Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

door
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De Fransman gaf bij zijn voorstelling meteen aan dat de ex-aanvoerder 'een rol' zou gaan spelen en vorige maand dook Hazard ook op toen de Duivels in Murcia tegen Oekraïne speelden.

Er was wel lange tijd onduidelijkheid over welke rol Hazard precies zou gaan invullen. De voormalige vedette van Chelsea en Real nam die onlangs wel zelf weg. Hij verklaarde dat hij af en toe bij de Duivels zal opduiken om een soort van 'grote broer' te spelen.

LEES OOK: 'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Wilmots gelooft niet in rol Hazard bij Duivels

Hazard benadrukte wel dat hij officieel geen deel uitmaakt van de staf en zeker niet altijd bij de groep zal zijn. Zijn rol is dus eerder vrijblijvend en dat zint Marc Wilmots hoegenaamd niet. De oud-bondscoach is bij de RTBF zeer kritisch voor zijn oude poulain.

"Ik geloof niet in dat soort rol", stelt Wilmots. "Ik denk dat hij op die manier niets kan bijbrengen. Ofwel doe je iets met het volle engagement, ofwel doe je niets. Op dit moment is het niet duidelijk. Misschien dat hij op een gegeven moment wel een doel zal stellen, maar dat is op dit moment het geval niet."

Kans lijkt klein dat Hazard meer zal doen

De kans dat Hazard zal beslissen om op een gegeven moment echt toe te treden tot de staf, lijkt echter vrijwel onbestaande. De 34-jarige geniet volop van het leven in Madrid sinds hij in oktober 2023 zijn voetbalpensioen aankondigde.

Als speler was Hazard al nooit een werkmier en er is geen reden waarom dat nu plots zou gaan veranderen. Zijn betrokkenheid in de voetbalwereld zal wellicht dus niet verder reiken dan dit soort taakjes of het erevoorzitterschap bij zijn jeugdclub Tubize-Braine.

Kan Hazard in deze rol nuttig zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

14
14
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

31
31
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

13
13
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

11
11
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

27
27
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

102
102
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

67
67
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

183
183
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

201
201
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

193
193
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

191
191
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

293
293
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

86
86
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

341
341
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

421
421
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

296
296
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

273
273
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

393
393
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

312
312

Meer sportnieuws