Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

door
Jürgen Klopp weer als T1 aan de slag bij deze grootmacht?

Jürgen Klopp nam na zijn succesperiode bij Liverpool even afscheid van het voetbal, maar de Duitser nam verrassend genoeg toch redelijk snel een uitdaging aan als Sportief Adviseur bij de organisatie van Red Bull. Het begint mogelijk toch weer te kriebelen voor Klopp om weer als hoofdtrainer aan de slag te gaan. 

In Spanje weerklinken alvast geruchten dat Real Madrid naar Klopp zou lonken om Carlo Ancelotti aan het einde van het seizoen te vervangen. De Italiaanse oefenmeester dreigt vroegtijdig uitgeschakeld te worden in de Champions League door Arsenal (3-0 in de heenmatch, red.) en kreeg dit seizoen al bakken kritiek over zich heen.

LEES OOK: 'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Verrassende wending

Xabi Alonso lijkt de logische vervanger van Ancelotti bij Real Madrid. De Spaanse coach kende grote successen bij Bayer Leverkusen en heeft een verleden als speler bij De Koninklijke. Toch wil Real volgens het Spaanse Sport ook enkele alternatieve opties bewandelen om aan het begin van volgend seizoen niet met lege handen te staan.

Één van de topkandidaten zou Klopp zijn. De Duitser wordt gezien als de perfecte coach om weer orde te krijgen in de miserie van dit seizoen. Ancelotti krijgt vaak de kritiek dat hij tactisch niet sterk genoeg is en vooral teert op de individuele kwaliteiten van zijn sterrenensemble. Dat werkte vorig seizoen, maar dit seizoen lijkt de magie uitgewerkt.

Terugkeer in de maak?

Klopp zou zo kunnen terugkeren als hoofdtrainer bij een grootmacht. Het is nog maar de vraag of de Duitser dat ziet zitten. De eerste signalen zijn alvast niet gunstig, maar mogelijk kan Florentino Perez hem nog op andere gedachten brengen. Momenteel is Klopp aldus ‘Global Head of Soccer’ bij de Red Bull-groep die onder meer RB Salzburg en RB Leipzig onder hun hoede hebben.

Zou Jürgen Klopp een goede T1 zijn voor Real Madrid?

Meest recent

Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

75
75
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

108
108
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

114
114
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

37
37
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

116
116
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

187
187
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

46
46
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

95
95
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

158
158
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

131
131
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

116
116
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

38
38
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

75
75
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

74
74
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

276
276
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

30
30
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

162
162
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

536
536
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

134
134
Tranen na Italiaans drama: "Overschatte, arrogante spelers"

Het wereldkampioenschap van komende zomer zal afgewerkt worden zonder een viervoudige winnaar. ...

225
225
Toby Alderweireld in zorgnood: stap roept veel vragen op

Er zijn voetballers die na hun actieve carrière in een zwart gat vallen, anderen lijken het ...

129
129
Alle tickets verdeeld: dit zijn de twee laatste WK-deelnemers

Eindelijk is het zover. Met nog exact 71 dagen te gaan tot de openingsmatch tussen Mexico en ...

106
106
De Winter geeft oorzaak voor uitbarstingen De Bruyne

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) heeft bij de Rode Duivels voor een flinke portie frustratie ...

226
226

Meer sportnieuws