026. “Welk project er ook beschikbaar is, ik sta open om te luisteren. Ik hou van voetbal en als er een mooi project voorbijkomt en mijn familie vindt het oké, dan kunnen we een beslissing nemen”, zei de Rode Duivel eerder al.

Kevin De Bruyne kan nog steeds het hoogste niveau aan...

Meest recent

'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

20
20
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

237
237
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

34
34
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

167
167
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

409
409
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

122
122
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

164
164
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

267
267
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

278
278
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

339
339
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

493
493
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

165
165
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

276
276
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

472
472
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

371
371
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

188
188
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

405
405
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

326
326
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

191
191
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

723
723
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

274
274
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

363
363
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

300
300
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

190
190

Meer sportnieuws