Kompany aan zet: "Volgend jaar mag je meer verwachten"

206
Kompany aan zet:

Bayern München ligt na twee zeer leuke matchen tegen Inter uit de Champions League. De Duitse topclub richt nu het vizier op de Bundesliga, waar ze terug de macht willen grijpen met een landstitel. Er werd volop geanalyseerd na de match.

LEES OOK: Bijzonder beeld Kompany: Bayern geeft publiekelijke reactie

Bayern richt vizier op Bundesliga en WK voor clubs

Sportief directeur Max Eberl sprak bij Kicker. "We hadden heel graag de finale gespeeld in München, maar we kunnen er niet allemaal naartoe. Het was een goed Champions League-seizoen, maar een uitschakeling komt natuurlijk altijd hard aan. We moeten leren uit deze campagne, maar kunnen het toneel met opgeheven hoofd verlaten."

Bayern kijkt nu verder. "Er staat nog veel op het spel dit seizoen. Dit weekend wacht Heidenheim en we hopen die titel in de wacht te slepen. Binnen twee maanden is er het WK voor clubs waar we voor de beker gaan en binnen vijf maanden beginnen we dan opnieuw aan onze Champions League-campagne, waar we beter gaan proberen te doen dan dit seizoen."

Hamann en Defour 

Eberl sprak ook kort over de coach. "Kompany vond na de match meteen de goede woorden. We mogen trots zijn, maar vanaf morgen moet alle focus op de Bundesliga. Te beginnen met de eerste opdracht tegen Heidenheim die we moeten winnen."

Dietmar Hamann was bij Sky Deutschland scherp, al draait hij vaker dan de wind. De ene keer lovend, de andere keer negatief. Zijn analyes gaan vaak gepaard met de waan van de dag. Hij zette een vraagteken achter de toekomst van Eberl en Kompany bij Bayern München. Al zullen beiden wellicht aan boord blijven als Bayern de titel wint.

Steven Defour was bij Play Sports nuchterder in zijn analyse. "Vincent heeft dat goed gedaan. Bayern kende de afgelopen jaren moeilijkheden in de Bundesliga en met aantrekkelijk voetbal staat Bayern daar op een zucht van de titel. Dat was het doel van dit seizoen. Inter maakte defensief iets minder foutjes dan Bayern en ging zo door. Volgend jaar mogen we dan wat meer eisen van Bayern in de Champions League, maar Kompany doet het goed in zijn eerste seizoen."

Levert Kompany goed werk in München?

Meest recent

Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

1
1
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

4
4
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

16
16
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

5
5
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

14
14
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

22
22
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

59
59
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

45
45
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

63
63
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

95
95
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

364
364
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

279
279
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

345
345
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

392
392
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

485
485
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

398
398
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

119
119
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

55
55
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

43
43
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

139
139
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

175
175
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

47
47
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

38
38
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

99
99
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

129
129

Meer sportnieuws