'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

287 stemmen
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

De focus ligt nu uiteraard eerst nog op de komende weken, maar nadien ligt er in Anderlecht hoe dan ook bijzonder veel werk op de plank. Olivier Renard blijkt dan ook al naarstig op zoek naar versterking. In één dossier zou de sportief directeur van Paars-Wit alvast van plan zijn om door te drukken.

Vooral centraal achterin en op het middenveld staat er volgende zomer heel wat uitgaand verkeer op til, maar ook voorin moeten de Brusselaars waarschijnlijk opnieuw vanaf nul beginnen. Hoewel dat vooralsnog niet formeel wordt bevestigd lijkt de kans namelijk groot dat Kasper Dolberg bezig is aan zijn laatste maanden in het Lotto Park. Zijn back-up Luis Vazquez viel dan weer door de mand en mag daarom wellicht eveneens andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSCA wil Cvetkovic

Diep in de punt zouden er zo plots niet één maar twee vacatures open komen te staan. Tenslotte lijkt het voor Keisuke Goto nog te vroeg om het volledige gewicht van de aanval op zijn frêle schouders te dragen. En dus zoekt Renard naar een nieuwe spits. In die zoektocht heeft hij naar verluidt nog altijd een boontje voor Mihajlo Cvetkovic, wiens naam in januari al de ronde deed. Meer nog: volgens Duitse bronnen beschikt Anderlecht over de beste papieren.

Diverse media bevestigen nu ook dat de pas 18-jarige Serviër, in zijn thuisland reeds goed voor 11 goals en twee assists in 57 optredens voor Cukaricki, op de verlanglijst staat in Neerpede. Het Laatste Nieuws stelt dat er al gesprekken plaatsvonden met de entourage van Cvetkovic, bij wie zijn landgenoot Jan-Carlo Simic al een goed woordje deed. Mede daarom zou de recordkampioen kapers op de kust zoals Keulen, Nürnberg en Malmö kunnen aftroeven.

Prioriteit voor Renard

Ook volgens La Dernière Heure is de interesse in de eenmalig international concreet. "Cvetkovic is een prioriteit. Zijn komst is nog niet rond, maar Anderlecht heeft er vertrouwen in, zo horen we", kan de deal wel eens snel worden afgerond. Dankzij zijn aflopend contract zou het prijskaartje van de tiener iets minder dan vier miljoen bedragen. Ook bij Het Nieuwsblad luidt het dat Anderlecht zich in polepositie bevindt en voorbereidingen treft om door te duwen.

"Navraag leert ons dat Cvetkovic zeker een piste is die paars-wit met belangstelling volgt, maar dat het dossier (nog) niet zo vergevorderd is als wordt beweerd. De Brusselaars informeerden al in januari naar de aanvaller en daarna zijn er nog gesprekken geweest", blijft de krant wel nog iets voorzichtiger. Net als transfergoeroe Sacha Tavolieri, volgens wie er sinds de wintermercato nog geen vooruitgang werd geboekt in het dossier. Wordt wellicht vervolgd.

RSCA zal Dolberg missen

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

8
8
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

44
44
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

91
91
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

45
45
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

32
32
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

226
226
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

77
77
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

130
130
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

353
353
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

99
99
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

268
268
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

436
436
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

254
254
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

800
800
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

380
380
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

288
288
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

289
289
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

80
80
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

572
572
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

297
297
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

281
281
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

338
338
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1338
1338
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

590
590

Meer sportnieuws