Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

299
Wilmots haalt stevig uit naar Eden Hazard

Sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach is Eden Hazard terug bij de Rode Duivels. De Fransman gaf bij zijn voorstelling meteen aan dat de ex-aanvoerder 'een rol' zou gaan spelen en vorige maand dook Hazard ook op toen de Duivels in Murcia tegen Oekraïne speelden.

Er was wel lange tijd onduidelijkheid over welke rol Hazard precies zou gaan invullen. De voormalige vedette van Chelsea en Real nam die onlangs wel zelf weg. Hij verklaarde dat hij af en toe bij de Duivels zal opduiken om een soort van 'grote broer' te spelen.

LEES OOK: Euvrard looft samenwerking: "We zetten stappen"

Wilmots gelooft niet in rol Hazard bij Duivels

Hazard benadrukte wel dat hij officieel geen deel uitmaakt van de staf en zeker niet altijd bij de groep zal zijn. Zijn rol is dus eerder vrijblijvend en dat zint Marc Wilmots hoegenaamd niet. De oud-bondscoach is bij de RTBF zeer kritisch voor zijn oude poulain.

"Ik geloof niet in dat soort rol", stelt Wilmots. "Ik denk dat hij op die manier niets kan bijbrengen. Ofwel doe je iets met het volle engagement, ofwel doe je niets. Op dit moment is het niet duidelijk. Misschien dat hij op een gegeven moment wel een doel zal stellen, maar dat is op dit moment het geval niet."

Kans lijkt klein dat Hazard meer zal doen

De kans dat Hazard zal beslissen om op een gegeven moment echt toe te treden tot de staf, lijkt echter vrijwel onbestaande. De 34-jarige geniet volop van het leven in Madrid sinds hij in oktober 2023 zijn voetbalpensioen aankondigde.

Als speler was Hazard al nooit een werkmier en er is geen reden waarom dat nu plots zou gaan veranderen. Zijn betrokkenheid in de voetbalwereld zal wellicht dus niet verder reiken dan dit soort taakjes of het erevoorzitterschap bij zijn jeugdclub Tubize-Braine.

Kan Hazard in deze rol nuttig zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

10
10
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

27
27
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

60
60
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

80
80
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

456
456
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

36
36
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

95
95
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

17
17
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

40
40
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

134
134
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

135
135
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

95
95
‘Abrupt einde dreigt voor Vitor Bruno bij Anderlecht’

Vitor Bruno is amper drie maanden trainer van Anderlecht en spreekt nu al openlijk over zijn eigen ...

357
357
'Club Brugge blijft cashen: toptransfer Carlos Forbs'

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw miljoenen euro's aan transferinkomsten in huis. En ook ...

601
601
Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

62
62
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

76
76
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

269
269
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

44
44
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

71
71
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

76
76
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

101
101
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

101
101
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

7
7
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

237
237
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

118
118

Meer sportnieuws