‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

798 stemmen
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend seizoen in de Champions League staan sterkhouders zoals Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en Ardon Jashari op vele lijstjes. Er staan echter ook andere vertrekkers in wacht.

Door de grote concurrentie bij Club Brugge zijn er spelers die minder speeltijd krijgen van Nicky Hayen. Dure vogel Michal Skoras is daar één van. De Pool werd in de zomer van 2023 nog voor een slordige zes miljoen binnengehaald. De eerste club heeft zich alvast gemeld.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Transfersoap nakend?

Skoras speelde dit seizoen 24 competitiewedstrijden, maar kon daarin niet scoren of geen assists geven. De buitenspeler is dan ook een reservespeler onder Hayen. Zijn marktwaarde is inmiddels al gedaald tot drie miljoen euro en Club Brugge lijkt een ferm verlies te moeten slikken.

Volgens Poolse media is er alvast interesse uit zijn thuisland. Widzew Lodz is een Poolse eersteklasser die door de penibele situatie van Skoras hoopt de buitenspeler te lokken. Dat lijkt echter gemakkelijker gezegd dan gedaan. Een transfersoap dreigt want Skoras wil op jonge leeftijd niet terug naar Polen trekken.

Groot verlies slikken

Club Brugge kan Skoras ook behouden en hopen dat hij volgend seizoen wél boven water komt. Zijn contract loopt in 2027 af dus Blauw-Zwart zal knopen moeten doorhakken. Als het nog wat wil verdienen kan de club Skoras komende zomer in de etalage zetten, maar voorlopig lonkt enkel een terugkeer naar thuisland Polen.

En dat is waar het schoentje lijkt te wringen. Het Poolse GoalPL laat weten dat Skoras het niet ziet zitten om terug naar Polen te keren. Hij wil zich bewijzen op Europees niveau. De negenvoudige Poolse international speelde in het verleden voor topclub Lech Poznan.

Moet Club Brugge Skoras komende zomer lozen?

Meest recent

België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

55
55
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

246
246
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

59
59
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

56
56
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

191
191
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

69
69
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

25
25
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

59
59
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

143
143
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

292
292
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

29
29
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

192
192
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

39
39
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

362
362
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

497
497
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

395
395
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

727
727
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

264
264
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

372
372
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

178
178
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

613
613
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

670
670
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

466
466
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

706
706

Meer sportnieuws