TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt nu al zijn eerste zomeraanwinst te gaan strikken. Het lijkt stilaan zeer dicht te staan bij de komst van Ludovit Reis. De Nederlandse middenvelder zou al groen licht gegeven hebben voor de overgang en ook met Hamburg zal Club wel een akkoord vinden. Er wordt gesproken over een transfersom rond de 5 miljoen euro.

Bij Antwerp lijken ze ook een fraaie slag te slaan. De Great Old zou dicht bij een akkoord staan met Jeoffrey Mbambi, een amper 14-jarig jeugdproduct dat nu al zeer gegeerd is. De spits genoot interesse van andere Belgische topclubs, maar ook Ajax, Lille en Inter zouden al aan zijn mouw trekken. Desondanks zou het toptalent willen doorbreken op de Bosuil.

Anderlecht hakt stilaan knopen door naar volgend seizoen door. Zo lijkt het verhaal van Samuel Edozie in het Lotto Park helemaal voorbij. Sowieso leek de kans al miniem dat de huurling van Southampton zou blijven, maar de laatste wedstrijden werd hij door Besnik Hasi helemaal opzijgeschoven.

Aan inkomende zijde zou Anderlecht dan weer volop bezig zijn met Mihajlo Cvetkovic. De onderhandelingen met de 18-jarige spits van Cukaricki zijn aan de gang en zijn komst lijkt nabij. Paars-Wit zou rond de 4 miljoen euro moeten neertellen voor zijn komst.

Zulte Waregem weet nog niet of het volgend seizoen in 1A of 1B zal spelen, maar maakt wel werk van versterking. Het zou azen op Arafat Doumbia, een 20-jarige Ivoriaanse jeugdinternational. De middenvelder is actief bij het Algerijnse Belouizdad en wordt ook het hof gemaakt door Esperance de Tunis, Lorient en Nancy.

Bij AA Gent dreigen ze alsmaar meer afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Het deed Jordan Torunarigha een nieuw voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar dat werd door de verdediger voorlopig geweigerd. Hij wil nog afwachten welke aanbiedingen van andere teams er binnenkomen.

KRC Genk zal in de zomer ook het vertrek van enkele sterkhouders moeten vrezen. Tolu Arokodare lijkt bijvoorbeeld niet te houden te worden en een eerste gegadigde zou zich al gemeld hebben. Newcastle United zou al contact opgenomen hebben met Genk, dat 17 miljoen euro zou willen vangen voor zijn topschutter.

Zal Reis een aanwinst blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

46
46
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

13
13
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

28
28
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

134
134
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

194
194
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

166
166
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

253
253
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

75
75
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

170
170
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

172
172
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

936
936
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

114
114
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

335
335
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

480
480
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

200
200
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

237
237
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

270
270
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

422
422
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

707
707

Meer sportnieuws