KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

549 stemmen
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de play-offs. Op speeldag vier en vijf moeten de volgende scheidsrechters die lijn zien door te trekken.

In de Relegation Play-Offs wordt er dit keer niet gevoetbald, maar zowel de Champions' als Europe Play-Offs denderen gewoon onverstoord verder. Zo staat er na dit weekend ook een midweekspeeldag op het programma. Op zaterdag neemt OH Leuven het alvast op tegen Dender onder het toeziend oog van Ledda Massimiliano.

Debutanten in PO II

De pas 28-jarige scheidsrechter, die in de Croky Cup al Westerlo-RWDM floot, viert zijn debuut in de hoogste klasse. Voor de overige duels, met name Charleroi-KV Mechelen en Standard versus Westerlo, doet het Referee Department met Bert Put en Wesli De Cremer een beroep op refs met reeds wat meer kilometers op de teller.

Op dinsdag moeten de ploegen in de Europe Play-Offs opnieuw aan de bak. Standard-OHL is dan voor Kevin Van Damme, terwijl Nathan Verboomen de scheids van dienst is in KV Mechelen-Westerlo. Tot slot krijgt ook Klass Clerckx, die eerder dit seizoen moest invallen voor De Cremer, in Dender-Charleroi voor het eerst zijn kans.

Toppers in titelrace

In de Champions' Play-Offs uiteraard geen debutanten. Op zondag neemt Jasper Vergoote de kraker tussen Genk en Union voor zijn rekening. Jan Boterberg moet de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge in goede banen zien te  leiden, terwijl Bram Van Driessche werd aangewezen voor Anderlecht versus Antwerp.

Op woensdag is het de beurt aan Nicolas Laforge en Lawrence Visser om de teugels strak te houden in respectievelijk Anderlecht-AA Gent en Antwerp-KRC Genk. Daags nadien binden Club Brugge en Union tot slot de strijd tegen mekaar aan onder het toeziend oog van Erik Lambrechts. Hopelijk eisen zij straks niet de aandacht op.

🚀

Logisch dat jonge refs hun kans krijgen in PO II?

Meest recent

Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

2
2
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

10
10
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

44
44
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

234
234
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

78
78
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

331
331
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

265
265
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

183
183
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

138
138
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

100
100
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

233
233
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

384
384
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

630
630
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

489
489
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

422
422
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

105
105
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

880
880
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

84
84
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

346
346
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

72
72
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

149
149
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

469
469
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

124
124
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

78
78

Meer sportnieuws