'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

287 stemmen
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

De focus ligt nu uiteraard eerst nog op de komende weken, maar nadien ligt er in Anderlecht hoe dan ook bijzonder veel werk op de plank. Olivier Renard blijkt dan ook al naarstig op zoek naar versterking. In één dossier zou de sportief directeur van Paars-Wit alvast van plan zijn om door te drukken.

Vooral centraal achterin en op het middenveld staat er volgende zomer heel wat uitgaand verkeer op til, maar ook voorin moeten de Brusselaars waarschijnlijk opnieuw vanaf nul beginnen. Hoewel dat vooralsnog niet formeel wordt bevestigd lijkt de kans namelijk groot dat Kasper Dolberg bezig is aan zijn laatste maanden in het Lotto Park. Zijn back-up Luis Vazquez viel dan weer door de mand en mag daarom wellicht eveneens andere oorden opzoeken.

LEES OOK: 'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSCA wil Cvetkovic

Diep in de punt zouden er zo plots niet één maar twee vacatures open komen te staan. Tenslotte lijkt het voor Keisuke Goto nog te vroeg om het volledige gewicht van de aanval op zijn frêle schouders te dragen. En dus zoekt Renard naar een nieuwe spits. In die zoektocht heeft hij naar verluidt nog altijd een boontje voor Mihajlo Cvetkovic, wiens naam in januari al de ronde deed. Meer nog: volgens Duitse bronnen beschikt Anderlecht over de beste papieren.

Diverse media bevestigen nu ook dat de pas 18-jarige Serviër, in zijn thuisland reeds goed voor 11 goals en twee assists in 57 optredens voor Cukaricki, op de verlanglijst staat in Neerpede. Het Laatste Nieuws stelt dat er al gesprekken plaatsvonden met de entourage van Cvetkovic, bij wie zijn landgenoot Jan-Carlo Simic al een goed woordje deed. Mede daarom zou de recordkampioen kapers op de kust zoals Keulen, Nürnberg en Malmö kunnen aftroeven.

Prioriteit voor Renard

Ook volgens La Dernière Heure is de interesse in de eenmalig international concreet. "Cvetkovic is een prioriteit. Zijn komst is nog niet rond, maar Anderlecht heeft er vertrouwen in, zo horen we", kan de deal wel eens snel worden afgerond. Dankzij zijn aflopend contract zou het prijskaartje van de tiener iets minder dan vier miljoen bedragen. Ook bij Het Nieuwsblad luidt het dat Anderlecht zich in polepositie bevindt en voorbereidingen treft om door te duwen.

"Navraag leert ons dat Cvetkovic zeker een piste is die paars-wit met belangstelling volgt, maar dat het dossier (nog) niet zo vergevorderd is als wordt beweerd. De Brusselaars informeerden al in januari naar de aanvaller en daarna zijn er nog gesprekken geweest", blijft de krant wel nog iets voorzichtiger. Net als transfergoeroe Sacha Tavolieri, volgens wie er sinds de wintermercato nog geen vooruitgang werd geboekt in het dossier. Wordt wellicht vervolgd.

RSCA zal Dolberg missen

Meest recent

Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

28
28
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

76
76
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

44
44
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

75
75
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

65
65
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

46
46
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

198
198
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

84
84
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

295
295
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

318
318
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

87
87
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

338
338
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

483
483
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

339
339
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

431
431
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

157
157
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

77
77
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

136
136
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

114
114
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

57
57
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

233
233
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

303
303
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

83
83

Meer sportnieuws