TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt nu al zijn eerste zomeraanwinst te gaan strikken. Het lijkt stilaan zeer dicht te staan bij de komst van Ludovit Reis. De Nederlandse middenvelder zou al groen licht gegeven hebben voor de overgang en ook met Hamburg zal Club wel een akkoord vinden. Er wordt gesproken over een transfersom rond de 5 miljoen euro.

Bij Antwerp lijken ze ook een fraaie slag te slaan. De Great Old zou dicht bij een akkoord staan met Jeoffrey Mbambi, een amper 14-jarig jeugdproduct dat nu al zeer gegeerd is. De spits genoot interesse van andere Belgische topclubs, maar ook Ajax, Lille en Inter zouden al aan zijn mouw trekken. Desondanks zou het toptalent willen doorbreken op de Bosuil.

Anderlecht hakt stilaan knopen door naar volgend seizoen door. Zo lijkt het verhaal van Samuel Edozie in het Lotto Park helemaal voorbij. Sowieso leek de kans al miniem dat de huurling van Southampton zou blijven, maar de laatste wedstrijden werd hij door Besnik Hasi helemaal opzijgeschoven.

Aan inkomende zijde zou Anderlecht dan weer volop bezig zijn met Mihajlo Cvetkovic. De onderhandelingen met de 18-jarige spits van Cukaricki zijn aan de gang en zijn komst lijkt nabij. Paars-Wit zou rond de 4 miljoen euro moeten neertellen voor zijn komst.

Zulte Waregem weet nog niet of het volgend seizoen in 1A of 1B zal spelen, maar maakt wel werk van versterking. Het zou azen op Arafat Doumbia, een 20-jarige Ivoriaanse jeugdinternational. De middenvelder is actief bij het Algerijnse Belouizdad en wordt ook het hof gemaakt door Esperance de Tunis, Lorient en Nancy.

Bij AA Gent dreigen ze alsmaar meer afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Het deed Jordan Torunarigha een nieuw voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar dat werd door de verdediger voorlopig geweigerd. Hij wil nog afwachten welke aanbiedingen van andere teams er binnenkomen.

KRC Genk zal in de zomer ook het vertrek van enkele sterkhouders moeten vrezen. Tolu Arokodare lijkt bijvoorbeeld niet te houden te worden en een eerste gegadigde zou zich al gemeld hebben. Newcastle United zou al contact opgenomen hebben met Genk, dat 17 miljoen euro zou willen vangen voor zijn topschutter.

Zal Reis een aanwinst blijken voor Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

17
17
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

62
62
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

81
81
Ziet Anderlecht ‘droomdeal’ van 10 miljoen in rook opgaan?

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat ze in 2026 een aantal spelers voor grof geld kunnen verkopen. Maar ...

116
116
Leko krijgt meteen forse waarschuwing bij Club Brugge

Woensdagavond in het Champions League-duel tegen Arsenal FC, maakt Ivan Leko zijn grote rentree als ...

227
227
Van Gucht in de clinch op VRT-sportredactie: "Hij lag nog in bed"

Ruben Van Gucht zit in een storm die maar niet gaat liggen. Nadat hij de voorbije maanden al opviel ...

92
92
Fink betrapt op grove uitschuiver: "Een no-brainer"

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

138
138
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

173
173
'Leko verlekkert zich: Club pakt zwaar uit op transfermarkt'

De sportieve leiding van Club Brugge zorgde deze week voor een schokgolf door een trainerswissel ...

458
458
'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

711
711
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

382
382
'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

238
238
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

363
363
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

129
129
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

586
586
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

183
183
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

64
64
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

66
66
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

74
74
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

150
150
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

336
336
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

259
259
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

401
401
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

60
60
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

426
426

Meer sportnieuws