‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

door
‘Transfersoap Club Brugge nakend, dure vogel weigert’

Komende zomer dreigen er verschillende spelers te vertrekken bij Club Brugge. Na een schitterend seizoen in de Champions League staan sterkhouders zoals Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en Ardon Jashari op vele lijstjes. Er staan echter ook andere vertrekkers in wacht.

Door de grote concurrentie bij Club Brugge zijn er spelers die minder speeltijd krijgen van Nicky Hayen. Dure vogel Michal Skoras is daar één van. De Pool werd in de zomer van 2023 nog voor een slordige zes miljoen binnengehaald. De eerste club heeft zich alvast gemeld.

LEES OOK: Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Transfersoap nakend?

Skoras speelde dit seizoen 24 competitiewedstrijden, maar kon daarin niet scoren of geen assists geven. De buitenspeler is dan ook een reservespeler onder Hayen. Zijn marktwaarde is inmiddels al gedaald tot drie miljoen euro en Club Brugge lijkt een ferm verlies te moeten slikken.

Volgens Poolse media is er alvast interesse uit zijn thuisland. Widzew Lodz is een Poolse eersteklasser die door de penibele situatie van Skoras hoopt de buitenspeler te lokken. Dat lijkt echter gemakkelijker gezegd dan gedaan. Een transfersoap dreigt want Skoras wil op jonge leeftijd niet terug naar Polen trekken.

Groot verlies slikken

Club Brugge kan Skoras ook behouden en hopen dat hij volgend seizoen wél boven water komt. Zijn contract loopt in 2027 af dus Blauw-Zwart zal knopen moeten doorhakken. Als het nog wat wil verdienen kan de club Skoras komende zomer in de etalage zetten, maar voorlopig lonkt enkel een terugkeer naar thuisland Polen.

En dat is waar het schoentje lijkt te wringen. Het Poolse GoalPL laat weten dat Skoras het niet ziet zitten om terug naar Polen te keren. Hij wil zich bewijzen op Europees niveau. De negenvoudige Poolse international speelde in het verleden voor topclub Lech Poznan.

Moet Club Brugge Skoras komende zomer lozen?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

5
5
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

5
5
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

22
22
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

116
116
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

64
64
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

273
273
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

185
185
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

101
101
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

84
84
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

70
70
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

62
62
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

243
243
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

132
132
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

124
124
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

37
37
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

356
356
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

157
157
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

433
433
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

577
577
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

395
395

Meer sportnieuws