Toch maar snel oproepen? Bounida tovert alweer bij Ajax

196 stemmen
Toch maar snel oproepen? Bounida tovert alweer bij Ajax

Rayane Bounida was in de jeugd van RSC Anderlecht een internetfenomeen, maar na zijn overstap naar Ajax is de Belgische Marokkaan uitgegroeid tot een regelrechte sensatie op de Nederlandse velden. Bij Jong Ajax maakt Bounida erg veel indruk.

Niet enkel met doelpunten en assists, maar ook met onnavolgbare dribbels. Bounida deed monden openvallen met een prachtige actie in de Keuken Kampioen Divisie. De aanvallende middenvelder gaf een geweldige panna na een technisch hoogstandje.

LEES OOK: 'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Genieten geblazen

Het is dit seizoen genieten geblazen voor de 19-jarige Bounida. De Belgische jeugdinternational krijgt volop zijn kansen bij Jong Ajax in de Nederlandse tweede klasse en sporadisch neemt coach Francesco Farioli het jeugdproduct van RSC Anderlecht ook op in de A-kern.

Zo mocht Bounida zijn debuut al maken en mocht hij zelfs al proeven van de klassieker tegen Feyenoord. Het supertalent werd opgenomen in de selectie en dat was uiteindelijk ook wat hem over de streep trok om een nieuw contract in Amsterdam te tekenen.

Rode Duivels?

Bounida wordt gezien als één van de grootste talenten van het moment en de middenvelder kan zowel voor de Belgische als voor de Marokkaanse nationale ploeg kiezen. Bounida is de aanvoerder van de U19, maar dat wilt niets zeggen zolang hij geen caps speelt voor de A-kern.

Misschien moet Rudi Garcia toch maar overwegen om Bounida zo snel mogelijk op te roepen zodat een Konstantinos Karetsas-scenario wordt vermeden. De Griek speelde in de jeugdelftallen van België, maar koos uiteindelijk toch voor een interlandcarrière bij Griekenland.

Moet Rudi Garcia toptalent Bounida zo snel mogelijk oproepen voor de Rode Duivels?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

86
86
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

141
141
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

239
239
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

765
765
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

518
518
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

691
691
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2183
2183
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws