Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

door
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De Fransman gaf bij zijn voorstelling meteen aan dat de ex-aanvoerder 'een rol' zou gaan spelen en vorige maand dook Hazard ook op toen de Duivels in Murcia tegen Oekraïne speelden.

Er was wel lange tijd onduidelijkheid over welke rol Hazard precies zou gaan invullen. De voormalige vedette van Chelsea en Real nam die onlangs wel zelf weg. Hij verklaarde dat hij af en toe bij de Duivels zal opduiken om een soort van 'grote broer' te spelen.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Wilmots gelooft niet in rol Hazard bij Duivels

Hazard benadrukte wel dat hij officieel geen deel uitmaakt van de staf en zeker niet altijd bij de groep zal zijn. Zijn rol is dus eerder vrijblijvend en dat zint Marc Wilmots hoegenaamd niet. De oud-bondscoach is bij de RTBF zeer kritisch voor zijn oude poulain.

"Ik geloof niet in dat soort rol", stelt Wilmots. "Ik denk dat hij op die manier niets kan bijbrengen. Ofwel doe je iets met het volle engagement, ofwel doe je niets. Op dit moment is het niet duidelijk. Misschien dat hij op een gegeven moment wel een doel zal stellen, maar dat is op dit moment het geval niet."

Kans lijkt klein dat Hazard meer zal doen

De kans dat Hazard zal beslissen om op een gegeven moment echt toe te treden tot de staf, lijkt echter vrijwel onbestaande. De 34-jarige geniet volop van het leven in Madrid sinds hij in oktober 2023 zijn voetbalpensioen aankondigde.

Als speler was Hazard al nooit een werkmier en er is geen reden waarom dat nu plots zou gaan veranderen. Zijn betrokkenheid in de voetbalwereld zal wellicht dus niet verder reiken dan dit soort taakjes of het erevoorzitterschap bij zijn jeugdclub Tubize-Braine.

Kan Hazard in deze rol nuttig zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

18
18
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

145
145
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

98
98
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

313
313
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

88
88
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

459
459
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

74
74
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

268
268
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

258
258
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

526
526
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

773
773
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

806
806
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

349
349
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

45
45
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

294
294
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

601
601
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

356
356
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

360
360
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

174
174
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

256
256
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

363
363
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

726
726
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

217
217
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

399
399

Meer sportnieuws