Hazard geeft De Bruyne raad: “Ik dacht daar ook aan…”

door
Hazard geeft De Bruyne raad: “Ik dacht daar ook aan…”

Kevin De Bruyne zal na tien jaar Manchester City verlaten. De middenvelder is komende zomer transfervrij. Verschillende opties worden naar voren geschoven. Voormalige ploegmakker bij de Belgische nationale ploeg, Eden Hazard, gaf KDB gouden raad.

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten of toch nog een laatste uitdaging in Europa. Dat lijken de opties te zijn voor De Bruyne die sowieso nog door zal gaan met voetballen tot na het WK 2026. Hazard sprak met RTBF over zijn keuze om een nieuw avontuur aan te gaan.

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

De Bruyne verdient het

Volgens Hazard was het een goede beslissing van De Bruyne om niet te verlengen bij City. "Als je op een bepaalde leeftijd komt, wil je gewoon andere dingen doen. Tien jaar doorbrengen in een van de grootste clubs ter wereld brengt veel goede dingen met zich mee, hij heeft veel gewonnen. Maar het brengt ook veel druk met zich mee.”

Hazard vindt dat De Bruyne nu het recht heeft om te genieten. “Hij wordt 34 en op een gegeven moment willen we ook andere dingen ontdekken. Hij heeft het recht, hij verdient het ruimschoots. Hij blijft een van de beste spelers van de laatste tien jaar. Nu is het gewoon goed dat hij kan kiezen waar hij naartoe wil en een beetje kan genieten."

Hazard twijfelde ook

Vooral een uitdaging in de MLS wordt genoemd. Het Inter Miami van Lionel Messi is een optie. Ook Hazard kon in het verleden naar de VS. “Ik had erover nagedacht, ik had zelfs een paar keer onderhandeld. Maar er was het aspect van verhuizen met de hele familie, ik ging uiteindelijk niet.”

Ook zijn blessurezorgen gooiden roet in het eten. “Ik heb ook mijn loopbaan geblesseerd beëindigd. Een nieuwe uitdaging aangaan om steeds geblesseerd te geraken was ingewikkeld. Mentaal had ik kunnen doorgaan, maar er was ook mijn lichaam. En toen voelde ik me niet comfortabel meer.”

🚀

Is een nieuwe uitdaging in de VS de beste optie voor De Bruyne?

Meest recent

"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

33
33
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

22
22
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

213
213
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

29
29
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

64
64
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

106
106
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

23
23
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

95
95
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

94
94
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

48
48
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

109
109
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

162
162
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

224
224
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

82
82
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

504
504
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

148
148
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

169
169
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

366
366
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

148
148
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

160
160
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

76
76
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

113
113
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

352
352
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

257
257
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

175
175

Meer sportnieuws