Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

408 stemmen
Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

STVV pakte uit met de komst van Wouter Vrancken. De voormalige T1 van KRC Genk werd aangesteld als vervanger van de ontslagen Felice Mazzu en moet STVV in de Jupiler Pro League zien te houden. Ook Hernan Losada was in de running.

Vrancken heeft een verleden bij STVV, maar toch leek er niet veel kans te zijn dat hij de uitdaging bij een degradatiekandidaat zou aangaan. De Truienaars verrasten vriend en vijand door Vrancken plots voor te stellen. Tegenover Het Nieuwsblad wordt de opvallende overgang uitgelegd.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Details onthuld 

STVV Annemie Tilkens, voorzitter van het Truiense supportersverbond, gaf meer uitleg. “We hebben veel meer vertrouwen in Vrancken dan in Losada, die het bijna werd. Het verleden van Wouter bij KRC Genk knaagt, maar het algemene gevoel bij zijn aanstelling is wel positief. Wouter weet wat de supporters in Sint-Truiden willen. Bij Losada zou dat anders geweest zijn.”

De fans kwamen ook met een eis bij het bestuur. Degradatie lonkt en de club wilde ook een T1 die niet zou weglopen in 1B. “We hebben ook aangegeven aan CEO Tateishi dat we een coach wilden die ons niet achterlaat als we naar 1B zakken. Aan die wens wordt voldaan. Al is die degradatie natuurlijk het allerlaatste wat we willen zien gebeuren.”

Lange termijn

Supporter Bart Fagard ziet Vrancken ook voor de lange termijn blijven. “Verlosser is een groot woord, dat zal de toekomst uitwijzen. Maar ook bij mij stak het gevoel van hoop meteen sterk op na het nieuws over de keuze voor Wouter. Ik had het gevoel dat men de jongste weken niet meer wist van welk hout pijlen maken. Ik was bang dat het bestuur voor een oplossing zou kiezen die weer niet voor de langere termijn zou kunnen werken. Met een zoveelste eendagsvlieg waren we nu niets. Met Vrancken komt er iemand die op langere termijn iets kan betekenen.”

🚀

Zie jij Wouter Vrancken lang bij STVV blijven?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

13
13
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

96
96
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

169
169
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

326
326
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

324
324
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws