'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

1309 stemmen
'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

Er staat Club Brugge een drukke transferzomer te wachten. Na de sterke prestaties in de Champions League dit seizoen zijn heel wat smaakmakers gegeerd door grote Europese clubs. Voor enkelen barst de strijd stilaan los.

Eén van de jongens die zich dit seizoen het meeste in de kijker speelden, is Joel Ordoñez. De Ecuadoraanse verdediger hield zich makkelijk staande in het kampioenenbal en op amper 20-jarige leeftijd heeft hij nog heel wat progressiemarge.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

Arsenal toont sterke interesse in Ordoñez

Dat zorgt ervoor dat de buitenlandse topclubs in de rij staan en één van hen zou weleens snel in actie kunnen schieten. Met name Arsenal zou zeer gecharmeerd zijn door Ordoñez en hem volgens Just Arsenal al een hele tijd van nabij volgen.

Scouts van de Gunners zouden onder meer in de matchen tegen Antwerp en Genk in de tribune gezeten hebben voor Ordoñez en met positieve rapporten teruggekeerd zijn. Gezien de stevige concurrentie zou Arsenal snel kunnen gaan handelen om andere clubs te snel af te zijn.

Club wil minstens 40 miljoen

Ook Liverpool, AC Milan, Chelsea, Brighton, Newcastle en Aston Villa zouden immers de ontwikkeling van Ordoñez nauwgezet opvolgen. Dat zorgt ervoor dat Club Brugge ook zeer hoog kan mikken wat betreft de transfersom.

Blauw-Zwart zou hopen op een bedrag van maar liefst 40 à 45 miljoen euro. Daarmee zou Ordoñez het Belgische transferrecord kunnen breken, want dat bedraagt momenteel nog altijd 36 miljoen euro voor de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan.

Zal Club hem nog kunnen houden?

Meest recent

Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

20
20
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

4
4
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

40
40
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

34
34
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

475
475
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

375
375
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

131
131
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

23
23
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

282
282
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

293
293
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

308
308
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

298
298
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

335
335
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

170
170
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

489
489
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

232
232
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

328
328
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

420
420
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

139
139
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

83
83
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

57
57

Meer sportnieuws