‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

door
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend seizoen in de Champions League staan sterkhouders zoals Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en Ardon Jashari op vele lijstjes. Er staan echter ook andere vertrekkers in wacht.

Door de grote concurrentie bij Club Brugge zijn er spelers die minder speeltijd krijgen van Nicky Hayen. Dure vogel Michal Skoras is daar één van. De Pool werd in de zomer van 2023 nog voor een slordige zes miljoen binnengehaald. De eerste club heeft zich alvast gemeld.

LEES OOK: Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Transfersoap nakend?

Skoras speelde dit seizoen 24 competitiewedstrijden, maar kon daarin niet scoren of geen assists geven. De buitenspeler is dan ook een reservespeler onder Hayen. Zijn marktwaarde is inmiddels al gedaald tot drie miljoen euro en Club Brugge lijkt een ferm verlies te moeten slikken.

Volgens Poolse media is er alvast interesse uit zijn thuisland. Widzew Lodz is een Poolse eersteklasser die door de penibele situatie van Skoras hoopt de buitenspeler te lokken. Dat lijkt echter gemakkelijker gezegd dan gedaan. Een transfersoap dreigt want Skoras wil op jonge leeftijd niet terug naar Polen trekken.

Groot verlies slikken

Club Brugge kan Skoras ook behouden en hopen dat hij volgend seizoen wél boven water komt. Zijn contract loopt in 2027 af dus Blauw-Zwart zal knopen moeten doorhakken. Als het nog wat wil verdienen kan de club Skoras komende zomer in de etalage zetten, maar voorlopig lonkt enkel een terugkeer naar thuisland Polen.

En dat is waar het schoentje lijkt te wringen. Het Poolse GoalPL laat weten dat Skoras het niet ziet zitten om terug naar Polen te keren. Hij wil zich bewijzen op Europees niveau. De negenvoudige Poolse international speelde in het verleden voor topclub Lech Poznan.

Moet Club Brugge Skoras komende zomer lozen?

Meest recent

'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

25
25
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

109
109
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

127
127
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

53
53
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

56
56
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

238
238
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

227
227
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

212
212
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

314
314
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

85
85
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

183
183
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

187
187
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1023
1023
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

87
87
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

125
125
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

377
377
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

157
157
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

516
516
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

206
206
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

177
177
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

250
250
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

175
175
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

215
215

Meer sportnieuws