Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

299
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De Fransman gaf bij zijn voorstelling meteen aan dat de ex-aanvoerder 'een rol' zou gaan spelen en vorige maand dook Hazard ook op toen de Duivels in Murcia tegen Oekraïne speelden.

Er was wel lange tijd onduidelijkheid over welke rol Hazard precies zou gaan invullen. De voormalige vedette van Chelsea en Real nam die onlangs wel zelf weg. Hij verklaarde dat hij af en toe bij de Duivels zal opduiken om een soort van 'grote broer' te spelen.

LEES OOK: Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

Wilmots gelooft niet in rol Hazard bij Duivels

Hazard benadrukte wel dat hij officieel geen deel uitmaakt van de staf en zeker niet altijd bij de groep zal zijn. Zijn rol is dus eerder vrijblijvend en dat zint Marc Wilmots hoegenaamd niet. De oud-bondscoach is bij de RTBF zeer kritisch voor zijn oude poulain.

"Ik geloof niet in dat soort rol", stelt Wilmots. "Ik denk dat hij op die manier niets kan bijbrengen. Ofwel doe je iets met het volle engagement, ofwel doe je niets. Op dit moment is het niet duidelijk. Misschien dat hij op een gegeven moment wel een doel zal stellen, maar dat is op dit moment het geval niet."

Kans lijkt klein dat Hazard meer zal doen

De kans dat Hazard zal beslissen om op een gegeven moment echt toe te treden tot de staf, lijkt echter vrijwel onbestaande. De 34-jarige geniet volop van het leven in Madrid sinds hij in oktober 2023 zijn voetbalpensioen aankondigde.

Als speler was Hazard al nooit een werkmier en er is geen reden waarom dat nu plots zou gaan veranderen. Zijn betrokkenheid in de voetbalwereld zal wellicht dus niet verder reiken dan dit soort taakjes of het erevoorzitterschap bij zijn jeugdclub Tubize-Braine.

Kan Hazard in deze rol nuttig zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

6
6
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

27
27
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

82
82
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

20
20
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

37
37
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

56
56
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

88
88
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

111
111
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

271
271
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

574
574
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

141
141
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

149
149
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

180
180
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

329
329
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

635
635
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

241
241
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

195
195
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

578
578
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

100
100

Meer sportnieuws