Kompany aan zet: "Volgend jaar mag je meer verwachten"

door
Kompany aan zet:

Bayern München ligt na twee zeer leuke matchen tegen Inter uit de Champions League. De Duitse topclub richt nu het vizier op de Bundesliga, waar ze terug de macht willen grijpen met een landstitel. Er werd volop geanalyseerd na de match.

LEES OOK: Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Bayern richt vizier op Bundesliga en WK voor clubs

Sportief directeur Max Eberl sprak bij Kicker. "We hadden heel graag de finale gespeeld in München, maar we kunnen er niet allemaal naartoe. Het was een goed Champions League-seizoen, maar een uitschakeling komt natuurlijk altijd hard aan. We moeten leren uit deze campagne, maar kunnen het toneel met opgeheven hoofd verlaten."

Bayern kijkt nu verder. "Er staat nog veel op het spel dit seizoen. Dit weekend wacht Heidenheim en we hopen die titel in de wacht te slepen. Binnen twee maanden is er het WK voor clubs waar we voor de beker gaan en binnen vijf maanden beginnen we dan opnieuw aan onze Champions League-campagne, waar we beter gaan proberen te doen dan dit seizoen."

Hamann en Defour 

Eberl sprak ook kort over de coach. "Kompany vond na de match meteen de goede woorden. We mogen trots zijn, maar vanaf morgen moet alle focus op de Bundesliga. Te beginnen met de eerste opdracht tegen Heidenheim die we moeten winnen."

Dietmar Hamann was bij Sky Deutschland scherp, al draait hij vaker dan de wind. De ene keer lovend, de andere keer negatief. Zijn analyes gaan vaak gepaard met de waan van de dag. Hij zette een vraagteken achter de toekomst van Eberl en Kompany bij Bayern München. Al zullen beiden wellicht aan boord blijven als Bayern de titel wint.

Steven Defour was bij Play Sports nuchterder in zijn analyse. "Vincent heeft dat goed gedaan. Bayern kende de afgelopen jaren moeilijkheden in de Bundesliga en met aantrekkelijk voetbal staat Bayern daar op een zucht van de titel. Dat was het doel van dit seizoen. Inter maakte defensief iets minder foutjes dan Bayern en ging zo door. Volgend jaar mogen we dan wat meer eisen van Bayern in de Champions League, maar Kompany doet het goed in zijn eerste seizoen."

Levert Kompany goed werk in München?

Meest recent

Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

11
11
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

107
107
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

78
78
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

36
36
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

351
351
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

174
174
Napoli-conflict: clubboegbeeld geeft 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

115
115
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

258
258
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

219
219
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

147
147
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

223
223
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

221
221
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

112
112
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

379
379
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

372
372
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

205
205
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

169
169
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

515
515
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

99
99
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

157
157
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

88
88
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

130
130
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

296
296

Meer sportnieuws