KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

door
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 4 én 5 bekend

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het niveau van zijn arbitragekorps in de play-offs. Op speeldag vier en vijf moeten de volgende scheidsrechters die lijn zien door te trekken.

In de Relegation Play-Offs wordt er dit keer niet gevoetbald, maar zowel de Champions' als Europe Play-Offs denderen gewoon onverstoord verder. Zo staat er na dit weekend ook een midweekspeeldag op het programma. Op zaterdag neemt OH Leuven het alvast op tegen Dender onder het toeziend oog van Ledda Massimiliano.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Debutanten in PO II

De pas 28-jarige scheidsrechter, die in de Croky Cup al Westerlo-RWDM floot, viert zijn debuut in de hoogste klasse. Voor de overige duels, met name Charleroi-KV Mechelen en Standard versus Westerlo, doet het Referee Department met Bert Put en Wesli De Cremer een beroep op refs met reeds wat meer kilometers op de teller.

Op dinsdag moeten de ploegen in de Europe Play-Offs opnieuw aan de bak. Standard-OHL is dan voor Kevin Van Damme, terwijl Nathan Verboomen de scheids van dienst is in KV Mechelen-Westerlo. Tot slot krijgt ook Klass Clerckx, die eerder dit seizoen moest invallen voor De Cremer, in Dender-Charleroi voor het eerst zijn kans.

Toppers in titelrace

In de Champions' Play-Offs uiteraard geen debutanten. Op zondag neemt Jasper Vergoote de kraker tussen Genk en Union voor zijn rekening. Jan Boterberg moet de Slag om Vlaanderen tussen AA Gent en Club Brugge in goede banen zien te  leiden, terwijl Bram Van Driessche werd aangewezen voor Anderlecht versus Antwerp.

Op woensdag is het de beurt aan Nicolas Laforge en Lawrence Visser om de teugels strak te houden in respectievelijk Anderlecht-AA Gent en Antwerp-KRC Genk. Daags nadien binden Club Brugge en Union tot slot de strijd tegen mekaar aan onder het toeziend oog van Erik Lambrechts. Hopelijk eisen zij straks niet de aandacht op.

🚀

Logisch dat jonge refs hun kans krijgen in PO II?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

3
3
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

87
87
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

53
53
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

30
30
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

38
38
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

33
33
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

192
192
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

87
87
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

104
104
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

116
116
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

132
132
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

155
155
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

49
49
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

450
450
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

146
146
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

298
298
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

429
429
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

349
349
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

107
107

Meer sportnieuws