KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de play-offs. Op speeldag vier en vijf moeten de volgende scheidsrechters die lijn zien door te trekken.

In de Relegation Play-Offs wordt er dit keer niet gevoetbald, maar zowel de Champions' als Europe Play-Offs denderen gewoon onverstoord verder. Zo staat er na dit weekend ook een midweekspeeldag op het programma. Op zaterdag neemt OH Leuven het alvast op tegen Dender onder het toeziend oog van Ledda Massimiliano.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Debutanten in PO II

De pas 28-jarige scheidsrechter, die in de Croky Cup al Westerlo-RWDM floot, viert zijn debuut in de hoogste klasse. Voor de overige duels, met name Charleroi-KV Mechelen en Standard versus Westerlo, doet het Referee Department met Bert Put en Wesli De Cremer een beroep op refs met reeds wat meer kilometers op de teller.

Op dinsdag moeten de ploegen in de Europe Play-Offs opnieuw aan de bak. Standard-OHL is dan voor Kevin Van Damme, terwijl Nathan Verboomen de scheids van dienst is in KV Mechelen-Westerlo. Tot slot krijgt ook Klass Clerckx, die eerder dit seizoen moest invallen voor De Cremer, in Dender-Charleroi voor het eerst zijn kans.

Toppers in titelrace

In de Champions' Play-Offs uiteraard geen debutanten. Op zondag neemt Jasper Vergoote de kraker tussen Genk en Union voor zijn rekening. Jan Boterberg moet de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge in goede banen zien te  leiden, terwijl Bram Van Driessche werd aangewezen voor Anderlecht versus Antwerp.

Op woensdag is het de beurt aan Nicolas Laforge en Lawrence Visser om de teugels strak te houden in respectievelijk Anderlecht-AA Gent en Antwerp-KRC Genk. Daags nadien binden Club Brugge en Union tot slot de strijd tegen mekaar aan onder het toeziend oog van Erik Lambrechts. Hopelijk eisen zij straks niet de aandacht op.

Logisch dat jonge refs hun kans krijgen in PO II?

Meest recent

DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

21
21
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

24
24
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

265
265
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

232
232
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

65
65
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

110
110
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

40
40
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

65
65
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

327
327
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

46
46
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

45
45
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

106
106
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

109
109
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

165
165
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

37
37
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

152
152
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

349
349
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

203
203
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

55
55
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

230
230
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

373
373
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

158
158
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

417
417

Meer sportnieuws