Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

door
Cristiano Ronaldo komt met compliment voor verrassende Belg

Cristiano Ronaldo scoort nog altijd aan de lopende band bij Al-Nassr, waar zijn teller in deze jaargang toch alweer op 32 doelpunten in 35 wedstrijden staat. Af en toe komt hij dezer dagen in de Saudische competitie af en toe ook een Belg tegen.

Er zijn tegenwoordig vier Belgen aan de slag in de Saudi Pro League: Yannick Carrasco (Al-Shabab), Matteo Dams (Al-Ahli), Koen Casteels (Al-Qadsiah) en Gaëtan Coucke (Al-Orubah). Maar het was een verrassende andere landgenoot die complimenten kreeg van de Portugese ster.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

Lambrechts krijgt complimenten van Ronaldo

Vorig weekend dook plots Erik Lambrechts immers op in Saudi-Arabië. De scheidsrechter uit ons land mocht de wedstrijd tussen Al-Nassr en Al-Riyadh fluiten. Hij geeft in Het Nieuwsblad aan dat Ronaldo hem na de match kwam feliciteren met zijn prestatie.

"Jazeker. Hij stuurde ook de protesterende spelers van de tegenstander weg. Het is niet meteen iets wat je van hem zou verwachten, maar dat maakt het niet minder fijn natuurlijk", toon Lambrechts zich zeer tevreden.

Niet onder de indruk van wereldster

Lambrechts vond zijn uitstapje naar Saudi-Arabië en ontmoeting met Ronaldo een mooie ervaring, maar al te zwaar onder de indruk was hij desondanks niet wanneer de vedette plots naast hem stond.

"Niet echt. Ik heb nooit echt idolen gehad, dus als er dan zo’n wereldster naast je staat in de tunnel of op het veld, dan heeft dat niet zo’n impact", geeft hij nog mee.

Vind je hem een goede scheidsrechter?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

58
58
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

157
157
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

81
81
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

55
55
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1005
1005
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

175
175
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

204
204
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

292
292
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

151
151
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

699
699
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

180
180
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

120
120
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

315
315
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

324
324
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

185
185

Meer sportnieuws