TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt nu al zijn eerste zomeraanwinst te gaan strikken. Het lijkt stilaan zeer dicht te staan bij de komst van Ludovit Reis. De Nederlandse middenvelder zou al groen licht gegeven hebben voor de overgang en ook met Hamburg zal Club wel een akkoord vinden. Er wordt gesproken over een transfersom rond de 5 miljoen euro.

Bij Antwerp lijken ze ook een fraaie slag te slaan. De Great Old zou dicht bij een akkoord staan met Jeoffrey Mbambi, een amper 14-jarig jeugdproduct dat nu al zeer gegeerd is. De spits genoot interesse van andere Belgische topclubs, maar ook Ajax, Lille en Inter zouden al aan zijn mouw trekken. Desondanks zou het toptalent willen doorbreken op de Bosuil.

Anderlecht hakt stilaan knopen door naar volgend seizoen door. Zo lijkt het verhaal van Samuel Edozie in het Lotto Park helemaal voorbij. Sowieso leek de kans al miniem dat de huurling van Southampton zou blijven, maar de laatste wedstrijden werd hij door Besnik Hasi helemaal opzijgeschoven.

Aan inkomende zijde zou Anderlecht dan weer volop bezig zijn met Mihajlo Cvetkovic. De onderhandelingen met de 18-jarige spits van Cukaricki zijn aan de gang en zijn komst lijkt nabij. Paars-Wit zou rond de 4 miljoen euro moeten neertellen voor zijn komst.

Zulte Waregem weet nog niet of het volgend seizoen in 1A of 1B zal spelen, maar maakt wel werk van versterking. Het zou azen op Arafat Doumbia, een 20-jarige Ivoriaanse jeugdinternational. De middenvelder is actief bij het Algerijnse Belouizdad en wordt ook het hof gemaakt door Esperance de Tunis, Lorient en Nancy.

Bij AA Gent dreigen ze alsmaar meer afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Het deed Jordan Torunarigha een nieuw voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar dat werd door de verdediger voorlopig geweigerd. Hij wil nog afwachten welke aanbiedingen van andere teams er binnenkomen.

KRC Genk zal in de zomer ook het vertrek van enkele sterkhouders moeten vrezen. Tolu Arokodare lijkt bijvoorbeeld niet te houden te worden en een eerste gegadigde zou zich al gemeld hebben. Newcastle United zou al contact opgenomen hebben met Genk, dat 17 miljoen euro zou willen vangen voor zijn topschutter.

Zal Reis een aanwinst blijken voor Club Brugge?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

12
12
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

67
67
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

41
41
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

43
43
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

129
129
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

75
75
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

320
320
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

137
137
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

65
65
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

325
325
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

152
152
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

579
579
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

63
63
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

281
281
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

229
229
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

184
184
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

159
159
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

216
216
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

318
318
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

302
302
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

91
91
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

56
56

Meer sportnieuws