Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

door
Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

STVV pakte uit met de komst van Wouter Vrancken. De voormalige T1 van KRC Genk werd aangesteld als vervanger van de ontslagen Felice Mazzu en moet STVV in de Jupiler Pro League zien te houden. Ook Hernan Losada was in de running.

Vrancken heeft een verleden bij STVV, maar toch leek er niet veel kans te zijn dat hij de uitdaging bij een degradatiekandidaat zou aangaan. De Truienaars verrasten vriend en vijand door Vrancken plots voor te stellen. Tegenover Het Nieuwsblad wordt de opvallende overgang uitgelegd.

LEES OOK: "Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Details onthuld 

STVV Annemie Tilkens, voorzitter van het Truiense supportersverbond, gaf meer uitleg. “We hebben veel meer vertrouwen in Vrancken dan in Losada, die het bijna werd. Het verleden van Wouter bij KRC Genk knaagt, maar het algemene gevoel bij zijn aanstelling is wel positief. Wouter weet wat de supporters in Sint-Truiden willen. Bij Losada zou dat anders geweest zijn.”

De fans kwamen ook met een eis bij het bestuur. Degradatie lonkt en de club wilde ook een T1 die niet zou weglopen in 1B. “We hebben ook aangegeven aan CEO Tateishi dat we een coach wilden die ons niet achterlaat als we naar 1B zakken. Aan die wens wordt voldaan. Al is die degradatie natuurlijk het allerlaatste wat we willen zien gebeuren.”

Lange termijn

Supporter Bart Fagard ziet Vrancken ook voor de lange termijn blijven. “Verlosser is een groot woord, dat zal de toekomst uitwijzen. Maar ook bij mij stak het gevoel van hoop meteen sterk op na het nieuws over de keuze voor Wouter. Ik had het gevoel dat men de jongste weken niet meer wist van welk hout pijlen maken. Ik was bang dat het bestuur voor een oplossing zou kiezen die weer niet voor de langere termijn zou kunnen werken. Met een zoveelste eendagsvlieg waren we nu niets. Met Vrancken komt er iemand die op langere termijn iets kan betekenen.”

Zie jij Wouter Vrancken lang bij STVV blijven?

Meest recent

Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

10
10
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

89
89
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

68
68
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

22
22
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

31
31
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

30
30
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

169
169
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

278
278
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

115
115
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

80
80
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

195
195
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

441
441
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

334
334
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

110
110
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

359
359
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

409
409
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

117
117
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

187
187
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

206
206

Meer sportnieuws