'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

door
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

De focus ligt nu uiteraard eerst nog op de komende weken, maar nadien ligt er in Anderlecht hoe dan ook bijzonder veel werk op de plank. Olivier Renard blijkt dan ook al naarstig op zoek naar versterking. In één dossier zou de sportief directeur van Paars-Wit alvast van plan zijn om door te drukken.

Vooral centraal achterin en op het middenveld staat er volgende zomer heel wat uitgaand verkeer op til, maar ook voorin moeten de Brusselaars waarschijnlijk opnieuw vanaf nul beginnen. Hoewel dat vooralsnog niet formeel wordt bevestigd lijkt de kans namelijk groot dat Kasper Dolberg bezig is aan zijn laatste maanden in het Lotto Park. Zijn back-up Luis Vazquez viel dan weer door de mand en mag daarom wellicht eveneens andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSCA wil Cvetkovic

Diep in de punt zouden er zo plots niet één maar twee vacatures open komen te staan. Tenslotte lijkt het voor Keisuke Goto nog te vroeg om het volledige gewicht van de aanval op zijn frêle schouders te dragen. En dus zoekt Renard naar een nieuwe spits. In die zoektocht heeft hij naar verluidt nog altijd een boontje voor Mihajlo Cvetkovic, wiens naam in januari al de ronde deed. Meer nog: volgens Duitse bronnen beschikt Anderlecht over de beste papieren.

Diverse media bevestigen nu ook dat de pas 18-jarige Serviër, in zijn thuisland reeds goed voor 11 goals en twee assists in 57 optredens voor Cukaricki, op de verlanglijst staat in Neerpede. Het Laatste Nieuws stelt dat er al gesprekken plaatsvonden met de entourage van Cvetkovic, bij wie zijn landgenoot Jan-Carlo Simic al een goed woordje deed. Mede daarom zou de recordkampioen kapers op de kust zoals Keulen, Nürnberg en Malmö kunnen aftroeven.

Prioriteit voor Renard

Ook volgens La Dernière Heure is de interesse in de eenmalig international concreet. "Cvetkovic is een prioriteit. Zijn komst is nog niet rond, maar Anderlecht heeft er vertrouwen in, zo horen we", kan de deal wel eens snel worden afgerond. Dankzij zijn aflopend contract zou het prijskaartje van de tiener iets minder dan vier miljoen bedragen. Ook bij Het Nieuwsblad luidt het dat Anderlecht zich in polepositie bevindt en voorbereidingen treft om door te duwen.

"Navraag leert ons dat Cvetkovic zeker een piste is die paars-wit met belangstelling volgt, maar dat het dossier (nog) niet zo vergevorderd is als wordt beweerd. De Brusselaars informeerden al in januari naar de aanvaller en daarna zijn er nog gesprekken geweest", blijft de krant wel nog iets voorzichtiger. Net als transfergoeroe Sacha Tavolieri, volgens wie er sinds de wintermercato nog geen vooruitgang werd geboekt in het dossier. Wordt wellicht vervolgd.

RSCA zal Dolberg missen

Meest recent

Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

34
34
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

80
80
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

16
16
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

25
25
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

79
79
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

141
141
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

233
233
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

404
404
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

175
175
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

160
160
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

148
148
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

135
135
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

423
423
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

274
274
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

961
961
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

588
588
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

67
67
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

504
504
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

151
151
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

161
161
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

308
308
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

139
139
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

85
85
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

284
284
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

139
139

Meer sportnieuws