Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

door
Details Vrancken-verrassing onthuld: “Bij Losada anders…”

STVV pakte uit met de komst van Wouter Vrancken. De voormalige T1 van KRC Genk werd aangesteld als vervanger van de ontslagen Felice Mazzu en moet STVV in de Jupiler Pro League zien te houden. Ook Hernan Losada was in de running.

Vrancken heeft een verleden bij STVV, maar toch leek er niet veel kans te zijn dat hij de uitdaging bij een degradatiekandidaat zou aangaan. De Truienaars verrasten vriend en vijand door Vrancken plots voor te stellen. Tegenover Het Nieuwsblad wordt de opvallende overgang uitgelegd.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Details onthuld 

STVV Annemie Tilkens, voorzitter van het Truiense supportersverbond, gaf meer uitleg. “We hebben veel meer vertrouwen in Vrancken dan in Losada, die het bijna werd. Het verleden van Wouter bij KRC Genk knaagt, maar het algemene gevoel bij zijn aanstelling is wel positief. Wouter weet wat de supporters in Sint-Truiden willen. Bij Losada zou dat anders geweest zijn.”

De fans kwamen ook met een eis bij het bestuur. Degradatie lonkt en de club wilde ook een T1 die niet zou weglopen in 1B. “We hebben ook aangegeven aan CEO Tateishi dat we een coach wilden die ons niet achterlaat als we naar 1B zakken. Aan die wens wordt voldaan. Al is die degradatie natuurlijk het allerlaatste wat we willen zien gebeuren.”

Lange termijn

Supporter Bart Fagard ziet Vrancken ook voor de lange termijn blijven. “Verlosser is een groot woord, dat zal de toekomst uitwijzen. Maar ook bij mij stak het gevoel van hoop meteen sterk op na het nieuws over de keuze voor Wouter. Ik had het gevoel dat men de jongste weken niet meer wist van welk hout pijlen maken. Ik was bang dat het bestuur voor een oplossing zou kiezen die weer niet voor de langere termijn zou kunnen werken. Met een zoveelste eendagsvlieg waren we nu niets. Met Vrancken komt er iemand die op langere termijn iets kan betekenen.”

Zie jij Wouter Vrancken lang bij STVV blijven?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

76
76
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

66
66
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

182
182
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

227
227
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

81
81
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

182
182
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

15
15
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

264
264
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

198
198
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

199
199
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

37
37
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

38
38
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

101
101
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

178
178

Meer sportnieuws