‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

door
‘Vertroebelde relatie duwt De Bruyne naar Europese topclub’

Kevin De Bruyne heeft besloten om te vertrekken bij Manchester City. Na tien jaar trouwe dienst en tal van prijzen zal de Rode Duivel de Engelse grootmacht verlaten. De supporters dachten dat de middenvelder zou uitbollen in Saudi-Arabië of de Verenigde Staten, maar niets lijkt minder waar.

De Bruyne liet na zijn glansprestatie tegen Crystal Palace afgelopen speeldag in de Premier League plots weten open te staan voor een nieuwe Europese uitdaging. Zelfs een Engelse club zou een optie zijn. En dat steekt bij de supporters. De Standaard zocht de grote oorzaak voor die verrassende wending uit.

LEES OOK: De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Vertroebelde relatie

Volgens journalist Bart Lagae vertroebelde de relatie tussen Man City en de Bruyne in sneltempo. Blessureleed, contractperikelen en de desastreuze resultaten van City zorgden ervoor dat er ruis op de relatie kwam. Dat hoofdtrainer Pep Guardiola vervolgens De Bruyne naar de achtergrond duwde hielp ook niet.

Saudi-Arabië en de VS lonken, maar KDB aast op eerherstel en wil niet op een valse noot afscheid nemen van het topvoetbal. ‘Zijn blessurelast en zijn afscheid van City, dat niet op zijn gehoopte manier verliep, lijken zijn honger om op het hoogste niveau te voetballen, opnieuw te hebben aangescherpt’, klinkt het.

Perfect nieuw project

De Bruyne wacht nu op een perfect project. ‘Door zijn afscheid publiek bekend te maken, en te laten uitschijnen dat hij nog trek heeft in een Europese topclub, rekent hij erop dat er interessante aanbiedingen komen. De Bruyne wil daaruit de meest optimale kiezen. Qua loon en qua levensstandaard, maar ook qua sportief niveau.’

Ook de Rode Duivels en het WK 2026 zijn een grote drijfveer voor De Bruyne. De Europese topclubs zouden alvast op de loer liggen en Engelse concurrenten Man Utd, Chelsea en zelfs Liverpool worden volop genoemd. Die laatstgenoemde was het favoriete team van zijn Engelse opa en KDB is al van kinds af aan supporters van The Reds.

Vind jij dat Kevin De Bruyne in Europa moet blijven volgend seizoen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

21
21
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

16
16
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

18
18
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

22
22
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

80
80
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

52
52
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

13
13
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

145
145
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

177
177
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

44
44
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

105
105
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

335
335
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

54
54
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

250
250
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

205
205
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

82
82
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

32
32
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

69
69
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

204
204
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

101
101
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

80
80
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

130
130
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

404
404
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

167
167

Meer sportnieuws