Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

door
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de Duitser nam verrassend genoeg toch redelijk snel een uitdaging aan als Sportief Adviseur bij de organisatie van Red Bull. Het begint mogelijk toch weer te kriebelen voor Klopp om weer als hoofdtrainer aan de slag te gaan. 

In Spanje weerklinken alvast geruchten dat Real Madrid naar Klopp zou lonken om Carlo Ancelotti aan het einde van het seizoen te vervangen. De Italiaanse oefenmeester dreigt vroegtijdig uitgeschakeld te worden in de Champions League door Arsenal (3-0 in de heenmatch, red.) en kreeg dit seizoen al bakken kritiek over zich heen.

LEES OOK: ‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Verrassende wending

Xabi Alonso lijkt de logische vervanger van Ancelotti bij Real Madrid. De Spaanse coach kende grote successen bij Bayer Leverkusen en heeft een verleden als speler bij De Koninklijke. Toch wil Real volgens het Spaanse Sport ook enkele alternatieve opties bewandelen om aan het begin van volgend seizoen niet met lege handen te staan.

Één van de topkandidaten zou Klopp zijn. De Duitser wordt gezien als de perfecte coach om weer orde te krijgen in de miserie van dit seizoen. Ancelotti krijgt vaak de kritiek dat hij tactisch niet sterk genoeg is en vooral teert op de individuele kwaliteiten van zijn sterrenensemble. Dat werkte vorig seizoen, maar dit seizoen lijkt de magie uitgewerkt.

Terugkeer in de maak?

Klopp zou zo kunnen terugkeren als hoofdtrainer bij een grootmacht. Het is nog maar de vraag of de Duitser dat ziet zitten. De eerste signalen zijn alvast niet gunstig, maar mogelijk kan Florentino Perez hem nog op andere gedachten brengen. Momenteel is Klopp aldus ‘Global Head of Soccer’ bij de Red Bull-groep die onder meer RB Salzburg en RB Leipzig onder hun hoede hebben.

Zou Jürgen Klopp een goede T1 zijn voor Real Madrid?

Meest recent

'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

37
37
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

54
54
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

95
95
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

43
43
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

212
212
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

9
9
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

57
57
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

67
67
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

160
160
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

90
90
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

54
54
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

66
66
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

160
160
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

152
152
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

30
30
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

136
136
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

235
235
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

71
71
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

327
327
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

205
205
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

191
191
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

131
131
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

91
91
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

125
125

Meer sportnieuws