'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

287 stemmen
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

De focus ligt nu uiteraard eerst nog op de komende weken, maar nadien ligt er in Anderlecht hoe dan ook bijzonder veel werk op de plank. Olivier Renard blijkt dan ook al naarstig op zoek naar versterking. In één dossier zou de sportief directeur van Paars-Wit alvast van plan zijn om door te drukken.

Vooral centraal achterin en op het middenveld staat er volgende zomer heel wat uitgaand verkeer op til, maar ook voorin moeten de Brusselaars waarschijnlijk opnieuw vanaf nul beginnen. Hoewel dat vooralsnog niet formeel wordt bevestigd lijkt de kans namelijk groot dat Kasper Dolberg bezig is aan zijn laatste maanden in het Lotto Park. Zijn back-up Luis Vazquez viel dan weer door de mand en mag daarom wellicht eveneens andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSCA wil Cvetkovic

Diep in de punt zouden er zo plots niet één maar twee vacatures open komen te staan. Tenslotte lijkt het voor Keisuke Goto nog te vroeg om het volledige gewicht van de aanval op zijn frêle schouders te dragen. En dus zoekt Renard naar een nieuwe spits. In die zoektocht heeft hij naar verluidt nog altijd een boontje voor Mihajlo Cvetkovic, wiens naam in januari al de ronde deed. Meer nog: volgens Duitse bronnen beschikt Anderlecht over de beste papieren.

Diverse media bevestigen nu ook dat de pas 18-jarige Serviër, in zijn thuisland reeds goed voor 11 goals en twee assists in 57 optredens voor Cukaricki, op de verlanglijst staat in Neerpede. Het Laatste Nieuws stelt dat er al gesprekken plaatsvonden met de entourage van Cvetkovic, bij wie zijn landgenoot Jan-Carlo Simic al een goed woordje deed. Mede daarom zou de recordkampioen kapers op de kust zoals Keulen, Nürnberg en Malmö kunnen aftroeven.

Prioriteit voor Renard

Ook volgens La Dernière Heure is de interesse in de eenmalig international concreet. "Cvetkovic is een prioriteit. Zijn komst is nog niet rond, maar Anderlecht heeft er vertrouwen in, zo horen we", kan de deal wel eens snel worden afgerond. Dankzij zijn aflopend contract zou het prijskaartje van de tiener iets minder dan vier miljoen bedragen. Ook bij Het Nieuwsblad luidt het dat Anderlecht zich in polepositie bevindt en voorbereidingen treft om door te duwen.

"Navraag leert ons dat Cvetkovic zeker een piste is die paars-wit met belangstelling volgt, maar dat het dossier (nog) niet zo vergevorderd is als wordt beweerd. De Brusselaars informeerden al in januari naar de aanvaller en daarna zijn er nog gesprekken geweest", blijft de krant wel nog iets voorzichtiger. Net als transfergoeroe Sacha Tavolieri, volgens wie er sinds de wintermercato nog geen vooruitgang werd geboekt in het dossier. Wordt wellicht vervolgd.

RSCA zal Dolberg missen

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

53
53
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

346
346
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

207
207
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws