Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

299
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De Fransman gaf bij zijn voorstelling meteen aan dat de ex-aanvoerder 'een rol' zou gaan spelen en vorige maand dook Hazard ook op toen de Duivels in Murcia tegen Oekraïne speelden.

Er was wel lange tijd onduidelijkheid over welke rol Hazard precies zou gaan invullen. De voormalige vedette van Chelsea en Real nam die onlangs wel zelf weg. Hij verklaarde dat hij af en toe bij de Duivels zal opduiken om een soort van 'grote broer' te spelen.

LEES OOK: ‘Standard moet verkopen: zestal voor miljoenenjackpot’

Wilmots gelooft niet in rol Hazard bij Duivels

Hazard benadrukte wel dat hij officieel geen deel uitmaakt van de staf en zeker niet altijd bij de groep zal zijn. Zijn rol is dus eerder vrijblijvend en dat zint Marc Wilmots hoegenaamd niet. De oud-bondscoach is bij de RTBF zeer kritisch voor zijn oude poulain.

"Ik geloof niet in dat soort rol", stelt Wilmots. "Ik denk dat hij op die manier niets kan bijbrengen. Ofwel doe je iets met het volle engagement, ofwel doe je niets. Op dit moment is het niet duidelijk. Misschien dat hij op een gegeven moment wel een doel zal stellen, maar dat is op dit moment het geval niet."

Kans lijkt klein dat Hazard meer zal doen

De kans dat Hazard zal beslissen om op een gegeven moment echt toe te treden tot de staf, lijkt echter vrijwel onbestaande. De 34-jarige geniet volop van het leven in Madrid sinds hij in oktober 2023 zijn voetbalpensioen aankondigde.

Als speler was Hazard al nooit een werkmier en er is geen reden waarom dat nu plots zou gaan veranderen. Zijn betrokkenheid in de voetbalwereld zal wellicht dus niet verder reiken dan dit soort taakjes of het erevoorzitterschap bij zijn jeugdclub Tubize-Braine.

Kan Hazard in deze rol nuttig zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

4
4
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

57
57
‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

48
48
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

93
93
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

140
140
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

79
79
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

84
84
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

101
101
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

92
92
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

35
35
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

166
166
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

111
111
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

54
54
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

63
63
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

27
27
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

279
279
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

76
76
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

104
104
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

344
344
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

72
72

Meer sportnieuws