TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

667
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge slaat toe, Antwerp troeft topclubs af'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt nu al zijn eerste zomeraanwinst te gaan strikken. Het lijkt stilaan zeer dicht te staan bij de komst van Ludovit Reis. De Nederlandse middenvelder zou al groen licht gegeven hebben voor de overgang en ook met Hamburg zal Club wel een akkoord vinden. Er wordt gesproken over een transfersom rond de 5 miljoen euro.

Bij Antwerp lijken ze ook een fraaie slag te slaan. De Great Old zou dicht bij een akkoord staan met Jeoffrey Mbambi, een amper 14-jarig jeugdproduct dat nu al zeer gegeerd is. De spits genoot interesse van andere Belgische topclubs, maar ook Ajax, Lille en Inter zouden al aan zijn mouw trekken. Desondanks zou het toptalent willen doorbreken op de Bosuil.

Anderlecht hakt stilaan knopen door naar volgend seizoen door. Zo lijkt het verhaal van Samuel Edozie in het Lotto Park helemaal voorbij. Sowieso leek de kans al miniem dat de huurling van Southampton zou blijven, maar de laatste wedstrijden werd hij door Besnik Hasi helemaal opzijgeschoven.

Aan inkomende zijde zou Anderlecht dan weer volop bezig zijn met Mihajlo Cvetkovic. De onderhandelingen met de 18-jarige spits van Cukaricki zijn aan de gang en zijn komst lijkt nabij. Paars-Wit zou rond de 4 miljoen euro moeten neertellen voor zijn komst.

Zulte Waregem weet nog niet of het volgend seizoen in 1A of 1B zal spelen, maar maakt wel werk van versterking. Het zou azen op Arafat Doumbia, een 20-jarige Ivoriaanse jeugdinternational. De middenvelder is actief bij het Algerijnse Belouizdad en wordt ook het hof gemaakt door Esperance de Tunis, Lorient en Nancy.

Bij AA Gent dreigen ze alsmaar meer afscheid te moeten nemen van een sterkhouder. Het deed Jordan Torunarigha een nieuw voorstel om zijn aflopende contract te verlengen, maar dat werd door de verdediger voorlopig geweigerd. Hij wil nog afwachten welke aanbiedingen van andere teams er binnenkomen.

KRC Genk zal in de zomer ook het vertrek van enkele sterkhouders moeten vrezen. Tolu Arokodare lijkt bijvoorbeeld niet te houden te worden en een eerste gegadigde zou zich al gemeld hebben. Newcastle United zou al contact opgenomen hebben met Genk, dat 17 miljoen euro zou willen vangen voor zijn topschutter.

Zal Reis een aanwinst blijken voor Club Brugge?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

3
3
Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

54
54
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

64
64
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

663
663
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

181
181
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

174
174
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

185
185
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

62
62
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

163
163
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

184
184
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

82
82
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

66
66
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

27
27
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

108
108
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

278
278
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

185
185
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

421
421
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

349
349
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

145
145
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

158
158
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

255
255
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

230
230
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

294
294
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

337
337
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

253
253

Meer sportnieuws