'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

door
'Arsenal schiet in actie voor smaakmaker Club Brugge'

Er staat Club Brugge een drukke transferzomer te wachten. Na de sterke prestaties in de Champions League dit seizoen zijn heel wat smaakmakers gegeerd door grote Europese clubs. Voor enkelen barst de strijd stilaan los.

Eén van de jongens die zich dit seizoen het meeste in de kijker speelden, is Joel Ordoñez. De Ecuadoraanse verdediger hield zich makkelijk staande in het kampioenenbal en op amper 20-jarige leeftijd heeft hij nog heel wat progressiemarge.

LEES OOK: 'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Arsenal toont sterke interesse in Ordoñez

Dat zorgt ervoor dat de buitenlandse topclubs in de rij staan en één van hen zou weleens snel in actie kunnen schieten. Met name Arsenal zou zeer gecharmeerd zijn door Ordoñez en hem volgens Just Arsenal al een hele tijd van nabij volgen.

Scouts van de Gunners zouden onder meer in de matchen tegen Antwerp en Genk in de tribune gezeten hebben voor Ordoñez en met positieve rapporten teruggekeerd zijn. Gezien de stevige concurrentie zou Arsenal snel kunnen gaan handelen om andere clubs te snel af te zijn.

Club wil minstens 40 miljoen

Ook Liverpool, AC Milan, Chelsea, Brighton, Newcastle en Aston Villa zouden immers de ontwikkeling van Ordoñez nauwgezet opvolgen. Dat zorgt ervoor dat Club Brugge ook zeer hoog kan mikken wat betreft de transfersom.

Blauw-Zwart zou hopen op een bedrag van maar liefst 40 à 45 miljoen euro. Daarmee zou Ordoñez het Belgische transferrecord kunnen breken, want dat bedraagt momenteel nog altijd 36 miljoen euro voor de transfer van Charles De Ketelaere naar AC Milan.

Zal Club hem nog kunnen houden?

Meest recent

Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

56
56
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

66
66
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

52
52
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

127
127
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

175
175
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

87
87
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

391
391
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

209
209
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

383
383
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

342
342
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

352
352
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

71
71
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

59
59
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

90
90
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

220
220
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

84
84
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

336
336
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

207
207
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

93
93
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

164
164
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

220
220
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

80
80
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

464
464

Meer sportnieuws