Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

918 stemmen
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het klopte leider KRC Genk met 1-0 en naderde zo tot op één punt van de Limburgers. Daardoor heeft het zijn lot helemaal in eigen handen voor een tweede titel op rij.

Het kan zo een seizoen voor de geschiedenisboeken worden voor Club. Het speelt op 4 mei immers ook nog de bekerfinale tegen Anderlecht en kan de eerste dubbel sinds 1996 pakken. Bovendien schopte Blauw-Zwart het in de Champions League ook tot de achtste finales.

LEES OOK: Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Joos vindt dat Hayen meer lof verdient

Dat zijn zeer straffe prestaties en Filip Joos vindt het dan ook vreemd dat één pion niet meer lof krijgt. Er was de voorbije maanden veel te doen over de ontwikkeling van spelers als Seys, Jashari, Tzolis en Talbi, terwijl Mechele en Vanaken ook een soort renaissance beleefden en terugkeerden bij de Rode Duivels.

Maar over het werk van trainer Nicky Hayen wordt er volgens Joos niet genoeg gesproken. "Die blijft zo onder de radar", verbaast hij zich in 90 Minutes. "Hoe hij die ploeg laat spelen... Als ik de infiltraties van Mechele zie: als dat bij Guardiola gebeurt, worden er thesissen over geschreven."

Hayen té bescheiden?

"Er mogen wel iets meer credits voor Nicky Hayen komen", vindt Joos dan ook. "Men zegt wel dat hij de beste ploeg heeft, maar ze doen echt wel iets heel goed, met De Cuyper ook. Het is echt meer dan gewoon elf man op het veld zetten."

Joos denkt dat het gebrek aan erkenning voor Hayen te maken heeft met zijn bescheiden carrière als speler, wat van hem niet meteen de meest flitsende naam maakt. Daarnaast zoekt Hayen de spotlights ook zelf niet op. "Dat is toch echt één van de meest bescheiden trainers die je hebt", besluit de commentator.

Verdient het werk van Hayen meer lof?

Meest recent

Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

30
30
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

41
41
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

22
22
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

53
53
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

179
179
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

61
61
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

358
358
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

271
271
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

106
106
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

163
163
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

510
510
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

369
369
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

114
114
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

338
338
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

214
214
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

252
252
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

160
160
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

94
94
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

540
540
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

461
461
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

566
566
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1082
1082
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

973
973
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

315
315
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

635
635

Meer sportnieuws