Hazard geeft De Bruyne raad: “Ik dacht daar ook aan…”

378 stemmen
Hazard geeft De Bruyne raad: “Ik dacht daar ook aan…”

Kevin De Bruyne zal na tien jaar Manchester City verlaten. De middenvelder is komende zomer transfervrij. Verschillende opties worden naar voren geschoven. Voormalige ploegmakker bij de Belgische nationale ploeg, Eden Hazard, gaf KDB gouden raad.

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten of toch nog een laatste uitdaging in Europa. Dat lijken de opties te zijn voor De Bruyne die sowieso nog door zal gaan met voetballen tot na het WK 2026. Hazard sprak met RTBF over zijn keuze om een nieuw avontuur aan te gaan.

LEES OOK: Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

De Bruyne verdient het

Volgens Hazard was het een goede beslissing van De Bruyne om niet te verlengen bij City. "Als je op een bepaalde leeftijd komt, wil je gewoon andere dingen doen. Tien jaar doorbrengen in een van de grootste clubs ter wereld brengt veel goede dingen met zich mee, hij heeft veel gewonnen. Maar het brengt ook veel druk met zich mee.”

Hazard vindt dat De Bruyne nu het recht heeft om te genieten. “Hij wordt 34 en op een gegeven moment willen we ook andere dingen ontdekken. Hij heeft het recht, hij verdient het ruimschoots. Hij blijft een van de beste spelers van de laatste tien jaar. Nu is het gewoon goed dat hij kan kiezen waar hij naartoe wil en een beetje kan genieten."

Hazard twijfelde ook

Vooral een uitdaging in de MLS wordt genoemd. Het Inter Miami van Lionel Messi is een optie. Ook Hazard kon in het verleden naar de VS. “Ik had erover nagedacht, ik had zelfs een paar keer onderhandeld. Maar er was het aspect van verhuizen met de hele familie, ik ging uiteindelijk niet.”

Ook zijn blessurezorgen gooiden roet in het eten. “Ik heb ook mijn loopbaan geblesseerd beëindigd. Een nieuwe uitdaging aangaan om steeds geblesseerd te geraken was ingewikkeld. Mentaal had ik kunnen doorgaan, maar er was ook mijn lichaam. En toen voelde ik me niet comfortabel meer.”

🚀

Is een nieuwe uitdaging in de VS de beste optie voor De Bruyne?

Meest recent

Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

16
16
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

63
63
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

79
79
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

55
55
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

272
272
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

37
37
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

405
405
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

596
596
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

140
140
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

292
292
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

827
827
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

506
506
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

140
140
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

867
867
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

234
234
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

305
305
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

184
184
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

66
66
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

86
86
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

164
164
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

606
606
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

116
116

Meer sportnieuws