'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

door
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor opvolger Dolberg'

De focus ligt nu uiteraard eerst nog op de komende weken, maar nadien ligt er in Anderlecht hoe dan ook bijzonder veel werk op de plank. Olivier Renard blijkt dan ook al naarstig op zoek naar versterking. In één dossier zou de sportief directeur van Paars-Wit alvast van plan zijn om door te drukken.

Vooral centraal achterin en op het middenveld staat er volgende zomer heel wat uitgaand verkeer op til, maar ook voorin moeten de Brusselaars waarschijnlijk opnieuw vanaf nul beginnen. Hoewel dat vooralsnog niet formeel wordt bevestigd lijkt de kans namelijk groot dat Kasper Dolberg bezig is aan zijn laatste maanden in het Lotto Park. Zijn back-up Luis Vazquez viel dan weer door de mand en mag daarom wellicht eveneens andere oorden opzoeken.

LEES OOK: Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSCA wil Cvetkovic

Diep in de punt zouden er zo plots niet één maar twee vacatures open komen te staan. Tenslotte lijkt het voor Keisuke Goto nog te vroeg om het volledige gewicht van de aanval op zijn frêle schouders te dragen. En dus zoekt Renard naar een nieuwe spits. In die zoektocht heeft hij naar verluidt nog altijd een boontje voor Mihajlo Cvetkovic, wiens naam in januari al de ronde deed. Meer nog: volgens Duitse bronnen beschikt Anderlecht over de beste papieren.

Diverse media bevestigen nu ook dat de pas 18-jarige Serviër, in zijn thuisland reeds goed voor 11 goals en twee assists in 57 optredens voor Cukaricki, op de verlanglijst staat in Neerpede. Het Laatste Nieuws stelt dat er al gesprekken plaatsvonden met de entourage van Cvetkovic, bij wie zijn landgenoot Jan-Carlo Simic al een goed woordje deed. Mede daarom zou de recordkampioen kapers op de kust zoals Keulen, Nürnberg en Malmö kunnen aftroeven.

Prioriteit voor Renard

Ook volgens La Dernière Heure is de interesse in de eenmalig international concreet. "Cvetkovic is een prioriteit. Zijn komst is nog niet rond, maar Anderlecht heeft er vertrouwen in, zo horen we", kan de deal wel eens snel worden afgerond. Dankzij zijn aflopend contract zou het prijskaartje van de tiener iets minder dan vier miljoen bedragen. Ook bij Het Nieuwsblad luidt het dat Anderlecht zich in polepositie bevindt en voorbereidingen treft om door te duwen.

"Navraag leert ons dat Cvetkovic zeker een piste is die paars-wit met belangstelling volgt, maar dat het dossier (nog) niet zo vergevorderd is als wordt beweerd. De Brusselaars informeerden al in januari naar de aanvaller en daarna zijn er nog gesprekken geweest", blijft de krant wel nog iets voorzichtiger. Net als transfergoeroe Sacha Tavolieri, volgens wie er sinds de wintermercato nog geen vooruitgang werd geboekt in het dossier. Wordt wellicht vervolgd.

RSCA zal Dolberg missen

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

3
3
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

4
4
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

62
62
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

55
55
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

81
81
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

131
131
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

157
157
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

7
7
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

285
285
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

48
48
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

140
140
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

190
190
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

48
48
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

185
185
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

235
235
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

117
117
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

151
151
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

66
66
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

519
519
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

45
45
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

118
118
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

306
306
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

70
70
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

443
443
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

478
478

Meer sportnieuws