Kompany aan zet: "Volgend jaar mag je meer verwachten"

door
Kompany aan zet:

Bayern München ligt na twee zeer leuke matchen tegen Inter uit de Champions League. De Duitse topclub richt nu het vizier op de Bundesliga, waar ze terug de macht willen grijpen met een landstitel. Er werd volop geanalyseerd na de match.

LEES OOK: Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern richt vizier op Bundesliga en WK voor clubs

Sportief directeur Max Eberl sprak bij Kicker. "We hadden heel graag de finale gespeeld in München, maar we kunnen er niet allemaal naartoe. Het was een goed Champions League-seizoen, maar een uitschakeling komt natuurlijk altijd hard aan. We moeten leren uit deze campagne, maar kunnen het toneel met opgeheven hoofd verlaten."

Bayern kijkt nu verder. "Er staat nog veel op het spel dit seizoen. Dit weekend wacht Heidenheim en we hopen die titel in de wacht te slepen. Binnen twee maanden is er het WK voor clubs waar we voor de beker gaan en binnen vijf maanden beginnen we dan opnieuw aan onze Champions League-campagne, waar we beter gaan proberen te doen dan dit seizoen."

Hamann en Defour 

Eberl sprak ook kort over de coach. "Kompany vond na de match meteen de goede woorden. We mogen trots zijn, maar vanaf morgen moet alle focus op de Bundesliga. Te beginnen met de eerste opdracht tegen Heidenheim die we moeten winnen."

Dietmar Hamann was bij Sky Deutschland scherp, al draait hij vaker dan de wind. De ene keer lovend, de andere keer negatief. Zijn analyes gaan vaak gepaard met de waan van de dag. Hij zette een vraagteken achter de toekomst van Eberl en Kompany bij Bayern München. Al zullen beiden wellicht aan boord blijven als Bayern de titel wint.

Steven Defour was bij Play Sports nuchterder in zijn analyse. "Vincent heeft dat goed gedaan. Bayern kende de afgelopen jaren moeilijkheden in de Bundesliga en met aantrekkelijk voetbal staat Bayern daar op een zucht van de titel. Dat was het doel van dit seizoen. Inter maakte defensief iets minder foutjes dan Bayern en ging zo door. Volgend jaar mogen we dan wat meer eisen van Bayern in de Champions League, maar Kompany doet het goed in zijn eerste seizoen."

🚀

Levert Kompany goed werk in München?

Meest recent

Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

6
6
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

24
24
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

127
127
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

212
212
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

37
37
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

128
128
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

108
108
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

66
66
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

258
258
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

44
44
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

218
218
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

280
280
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

268
268
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

638
638
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

516
516
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

223
223
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

525
525

Meer sportnieuws