KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de play-offs. Op speeldag vier en vijf moeten de volgende scheidsrechters die lijn zien door te trekken.

In de Relegation Play-Offs wordt er dit keer niet gevoetbald, maar zowel de Champions' als Europe Play-Offs denderen gewoon onverstoord verder. Zo staat er na dit weekend ook een midweekspeeldag op het programma. Op zaterdag neemt OH Leuven het alvast op tegen Dender onder het toeziend oog van Ledda Massimiliano.

LEES OOK: Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

Debutanten in PO II

De pas 28-jarige scheidsrechter, die in de Croky Cup al Westerlo-RWDM floot, viert zijn debuut in de hoogste klasse. Voor de overige duels, met name Charleroi-KV Mechelen en Standard versus Westerlo, doet het Referee Department met Bert Put en Wesli De Cremer een beroep op refs met reeds wat meer kilometers op de teller.

Op dinsdag moeten de ploegen in de Europe Play-Offs opnieuw aan de bak. Standard-OHL is dan voor Kevin Van Damme, terwijl Nathan Verboomen de scheids van dienst is in KV Mechelen-Westerlo. Tot slot krijgt ook Klass Clerckx, die eerder dit seizoen moest invallen voor De Cremer, in Dender-Charleroi voor het eerst zijn kans.

Toppers in titelrace

In de Champions' Play-Offs uiteraard geen debutanten. Op zondag neemt Jasper Vergoote de kraker tussen Genk en Union voor zijn rekening. Jan Boterberg moet de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge in goede banen zien te  leiden, terwijl Bram Van Driessche werd aangewezen voor Anderlecht versus Antwerp.

Op woensdag is het de beurt aan Nicolas Laforge en Lawrence Visser om de teugels strak te houden in respectievelijk Anderlecht-AA Gent en Antwerp-KRC Genk. Daags nadien binden Club Brugge en Union tot slot de strijd tegen mekaar aan onder het toeziend oog van Erik Lambrechts. Hopelijk eisen zij straks niet de aandacht op.

Logisch dat jonge refs hun kans krijgen in PO II?

Meest recent

Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

19
19
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

30
30
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

26
26
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

324
324
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

207
207
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

203
203
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

268
268
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

164
164
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

161
161
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

249
249
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

703
703
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

244
244
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

189
189
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

103
103
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

171
171
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

289
289
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

39
39
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1028
1028
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

330
330
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

348
348
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

504
504
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

211
211
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26

Meer sportnieuws