‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

408 stemmen
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en tal van prijzen zal de Rode Duivel de Engelse grootmacht verlaten. De supporters dachten dat de middenvelder zou uitbollen in Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar niets lijkt minder waar.

De Bruyne liet na zijn glansprestatie tegen Crystal Palace afgelopen speeldag in de Premier League plots weten open te staan voor een nieuwe Europese uitdaging. Zelfs een Engelse club zou een optie zijn. En dat steekt bij de supporters. De Standaard zocht de grote oorzaak voor die verrassende wending uit.

LEES OOK: Ajax-legende zet Mika Godts ferm op zijn plek

Vertroebelde relatie

Volgens journalist Bart Lagae vertroebelde de relatie tussen Man City en de Bruyne in sneltempo. Blessureleed, contractperikelen en de desastreuze resultaten van City zorgden ervoor dat er ruis op de relatie kwam. Dat hoofdtrainer Pep Guardiola vervolgens De Bruyne naar de achtergrond duwde hielp ook niet.

Saudi-Arabië en de VS lonken, maar KDB aast op eerherstel en wil niet op een valse noot afscheid nemen van het topvoetbal. ‘Zijn blessurelast en zijn afscheid van City, dat niet op zijn gehoopte manier verliep, lijken zijn honger om op het hoogste niveau te voetballen, opnieuw te hebben aangescherpt’, klinkt het.

Perfect nieuw project

De Bruyne wacht nu op een perfect project. ‘Door zijn afscheid publiek bekend te maken, en te laten uitschijnen dat hij nog trek heeft in een Europese topclub, rekent hij erop dat er interessante aanbiedingen komen. De Bruyne wil daaruit de meest optimale kiezen. Qua loon en qua levensstandaard, maar ook qua sportief niveau.’

Ook de Rode Duivels en het WK 2026 zijn een grote drijfveer voor De Bruyne. De Europese topclubs zouden alvast op de loer liggen en Engelse concurrenten Man Utd, Chelsea en zelfs Liverpool worden volop genoemd. Die laatstgenoemde was het favoriete team van zijn Engelse opa en KDB is al van kinds af aan supporters van The Reds.

Vind jij dat Kevin De Bruyne in Europa moet blijven volgend seizoen?

Meest recent

'Antwerp casht op revelatie: opvolging al verzekerd'

Er waait een frisse wind bij Antwerp, waar het sinds de overname voorlopig wel nog opvallend rustig ...

1
1
'Buitenkans voor Club Brugge: dure vogel terug op tafel'

Het beloven nog drukke weken te worden bij Club Brugge. Terwijl er ook op uitgaand vlak nog heel wat ...

28
28
'Anderlecht zoekt flankaanvaller: bod op oude bekende'

Na het 1-1 gelijkspel in Zweden moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien te kloppen om door te ...

90
90
Leko hakt knopen door: typeploeg Club Brugge lekt uit

Vrijdag begint Club Brugge al aan het echte werk, want dan staat de Supercup tegen Union op het ...

316
316
Ryanair pakt Cristiano Ronaldo op heerlijke wijze aan

Cristiano Ronaldo blijft verbazen. De Portugese superster is inmiddels veertig jaar oud, maar de ...

139
139
Italiaanse crisis ontspoort: Maldini vertrekt na twee weken

In Italië neemt de crisis bij de nationale voetbalbond steeds grotere proporties aan. ...

45
45
'Anderlecht troeft Standard af: Sibierski wil oude bekende'

RSC Anderlecht haalde tot dusver slechts een drietal verse krachten in huis. Daar moet in de ...

273
273
'Europese ster naar Anfield: Liverpool opent gesprekken'

Liverpool FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van Andoni Iraola. De ...

71
71
Burgess genaturaliseerd tot Belg: "Van Bommel mag me bellen"

Christian Burgess heeft een woelig tussenseizoen achter de rug. De verdediger zag zijn contract bij ...

301
301
'Kassa Anderlecht rinkelt; miljoenenaanwinst plots ver weg'

Terwijl de Europese campagne inmiddels al begonnen is, blijft RSC Anderlecht druk in de weer op de ...

294
294
‘Allegri dumpt Lukaku voor zijn droomspits van 50 miljoen’

Romelu Lukaku krijgt een bijzonder pijnlijke boodschap uit Napels. Massimiliano Allegri lijkt niet ...

489
489
Bruno speelt open kaart: vers bloed bij Anderlecht

In de tweede voorronde van de Europa League moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien uit te ...

308
308
'Club Brugge tast in buidel: drie toptransfers op til'

Club Brugge sloot zijn zomerstage zaterdag af met een 2-1 nederlaag tegen Stade Rennes. Daarmee zit ...

762
762
Marc Coucke zeldzaam openhartig tegenover fans: "Sorry..."

Marc Coucke geniet zichtbaar van de zomer, maar voor de eigenaar van Anderlecht blijft het voetbal ...

426
426
Bruno maakt brokken: trio buitenspel bij Anderlecht

De komende weken moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor tal van overbodige ...

879
879
'Onyedika out: Club Brugge drukt door voor vervanger'

In de oefenmatch tegen Stade Rennes verscheen hij zaterdag nog gewoon aan de aftrap, maar behoudens ...

677
677
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

323
323
Aanwinst bekoort bij Standard: "Een goede mix"

Standard deed al een aantal zeer opmerkelijke transfers. De Rouches haalden onder meer Salieu ...

139
139
'KRC Genk en Dortmund akkoord: recordsom voor Karetsas'

Borussia Dortmund en KRC Genk hebben na wekenlang onderhandelen een akkoord gevonden omtrent de ...

853
853
Zorgen bij Union SG? "Dat kostte hen de titel"

Union SG kent weer een drukke transferzomer. Niemand weet op dit moment of ze echt versterkt zijn. ...

128
128
OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

48
48
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

260
260
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

570
570
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

213
213
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

182
182

Meer sportnieuws