'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

door
'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

Er staat Club Brugge een drukke transferzomer te wachten. Na de sterke prestaties in de Champions League dit seizoen zijn heel wat smaakmakers gegeerd door grote Europese clubs. Voor enkelen barst de strijd stilaan los.

Eén van de jongens die zich dit seizoen het meeste in de kijker speelden, is Joel Ordoñez. De Ecuadoraanse verdediger hield zich makkelijk staande in het kampioenenbal en op amper 20-jarige leeftijd heeft hij nog heel wat progressiemarge.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Arsenal toont sterke interesse in Ordoñez

Dat zorgt ervoor dat de buitenlandse topclubs in de rij staan en één van hen zou weleens snel in actie kunnen schieten. Met name Arsenal zou zeer gecharmeerd zijn door Ordoñez en hem volgens Just Arsenal al een hele tijd van nabij volgen.

Scouts van de Gunners zouden onder meer in de matchen tegen Antwerp en Genk in de tribune gezeten hebben voor Ordoñez en met positieve rapporten teruggekeerd zijn. Gezien de stevige concurrentie zou Arsenal snel kunnen gaan handelen om andere clubs te snel af te zijn.

Club wil minstens 40 miljoen

Ook Liverpool, AC Milan, Chelsea, Brighton, Newcastle en Aston Villa zouden immers de ontwikkeling van Ordoñez nauwgezet opvolgen. Dat zorgt ervoor dat Club Brugge ook zeer hoog kan mikken wat betreft de transfersom.

Blauw-Zwart zou hopen op een bedrag van maar liefst 40 à 45 miljoen euro. Daarmee zou Ordoñez het Belgische transferrecord kunnen breken, want dat bedraagt momenteel nog altijd 36 miljoen euro voor de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan.

Zal Club hem nog kunnen houden?

Meest recent

'Coorevits hint op avontuur met Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

8
8
'Clement weigert absolute monsteraanbieding'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

12
12
KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

33
33
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

152
152
'Barça pijnlijk de mist in: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

17
17
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

63
63
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

65
65
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

68
68
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

51
51
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

237
237
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

245
245
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

51
51
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

198
198
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

332
332
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

423
423
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

792
792
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

127
127
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

533
533
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

761
761
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

196
196
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

79
79
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

183
183
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98

Meer sportnieuws