Hazard geeft hét probleem van Anderlecht prijs

door
Hazard geeft hét probleem van Anderlecht prijs

Thorgan Hazard kreeg al flink wat kritiek de afgelopen maanden. Hij kent voorlopig matige Play-Offs, maar het is ook een feit dat de aanvallende middenvelder weinig wordt geholpen. De aanvallende middenvelder verklapte aan Humo waar het dit seizoen is misgegaan bij Anderlecht.

LEES OOK: Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Te veel onrust bij Anderlecht

We blijven het zeggen: RSC Anderlecht heeft een kern die voor de top drie moet kunnen meestrijden. Alleen is de spelerskern amper topfit en heeft het bestuur er zelf een boeltje van gemaakt door voor een totale wanorde te zorgen met drie trainers en twee sportieve directeurs. Hazard ziet het vele gewissel dan ook als de reden voor het matige seizoen van RSCA.

"Dit seizoen gaat het moeizamer. Logisch: de ploeg heeft serieuze veranderingen ondergaan. Ook de trainersstaf wijzigde een paar keer, en zelfs de sportief directeur vertrok. Dan heb je tijd nodig: je vindt elkaar niet zomaar, voetbal is geen hocus pocus”, zegt hij.

Riemer, Hubert, Hasi

De vele trainerswissels hielpen niet. “Het is makkelijker om één man te vervangen dan tien spelers. Wij liggen ook onder vuur, maar al die veranderingen hebben het er niet makkelijker op gemaakt. Nu, spelers nemen geen beslissingen, wij moeten onze job doen. De hoop leeft dat we nog iets kunnen winnen. Die hoop is belangrijk, voor iedereen in de club – van spelers tot supporters."

Hazard was dit seizoen in 21 matchen (1.215 minuten) goed voor 2 goals en 2 assists. Hij hoopt weldra zijn beste niveau terug te halen en zo binnen een tweetal weken een beter niveau te halen in de bekerfinale tegen Club Brugge. RSCA heeft de beste Hazard daar meer dan ooit nodig.

Was er te veel verloop van mensen bij RSCA?

Meest recent

Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

0
0
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

114
114
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

31
31
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

66
66
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

9
9
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

374
374
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

206
206
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

142
142
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

79
79
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

303
303
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

229
229
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

142
142
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

164
164
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

107
107
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

96
96
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

521
521
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

65
65
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

72
72
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

142
142
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

226
226
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

158
158
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

148
148

Meer sportnieuws