‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

door
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend seizoen in de Champions League staan sterkhouders zoals Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en Ardon Jashari op vele lijstjes. Er staan echter ook andere vertrekkers in wacht.

Door de grote concurrentie bij Club Brugge zijn er spelers die minder speeltijd krijgen van Nicky Hayen. Dure vogel Michal Skoras is daar één van. De Pool werd in de zomer van 2023 nog voor een slordige zes miljoen binnengehaald. De eerste club heeft zich alvast gemeld.

LEES OOK: Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Transfersoap nakend?

Skoras speelde dit seizoen 24 competitiewedstrijden, maar kon daarin niet scoren of geen assists geven. De buitenspeler is dan ook een reservespeler onder Hayen. Zijn marktwaarde is inmiddels al gedaald tot drie miljoen euro en Club Brugge lijkt een ferm verlies te moeten slikken.

Volgens Poolse media is er alvast interesse uit zijn thuisland. Widzew Lodz is een Poolse eersteklasser die door de penibele situatie van Skoras hoopt de buitenspeler te lokken. Dat lijkt echter gemakkelijker gezegd dan gedaan. Een transfersoap dreigt want Skoras wil op jonge leeftijd niet terug naar Polen trekken.

Groot verlies slikken

Club Brugge kan Skoras ook behouden en hopen dat hij volgend seizoen wél boven water komt. Zijn contract loopt in 2027 af dus Blauw-Zwart zal knopen moeten doorhakken. Als het nog wat wil verdienen kan de club Skoras komende zomer in de etalage zetten, maar voorlopig lonkt enkel een terugkeer naar thuisland Polen.

En dat is waar het schoentje lijkt te wringen. Het Poolse GoalPL laat weten dat Skoras het niet ziet zitten om terug naar Polen te keren. Hij wil zich bewijzen op Europees niveau. De negenvoudige Poolse international speelde in het verleden voor topclub Lech Poznan.

Moet Club Brugge Skoras komende zomer lozen?

Meest recent

Leko doet boekje open over mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

22
22
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

43
43
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

3
3
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

87
87
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

191
191
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

124
124
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

67
67
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

34
34
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

239
239
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

66
66
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

165
165
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

282
282
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

86
86
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

148
148
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

69
69
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

110
110
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

202
202
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

177
177
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

651
651
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

145
145
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

87
87
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66

Meer sportnieuws