Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

918
Joos vindt deze Club Brugge-pion grof onderschat

Club Brugge is er vorig weekend in geslaagd om de titelstrijd weer helemaal open te gooien. Het klopte leider KRC Genk met 1-0 en naderde zo tot op één punt van de Limburgers. Daardoor heeft het zijn lot helemaal in eigen handen voor een tweede titel op rij.

Het kan zo een seizoen voor de geschiedenisboeken worden voor Club. Het speelt op 4 mei immers ook nog de bekerfinale tegen Anderlecht en kan de eerste dubbel sinds 1996 pakken. Bovendien schopte Blauw-Zwart het in de Champions League ook tot de achtste finales.

LEES OOK: Schoktransfer Sergio Ramos naar de Premier League?

Joos vindt dat Hayen meer lof verdient

Dat zijn zeer straffe prestaties en Filip Joos vindt het dan ook vreemd dat één pion niet meer lof krijgt. Er was de voorbije maanden veel te doen over de ontwikkeling van spelers als Seys, Jashari, Tzolis en Talbi, terwijl Mechele en Vanaken ook een soort renaissance beleefden en terugkeerden bij de Rode Duivels.

Maar over het werk van trainer Nicky Hayen wordt er volgens Joos niet genoeg gesproken. "Die blijft zo onder de radar", verbaast hij zich in 90 Minutes. "Hoe hij die ploeg laat spelen... Als ik de infiltraties van Mechele zie: als dat bij Guardiola gebeurt, worden er thesissen over geschreven."

Hayen té bescheiden?

"Er mogen wel iets meer credits voor Nicky Hayen komen", vindt Joos dan ook. "Men zegt wel dat hij de beste ploeg heeft, maar ze doen echt wel iets heel goed, met De Cuyper ook. Het is echt meer dan gewoon elf man op het veld zetten."

Joos denkt dat het gebrek aan erkenning voor Hayen te maken heeft met zijn bescheiden carrière als speler, wat van hem niet meteen de meest flitsende naam maakt. Daarnaast zoekt Hayen de spotlights ook zelf niet op. "Dat is toch echt één van de meest bescheiden trainers die je hebt", besluit de commentator.

Verdient het werk van Hayen meer lof?

Meest recent

Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

1
1
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

15
15
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

9
9
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met 'stunt'

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

55
55
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

128
128
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

50
50
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

15
15
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

17
17
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

12
12
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

246
246
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

184
184
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

71
71
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

213
213
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

60
60
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

59
59
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

19
19
Thibaut Courtois zorgt voor wondermooi sportverhaal

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

57
57
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

345
345
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

317
317
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

754
754
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

334
334
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

77
77
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

396
396
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

244
244
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

155
155

Meer sportnieuws